"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Mama Łukasza zdradziła nieznane fakty z jego życia. Kobieta była wobec syna bardzo krytyczna!

Mama Łukasza spotkała się z Oliwią w 10. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4". Kobieta była wobec syna bardzo krytyczna i w rozmowie z jego żoną ujawniła nieznane fakty z jego życia. Co powiedziała?

Multimedia

Oliwia w 10. odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 4" pojechała do Katowic, gdzie mieszka jej mąż. Dziewczyna spotkała się z matką swojego partnera, z którą miała okazję dłużej porozmawiać. Pani Anna bardzo otworzyła się przed synową. Kobieta ujawniła nawet kilka nieznanych dotąd faktów z życia syna.

Ilu on rzeczy próbował, ile on już biznesów otwierał. Zapalał się i przerywał. Kim o to nie chciał być. Zaczął kurs masażu, na jednej lekcji był tylko. Chciał być kierowcą ciężarówki i też zaczął robić prawo jazdy, ale nie skończył. On jest bardzo chwiejny, szybko się zniechęca - wyjawiła w rozmowie z Oliwią matka Łukasza.

Przełom w związku Asi i Adama. Uda się uratować ich małżeństwo? Ważne chwile u Agnieszki i WojtkaZobacz więcej

Żona Łukasza nie była tym jednak wcale zaskoczona.

To nie było odkrywcze, rozmawiałam z Łukaszem wielokrotnie, sama zaobserwowałam wiele jego zachowań - przyznała Oliwia.

Czy szczera rozmowa Oliwii z teściową wpłynie na jej relację z Łukaszem? Pani Anna przyznała również, że jej syn jest rodzinnym chłopakiem i bardzo chciał mieć już żonę. -Jeśli to będzie miało ciąg dalszy, to na pewno będzie miłym gościem w naszym domu - dodała mama Łukasza.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Chruściaty (gość)

    Eee tam, najlepszo była babcia Łukasza, tako typowo ślónzora. Ale pierogi jeszcze żwawo umiała lepić

    23.05.2020 00:06
  • Monika (gość)

    Ludzie !!!pilnujcie swoich brudów i nie doszukujcie się sensacji a za nich trzymajcie ✊ łatwo jest oceniać kogoś 😎 żeby, ktoś,kiedyś nie musiał was ocenić 🤔🙂pozdrawiam🙋

    22.05.2020 21:56
  • annna (gość)

    Oliwka jest super.mądra bystra ciepła i mądrzejsza od tych wypisywaczy że za młoda itd....

    10.05.2020 15:42
  • Gosc (gość)

    Fajny bardzo przystojny chlopak , bardzo cieszyl sie podczas slubu, oby byl szczesliwy. Spodobala sie Jemu odrazu z wygladu ale czy charakter ma piekny to sie okaze w zyciu. Trzymam kciuki :)

    09.05.2020 11:02
  • robik (gość)

    Ktoś kto się zgłasza do takiego programu musi liczyć się ze wszystkimi konsekwencjami. Zarówno dziewczyna i chłopak zwyczajni jakich wielu, z zaletami i wadami. Nic w charakterach szczególnego. Problem tylko , czy sie dobrali.

    09.05.2020 00:29
  • Kazik (gość)

    Zarozumiała Oliwia Łukasz to fajny chłopak jeśli Oliwia przystopuje to będzie coś z tego nie będzie jej cały czas ustępował

    05.05.2020 19:26
  • Dejw (gość)

    Widać po nim że to przydupas mamusi

    05.05.2020 18:53
  • Mona (gość)

    Wcale się nie dziwię że we wcześniejszych latach nie mógł dokonać konkretnych wyborów..widząć i słuchając jego matki kretynki..nie miał w niej wsparcia..i to tyle..teraz chłopak.coś nowego zaczął..i też go nie wspiera tylko krytykuje..Jędza i tyle😥

    04.05.2020 23:17
  • sara (gość)

    a wg mnie to mądra dziewczyna oceniacie na podstawie ich wygłupów wyrwanych z kontekstu.zwrócił ktoś uwagę na reakcję słów matki.nie powiedziała nic odkrywczego...subtelnie stanęła w obronie męża i zapewne też jej się nie spodobały te słowa.były niepotrzebne.

    04.05.2020 12:01
  • Ada (gość)

    A On to co nie młody?Nie starszy ułożony srarszy pan.

    04.05.2020 10:56
  • Nelly (gość)

    Matka zrobiła synowi antyreklamę na całą Polskę. Słuchac się tego nie dało.. Jak można o swoim dziecku w tv opowiadac jak o nieudaczniku... A żonę to chciał bo koledzy już mieli... Brrrryy... Oliwia, współczuję...

    03.05.2020 23:23
  • Gość 3 (gość)

    Ja brałam ślub nająć 21lat więc bez przesady że jest dzieckiem. Jest młoda i co z tego? Czasem młodsi są bardziej dojrzali od starych ludzi

    03.05.2020 18:23
  • gargamel (gość)

    Kojarze ta matkę tego Łukasza pracuje w kiosku w centrum Katowic na stawowej i nie wygląda mi na taka fajna tesciowa jak jak widać w tv

    03.05.2020 16:30
  • Hmm (gość)

    Pusta to ona nie jest... Ma jednak dopiero 24 lata i w dzisiejszych czasach ti jeszcze nastolatka... Ma oczywiście nie imprezowy tryb życia ale jeszcze zupełnie inne podejście wyglądają dobrze ale na fotkach to sobie można wkleić co kto chce jeśli podniesie mu to ego.. Tu chodzi o coś innego. Oliwa nie da tego temu facetowi który chciał y mieć kogoś ułożonego.. Taka otwarta można y napisać lekko rozbrykana dziewczyna fajna nie powiem na dłuższą metę może być dla niego problemem...

    03.05.2020 09:36
  • Agata (gość)

    Mam takie same odczucia co do tej Oliwii. Brakuje jej powagi, bo w gruncie rzeczy jest jeszcze dzieckiem. Ona ma dopiero 24 lata i na pewno nie jest jeszcze gotowa na poważny związek, a co dopiero ślub. Moim zdaniem jej zachowanie to też trochę taka gra, na ile może sobie pozwolić sprowadzić Łukasza do roli pantoflarza i chyba trochę taka gra, żeby jemu udowodnić, że ona jest mądrzejsza od niego.

    03.05.2020 08:31
  • Dorka (gość)

    Dziwna ta Oliwia. Zachowuje się jakby prowadziła jakąś własną grę w tym wszystkim. Jej zachowanie nie jest naturalne a teksty świadczą otym jakby bawiła się tą całą sytuacją. Brakuje jej jakiejś powagi, wydaje się być pustawą dziewczyną. Być może się mylę ale taki jest mój odbiór.

    03.05.2020 07:25