"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz po raz pierwszy pokazał synka! Chłopiec skradł serca internautów!

Łukasz i Oliwia z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. Dumny tata opublikował już w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z synem. Jak wygląda chłopiec? Franek w objęciach taty to widok, który rozczulił niejednego internautę!

Multimedia

Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał synka!

W Dzień Matki 2020 Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali po raz pierwszy rodzicami. Poród przebiegł bez komplikacji, dlatego młoda mama mogła wrócić z synkiem szybko do domu. Tam czekał na nich dumny tata.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Już w czwartek (27.05) Łukasz opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z synkiem.

Wiele osób mówiło mi że nie ma piękniejszego uczucia niż to kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą. - napisał świeżo upieczony tata.

Oliwia i Łukasz zostali rodzicami! Wiemy, jak ma na imię ich syn!Zobacz więcej

Zdjęcie Łukasza z Frankiem rozczuliło internautów. W komentarzach szybko posypały się gratulacje.

Cudne zdjęcie 😍❤️ zdrówka dla Was i samych pięknych chwil

Kibicowałam Wam od samego początku! Piękny owoc Waszej miłości! Serdeczne gratulacje

My również dołączamy się do życzeń. Dużo zdrowia dla całej rodziny!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN"/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Katarzyna, za dużo oglądasz tv, a za mało myślisz.

    30.05.2020 14:02
  • Lila (gość)

    Gratuluję😉słodki chłopczyk..

    30.05.2020 13:59
  • Ewcia (gość)

    Wszystkiego najpiękniejszego w życiu i tylko zdrowia❤❤❤

    30.05.2020 10:49
  • Tatuś (gość)

    Gratulacje! Życze dużo zdrowka dla maleństwa a dla was wytrwałości i wzajemnego zrozumienia przed wami piękny czas trzymasz na rękach cząstkę siebie słyszysz jak bije serduszko i kochasz bezwarunkowo. Pozdrawia dumny tata Aleksandra i Majki

    30.05.2020 08:43
  • Renia (gość)

    Ale milo sie na was patrzy cala trojka cudowna oby cale Zycie tak bylo kochajcie sie i nie zepsujcie tego coscie zbudowali zdrowka dla maluszka noi milosci

    29.05.2020 22:50
  • Alis (gość)

    Gratulacje, buziaczki dla maluszka 😍❤💋

    29.05.2020 21:23
  • Mimi (gość)

    Program,super nieraz szczęściu trzeba pomóc A wy młodzi jesteście na 100%.Z życia terzeba umieć korzystać i się nim cieszyć, A nie słuchać głupich komentarzy zgoszkniałych ludzi.Tak trzymać alleluja i do przodu😍👍💝🍀

    29.05.2020 21:14
  • Paranoja (gość)

    Na dupach tez mieli maski? Opary odbytnicze sa grozniejsze niz ten smueszny wirus xd

    29.05.2020 21:06
  • Ja (gość)

    Ona ładna kobieta, on przystojny chłopak, ona wesoła, ale z charakterem, on wesoły, ale spokojny i skromny... Wspólny cel, trochę luzu.....To co tu miało nie wyjść?!

    29.05.2020 20:59
  • Beata (gość)

    Fajnej Rodzince wszystkiego najlepszego! Do Katarzyny: skąd w tobie tyle jadu...?

    29.05.2020 20:53
  • Maja (gość)

    Katarzyno puknij sie w glowe moze zmadrzejesz.Oliwio Łukaszu życzę wam wszystkiego najlepszego i waszemu malenstwu pozdrawiam.

    29.05.2020 20:19
  • Paula (gość)

    Gratulacje Piękna z was para.Byc rodzicem piękne uczucie.Duzo zdrówka dla Was i malutkiego dużo siły i cierpliwości.Pozdrawiam Gorąco.Paula

    29.05.2020 16:56
  • Jola pasjonata programu (gość)

    Między Wami po.prostu iskrzylo, no i jest rezultat. Gratulacje!

    29.05.2020 16:53
  • Gość (gość)

    To co czytam w komentarzach po prostu mnie przeraża, czy naprawdę niektórzy "ludzie" nie potrafią cieszyć się ze szczęścia innych, jeśli nie potraficie po prostu nie dodawajcie komentarzy. Aż oczy bolą i przykro się robi. Zdrowia, radości i mnóstwo pomyślności dla całej rodziny

    29.05.2020 16:09
  • Dana (gość)

    Piękna para i piękny chłopczyk.Życzę wszystkiego dobrego dla młodych i malszka

    29.05.2020 15:28
  • Kkk (gość)

    Dużo,dużo szczęścia dla całej rodzinki

    29.05.2020 14:50
  • Kokog (gość)

    Do Katarzyny!!! Swoim komentarzem udowodniłaś, że nie należysz do bystrych obserwatorów. Kilka razy było mówione, że śluby były zawierana w 2019 roku, ale niektórzy oglądają programy bez zrozumienia. Same obrazki!

    29.05.2020 14:24
  • Basia (gość)

    Gratulacje!! Bylam pewna że będziecie razem .Jesteście fajnymi ludźmi i na pewno będziecie cudownymi rodzicami.To najcudowniejsze na świecie uczucie móc tulić maleńki dar jakim jest dzieciątko. Szczęścia Wam życzę w każdym momencie życia❤

    29.05.2020 14:23
  • Jajajaja (gość)

    Dziecka się nie trzyma w ten sposób!!!!! Litości

    29.05.2020 14:17
  • Chikalinda (gość)

    Gratulacje dla was i powodzenia, co do plakietek to w szpitalu zawsze dają dwie jedna na rączkę a druga na nóżkę, a jak się wychodzi do domu, to pielęgniarki zabierają jedną do dokumentacji a druga zostaje. Wiem z własnego doświadczenia🙂

    29.05.2020 13:20
NowszeStarsze