"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 11. Wojtek wie już, co zrobić! Łukasz oświadczył się Oliwii! Co u Joanny i Adama?

Co wydarzyło się w 11. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4"? Asia zdobywa się na szczerą rozmowę z Adamem. Czy to pomoże uratować ich związek? Agnieszka i Wojtek przeżywają ważny moment. Co jeszcze wydarzyło się w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Agnieszka i Wojtek, Joanna i Adam oraz Oliwia i Łukasz wciąż próbują się lepiej poznać. Małżonkowie spędzają ze sobą czas i uczą się siebie nawzajem. Co wydarzyło się między nimi w kolejnym odcinku programu?

Wspólny trening i niespodzianka Agnieszki dla Wojtka

Po nocy spędzonej z teściem, Wojtek został został zerwany z łóżka z samego rana. Agnieszka postanowiła zabrać męża na trening do klubu, w którym trenuje. Ćwiczenia dały w kość Wojtkowi. Zażartował nawet, że do tej pory się wahał, ale teraz podjął już decyzję co do przyszłości jego związku z Agnieszką i chce oddać obrączkę. Wszyscy jednak zdawali sobie sprawę, że nie mówi poważnie.

Internauci nie mają już wątpliwości - Agnieszka i Wojtek są razem! Co ich zdradziło?Zobacz więcej

Kiedy wrócił do Krakowa, postanowił zająć się niewielkimi usterkami w mieszkaniu, a pomagał mu w tym przyjaciel, Oskar. W tym czasie Agnieszka realizowała zaplanowaną wcześniej niespodziankę dla Wojtka. Ona także skorzystała z pomocy Oskara - bez zapowiedzi przyjechała do Krakowa. Wojtek był zaskoczony, ale bardzo zadowolony. Przyznał, że tęsknił za Agnieszką.

Wspólny weekend Joanny i Adama

Trudne początki Joanny i Adama wydają się być przeszłością. Małżonkowie wreszcie złapali oddech i poznają się w domowej atmosferze. Przyszedł jednak czas na poważną rozmowę. Adam przyznał, że wciąż nie umie się do końca otworzyć. - Wiem, że coś jest, ale sam nie wiem co - powiedział do żony. Joanna bardzo się przejęła, ale nie chce być nachalna wobec męża. Ostatecznie małżonkowie spędzili wspólnie wieczór, którego skutki Adam czuł jeszcze rano. Wspólnie spędzony weekend oboje uznali za bardzo udany. Podczas pożegnania Adam nie okazywał jednak wdzięczności żonie.

Spotkanie Oliwii z babcią i oświadczyny Łukasza

Oliwia i Łukasz nie mogą dojść do porozumienia, gdzie powinni zamieszkać. Będąc u Łukasza na Śląsku, próbuje wpasować się w zwyczaje jego rodziny. Mama Łukasza zaplanowała imprezę w domu, na którą zaproszona została babcia Łukasza. Kobieta bardzo źle zareagowała, gdy dowiedziała się, że Łukasz bierze udział w programie. Twierdziła, że zniszczy sobie życie. Po ślubie okazało się jednak, że babcia widzi, że Łukasz jest zadowolony, dlatego zmieniła nastawienie do całej sytuacji. Oliwia uznała, że babcia Łukasza jest "przekochana".

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Podczas przyjęcia członkowie rodziny Łukasza zauważyli, że Oliwia ma na niego dobry wpływ. - Dobrze spędza mi się z nimi czas. Nie robię tego na siłę - stwierdziła natomiast Oliwia. Druga impreza zebrała przyjaciół Łukasza, którzy chcieli się dowiedzieć, gdzie małżonkowie zamieszkają w przyszłości. Oboje odpowiadali bardzo dyplomatycznie. Później Łukasz postanowił spełnić swoje zamierzenie z dnia ślubu - uklęknął przed Oliwią i oświadczył się jej, dając balon ze specjalnie zrobionym "pierścionkiem" w środku. Oliwia powiedziała TAK!

Mama Łukasza zdradziła nieznane fakty z jego życia. Kobieta była wobec syna bardzo krytyczna!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Megi (gość)

  Asiu jesteś wspaniałą, wrażliwą kobieta. Potrzebujesz prawdziwego mężczyzny, który potrafi kochać, przytulić, otoczyć opieką i czułością. Adam to prostak nieumiejący zachować się przy kobiecie. Życzę Tobie abyś spotkała wspaniałego faceta na jakiego niewątpliwie zasługujesz. Jesteś cudowną, inteligentną, z poczuciem humoru kobietą.

