"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 10. Mama Joanny wpływa na jej złą relację z Adamem? Oliwia dominuje w związku z Łukaszem!

Czy to mama Joanny negatywnie wpływa na jej relację z Adamem? Czy charakter Oliwii jest zbyt dominujący dla Łukasza? Co u Agnieszki i Wojtka? Sprawdź, co wydarzy się w 10. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. odcinek 10. w piątek, 1.05.2020 o godz. 20:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Bohaterowie 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wkraczają w kolejne etapy swoich związków. Wydaje się, że największy kryzys mają Joanna i Adam po tym, jak Asia przyjechała do męża, a potem nagle zdecydowała się wyjechać.

Koniec małżeństwa Adama i Joanny? Łukasz nie odnajduje się w związku z Oliwią?Zobacz więcej

W 10. odcinku 4. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" Joanna i Adam w pojedynkę spotkają się z ekspertem. Asia stwierdzi, że problem tkwi w niej i nie radzi sobie z tym. Przyzna także, że bardzo duży wpływ na jej zachowanie ma jej mama, która od początku nie kryła negatywnego nastawienia do udziału Asi w eksperymencie. Wygląda na to, że szczera rozmowa z partnerem będzie najlepszym rozwiązaniem.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Do Agnieszki przyjedzie Wojtek, który zostanie bardzo przyjaźnie przyjęty przez jej rodzinę. Z kolei Oliwia odwiedzi Łukasza. Małżeństwo spędzi czas na zwiedzaniu miasta. Coraz bardziej da się dostrzec władczy charakter Oliwii. Czy dla Łukasza będzie to przeszkodą?

Agnieszka odpowiedziała na komentarz sugerujący, że wciąż jest z Wojtkiem. Potwierdziła?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Asiu jestes super osobą, miła, wrażliwa i piękna. Uwierz w siebie. A Adama sobie odpuść, kiedyś pewnie będzie żałował że nie potrafił/ nie chciał być z Tobą. Życzę szczęścia, na pewno po programie poznasz kogoś kto naprawdę zasługuje na taka kobietę jak Ty! Pozdrawiam

    16.05.2020 18:20
  • Babka (gość)

    Asia jest bardzo wrazliwa i delikatna widac ze jest zawiedxiona na adamie. Adam to gbur i prostak

    16.05.2020 15:47
  • Leśniczanka (gość)

    Przepraszam Oliwia oczywiście.Prostuje nie przegapcie waszej miłości i czułości.

    15.05.2020 23:56
  • Leśniczanka (gość)

    Przepraszam Oliwia oczywiście.Prostuje nie przegapcie waszej miłości i czułości.

    15.05.2020 23:55
  • Robi (gość)

    Asia faktycznie jest trochę dziwna, brak wesołości, nie wie jak rozmawiac, Asiu czasem kobieta nudzi wziasc sprawy w swoje ręce, zadbać o wszystko, wziasc Adama pod rękę normalnie rozmawiac, a ty tylko ciagle nie chce być nachalna, daj spokój ile masz lat,zacznij wrescie cieszyć się życiem , a co do mamy przecież nie musisz jej słuchać masz swoje życie, masz prace jezeli mama jest taka to się odseparuj ,sama kiedyś zrozumie i cię przeprosi ale to pewnie dopiero na łożu śmierci, idź do psychologa, może ci pomoże zrozumieć, a co do Adama chłop bez werby obrobią by kobietę pocałował a to taki bez ikry, ero pomysłów zaimponował by kobiecie wtedy ona może poczuła by się inaczej zero klasy ogłady

    09.05.2020 23:47
  • Kkk (gość)

    Asiu zrezygnuj z Adama, bo on wogole o Ciebie nie zabiega, nawet raz nie probowal tego zrobic. Daj sobie z nim spokoj. Zycze Ci szczescia

    09.05.2020 09:19
  • Ehh (gość)

    Zgadzam się,Joanna jest strasznie irytująca od samego początku.Taki typ mimozy-aż dziwię się że ma nawet przyjaciół,bo przy nich nawet taka sztywna byla.Adam osobiście mnie tak nie razi jak ona,pomiajajac jego brak kultury.Skoro nie chce związku niech to jej powie-sluchaj,sorry ale nie jesteś w moim guście.Ale tylko oni wszyscy wiedzą jak od środka działa ten program i dużo muszą dobrać rolę.

    08.05.2020 22:08
  • Mika (gość)

    Moim zdaniem Asia i Adam wogole do siebie nie pasuja...Asia nie wie czego chce,a Adam nie jest nia zainteresowany i nawet sie z tym nie kryje...

    03.05.2020 17:46
  • Kleopatra (gość)

    Łukasz to trzydziestoletni facet który pozostał małolatem. Nawet matka oceniła go jako niedojrzałego chłopczyka bez charakteru. On MUSI mieć dziewczynę która nim potrząśnie. Ja to odwrotnie niż wszyscy którzy tak nie lubią Oliwii boję się że to ona zwieje gdzie pieprz rośnie od tego maminsynka. Uroda to nie wszystko. To dziewczyba z energią , a on ..pożal się boże. Asia i Adam raczej nie będą razem. I to wyłącznie z jego winy. Asia jest wrażliwa . Adam jest chłodny i koleżeński. Zero chemii. Para Wojtek Agnieszka jest poza konkursem. Życzę im dużej rodziny !

