„Ślub od pierwszego wejrzenia 4”. Matka Łukasza Kuchty ostro o programie. Anna Piechowicz nie przebierała w słowach! „Ten program w ogóle nie powinien mieć nigdy miejsca”

Program TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” od niemal pierwszej edycji budzi większe i mniejsze kontrowersje. Przy okazji finału 8. edycji telewizyjnego eksperymentu, który łączy w pary dwie zupełnie obce sobie osoby, o opinię pokusiła się matka Łukasza Kuchty, jednego z uczestników. Anna Piechowicz nie przebierała w słowach!

Multimedia

Matka Łukasza Kuchty ostro o programie. Anna Piechowicz nie przebierała w słowach!

W 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” poznaliśmy Łukasza Kuchtę i Oliwię Ciesiółek, którzy mieli spore szanse na powodzenie w eksperymencie. Para powitała na świecie nawet dziecko! Niestety, maluch nie scalił ich relacji - para rozstała się. To był jednak dopiero początek - para przez jakiś czas medialnie kłóciła się w sprawie syna, obrzucając nawzajem oskarżeniami. Wygląda jednak na to, że doszli jednak do porozumienia, zakopując tzw. topór wojenny.

Łukasz Kuchta pokazał zdjęcie syna. Dogadał się z Oliwią Ciesiółką odnośnie do opieki nad dzieckiem?Zobacz więcej

Medialna przepychanka między Oliwią a Łukaszem nie była jedynym skandalem związanym z programem - tych nie brakuje w żadnej z edycji! Wspomnianych nie brakowało i w ostatniej, 8 edycji formatu.

Przy okazji finału, swoją opinią o kontrowersyjnym programie TVN postanowiła wyrazić matka Łukasza, Anna Powierza. Nie ma ona o nim najlepszej opinii! Jak zauważa serwis Pudelek, na jednym z internetowych grup dyskusyjnych matka Kuchty jasno wyraziła swoją ocenę.

Ten program w ogóle nie powinien mieć nigdy miejsca. Tak oceniam to z perspektywy czasu i własnych doświadczeń - cytuje jej słowa serwis zauważając, że dodała iż dziś, mądrzejsza o doświadczenia, inaczej by doradzała dziecku niż wówczas.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Meg (gość)

  Jesteście żenujący a dziennikarstwo zeszło na psy - radziłabym się dowiedzieć czy Oliwia nazywa się Ciesiółka czy jednak Ciesiółek, a druga z opisanych osób Anna Piechowicz czy Powierza...potem czytamy wlasnie tylko takie bzdury

  17.12.2022 17:44
 • Aga (gość)

  Mama mówi że program nie powinien mieć miejsca a sama mamusia lansuje się na portalach internetowych zdobywając niby sławę przez program reklamując różne towary, dojrzała kobieta a stylizuje się na nastolatkę pokazując swoje wszystkie zabiegi odmładzające na instagramie zamiast zostawić to dla siebie, jak widzę ta babę to tak patrzę i myślę sobie jaka ty kobieto jesteś żałosna i tak czasu nie oszukasz bo i tak starosc cie dopadnie, w sumie to już dopadla

  07.12.2022 11:01
 • Ren (gość)

  Mamusia taka była psiapsi z synową a teraz nie pasi?!Jak ktoś wcześniej napisal wszedzie ja było pełno.Czy w eksperymencie czy bez,zawsze może nie wyjść.Niestety ,Łukasz jeszcze nie był gotowy na związek,wtedy.A mama powiną usunąć się w cień ale...jak zawsze,ona gra pierwsze skrzypce.Szkoda chlopaka.

  04.12.2022 17:34
 • Klk (gość)

  Mężczyzna, który slucha co w takiej sytuacji doradzi mu mamusia nie nadaje się na męża, eksperyment nie ma nic do rzeczy jak poślubia sie faceta razem z jego mamusia, nic z takiego zwiazku nie bedzie

  04.12.2022 16:41
 • Jola (gość)

  Nikt nikogo na siłę tam nie ciagnie, mamusia mogla synkowi doradzić szukać partnerki wokół siebie, a nie pchać się do programu. Swoją drogą też nieźle gwiazdorzyła, pchając sie przed kamerę lub strony gazet, wszedzie jej było pełno. Program jak program, niektórzy umieli się zachować i im się udało.

  04.12.2022 15:40
 • Paulina (gość)

  Bawienie się przez miesiąc w małżeństwo a potem wychodzą skutki. Tylko dziecka szkoda.

  04.12.2022 15:30
 • Marta (gość)

  Syn raczej dorosły i potrafi podejmować odpowiedzialne decyzję bez mamusi...?

  04.12.2022 14:19
 • Wiesia (gość)

  Jakby matka się nie wpip....a to może związek by się nie rozpadł.

  04.12.2022 12:55
 • Alik (gość)

  Hm, mało to jest przypadków, że znają się jak przysłowiowe...konie, wezmą ślub i nic z tego nie wyjdzie. Programy o których piszecie rzeczywiście nie przynoszą dobrych opinii kobietom......akurat SOPW charaktery dwóch stron , ale 40 kontra 20, faceci się bawią a kobiety kłócą się o 1 czy 2. Bez sensu.....chyba że sat założenia do otrzymania większej kasy

  04.12.2022 08:29
 • Lech (gość)

  Nie tylko ten program...hotel paradise , love island , 40 kontra 20 przecież to nic innego jak programy które zniżają kobiety do roli kurwy ...czy tak bardzo te dziewczyny i kobiety chcą zabłysnąć że zgadzają się na takie poniżenie ...jeżeli zabłysną to tylko jako łatwe , cichodajki i poprostu kur.y ...co też tv robi z ludzi ? ...

  04.12.2022 08:03
 • Iuygh (gość)

  Ale jak się okazuje chętnych nie brakuje. Desperaci.

  04.12.2022 07:55
 • Bieke (gość)

  A co ma do tego Anna Powierza 🤣😂?

  03.12.2022 22:36
 • Jan (gość)

  Za dużo matka Łukasza się wtrącała. Cały czas ich ustawiała..i wszystko zepsuła.

  03.12.2022 20:43
 • Mama (gość)

  Ciekawe co powiedzą kiedyś dziecku ,to był tylko eksperyment

  03.12.2022 20:30
 • Syśka (gość)

  Poślubić jak poślubić... Po co pchali się w robienie dziecka? Dali się ponieść i wpadka gotowa. I teraz wszyscy na tym cierpią.

  03.12.2022 20:25
 • Ania (gość)

  Ja również się zgadzam . Jak można poślubić kogoś kogo się wcale nie zna ani nawet nigdy nie widziało , to z góry kompletna porażka .

  03.12.2022 19:04
 • Felix (gość)

  Święta prawda .Zgadzam się w pełni. Ten program to jakieś nieporozumienie .Kto dopuścił,że tego typu program istnieje na antenie ? .To jakieś ,,jaja są''Telewizja bałamuci i krzywdzi młodych ludzi.

  03.12.2022 14:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×