    02.05.2020 18:50
  • Gość (gość)

    Dla mnie Oliwia nie dorosła do poważnego związku!! Jej słownictwo typu " jaram się życiem" lub " Ty dziadu"!!! Niestety pozostawia wiele do życzenia, powinna brać przykład z mamy Łukasza ta pani ma w sobie klasę a przede wszystkim kulturę!!! Oliwia zachowuję się jak typowa gówniara niestety. Nie wróżę tej parze przyszłości.

    02.05.2020 06:09
  • GOŚĆ (gość)

    Jeśli chodzi o Oliwię i Łukasza to mam wrażenie,że za dużo w tej parze luzu,za mało życia na serio. Próbuje go dziewczyna ile może,obawiam się,że dojdzie do ściany,bo facet tego nie wytrzyma. Są granice i nawet w najlepszym związku trzeba je przestrzegać.

    02.05.2020 01:23
  • Gość (gość)

    Asiu więcej optymizmu do życia. Więcej uśmiechu. Przykro z powodu braku wsparcia ze strony mamy ale mama w tym dorosłym życiu nie jest już wyznacznikiem twojego szczęścia. To ty musisz sama otworzyć się na własną rodzinę. Mama już swoją stworzyła a teraz kolej na Ciebie. Powodzenia, mam nadzieję z sympatycznym Adamem który za szybko się poddał po blokadzie Asi

    29.04.2020 18:40
  • JoLa (gość)

    Bardzo źle dobrali eksperci Joannę i Adama. Skoro napisał że wiek do 26 lat a więc 5 lat młodszej, to wpychanie mu kobiety starszej choćby o rok sprawia że jest zawiedziony. Jak Adrian napisał że "bez widocznej otyłości " to mu znaleźli super laskę i jest fajna para. Podobnie jak Martyna i Przemek. Oczekuje przystojnego brunetka a dostaje rudego nieogarniętego pulpeta który siedzi w akademickim pokoiku nieco nieposprzątanym, na dodatek na randki zaprasza byłą...... To miałoby się udać? To są eksperci? Wiadomo, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz.......

    29.04.2020 14:26
  • Matylda (gość)

    Asia sympatyczna,bardzo zgrabna i otwarta dziewczyna ,natomiast wszystko psuje Adam,który jest zamknięty na nową znajomość,nie weźmie Asi nawet za rękę,nie pogada,nie przytuli,widać,że nosi ciężar poprzedniego związku,kiedy jego partnerka była w ciąży i stracili dziecko,takie zyciowe wydarzenia bardzo obciążają,jak dla mnie niepotrzebnie ładował się do programu,Asia jak pozna jego przeszłość to tym bardziej nie będzie chciała być jego żoną...w dodatku ruda broda i słaby wygląd,bezrobotny,mało pociągający...

    28.04.2020 18:23
  • Gość (gość)

    Podobają mi się wszystkie pary. Jednak para Asi i Adama ma chyba największe problemy i to z powodu Asi. Dziewczyna wg mnie jest rozchwiana emocjonalnie i nie radzi sobie z samą sobą. A jeszcze na dokładkę nie ma oparcia w rodzinie. Żeby matka się wyparła córki z powodu wzięcia udziału w programie?? Co to za matka? Z drugiej strony Asia ma 32 lata i powinna sama decydować o swoim życiu. Adam jest sympatycznym facetem, ale oni znają się krótko i nie bardzo wie jak reagować na zachowanie partnerki. Myślę,że Asia może go wystraszyć, jeżeli nie przegadają wszystkiego.

    28.04.2020 16:29
  • Raven Wielki (gość)

    To Oliwia to jakąs rozchuśtana emocjonalnie kobieta. myslala, że jej podadzą na tacy jakiegoś kolesia z żurnala a ty zwykły przeciętny chłopak . Po co ona się pchała do tego programu?polansować się ? to jej wyszło. W aurze jaką wokół siebie rozsiewa to kulawy pies by nie przetrwał. Niech ten chłopak ucieka od niej.

    28.04.2020 14:53
  • Renia (gość)

    Joanna i Adam to para z ogromnym znakiem zapytania. Nie przekreślała bym jednak tego małżeństwa, bo jak wiemy czasem to co wygląda nie najlepiej, w gruncie rzeczy wcale takie nie jest. Mamy już przykład z poprzedniej edycji. Oceniając bohaterów nie zapominajcie że towarzyszą im kamery, a poza tym zastanowić się trzeba nad każdym słowem które tu pada, bo dla autora to słowo, a dla ocenianego niekoniecznie. Ja osobiście trzymam kciuki za Joannę i Adama.

    28.04.2020 07:10
  • Joanna (gość)

    Zgadzam się że Joanna to wspaniała wrazlwa kobieta szukająca wsparcia i czułości a Adam zimny przeciętny chłopak o niskiej kulturze osobistej. Nie jest gentelmenem nawet w 1%.Szkoda Cię Asiu dla takiego mężczyzny!!!

    28.04.2020 00:05
  • Milena (gość)

    Asia beznadziejna,bez życia,kobiecości,wiecznie niezadowolona i taka ogólnie bleeee sztywna i dziwna-nie dziwię sie ze adam jest niezadowolony bo ile mozna ją ciągnąc za język...o ile ona takowy posiada

    27.04.2020 16:17
  • Alicja (gość)

    Uważam, że Asia ma depresję i potrzebuje pomocy. Jeśli chodzi o ich relacje, to powinni przełamać się i nie czekać, kto wykona pierwszy krok, lecz wspólnie powinni odbyć szczerą rozmowę otwarcie mówiąc czego oczekują.

    27.04.2020 13:58
NowszeStarsze