  22.05.2020 22:34
 • Kobieta (gość)

  Adam jest mało wylewny ale to nie znaczy,że jest taki daremny,niektórzy faceci tacy po prostu są, ale można ich tego nauczyć tylko trzeba o tym mówić. On też ma przecież uczucia,też moźe się czuć na razie niepewnie i trudno mu okazywać uczucia.

  11.05.2020 16:17
 • Paweł (gość)

  Asiu... Adam ciebie potrzebuje..... jeszcze o tym nie wie.... będziecie sie uzupełniać w życiu. Życzę wam szczęścia ......

  11.05.2020 02:24
 • Jula (gość)

  Aga i Wojtek fajna para. Aga dojrzała wie po co poszła do programu. Uda się na pewno.

  10.05.2020 20:06
 • Wroc (gość)

  Adam powinien najpierw spojrzeć w lustro.Joasia zasługuje na fajnego,dobrego,kulturalnego faceta ,a nie na takiego buraka bez urody i braku kultury.

  Dziewczyno jesteś super i szczęście Ci dopisze na pewno.

  10.05.2020 19:31
 • Ania (gość)

  Adam żero.. Asia klasa

  10.05.2020 18:03
 • Ania (gość)

  Adam żero.. Asia klasa

  10.05.2020 18:03
 • Stenia (gość)

  Wszystkie Parysa dość fajne, tylko Adam mało czułości okazuje Joasi mam nadzieję że w końcu ja doceni. POWODZENIA.

  10.05.2020 16:34
 • OgladamTTV (gość)

  Burak paskudny samolub bez wychowania Asiu jestes super zostaw go bo szkoda czasu

  10.05.2020 14:27
 • Gosc z k (gość)

  Asiu,jesteś super babka,ładna,kulturalna,zaradna,mądra, poukladana.Adam to chlopak,ktoremu wydaje się że jest pepkiem świata a tak naprawdę ani przystojny,ani mądry, ktoś wczesniej określił go mianem PIOTRUŚ PAN i taki jest niestety.Nie brnij dalej w ten związek, bo szkoda Twojego czasu i zaangażowania.Jestes super,napewno znajdziesz mężczyznę, który doceni Twoje walory,życzę Ci tego z całego serca.

  10.05.2020 06:49
 • Widz (gość)

  Adam- paskudny niewychowany burak. Asia świerna babka.

  10.05.2020 06:39
 • Anna (gość)

  Droga Asiu ty dla Adama powinnaś być jak wielka wygrana na loterii, on tego nie widzi bo jest zbyt skoncentrowany na sobie. Ty tego nie zmienisz bo to taki typ. Nie inwestuj dłużej w ten związek bo z całą pewnością zasługujesz na mężczyznę, który da ci to wszystko na co czekasz. Mam córkę w Twoim wieku i przeżywam bardzo, że ten chłystek nie umie cię docenić. Jesteś wspaniała, życzę Ci szczęścia.

  10.05.2020 04:18
 • Anna (gość)

  Droga Asiu ty dla Adama powinnaś być jak wielka wygrana na loterii, on tego nie widzi bo jest zbyt skoncentrowany na sobie. Ty tego nie zmienisz bo to taki typ. Nie inwestuj dłużej w ten związek bo z całą pewnością zasługujesz na mężczyznę, który da ci to wszystko na co czekasz. Mam córkę w Twoim wieku i przeżywam bardzo, że ten chłystek nie umie cię docenić. Jesteś wspaniała, życzę Ci szczęścia.

  10.05.2020 04:15
 • Helga (gość)

  W oczy się rzucało zajmowanie się sobą Oliwii podczas gdy reszta osób zajmowała się przygotowaniem obiadu i imprezki. Czuła się jak królowa. Słabo to wyglądało. W związku Agnieszki, ona faktycznie bardzo dyryguje i raczej nie znosi sprzeciwu. Dopóki Wojtek robi co jej pasuje to jest super. Wystarczyło, że wybrał pociąg zamiast taksówki i już do następnego dnia żona się do niego nie odezwała. Zapewne są dotąd razem, dzięki niezwykłej cierpliwości, poczuciu humoru i ogromnej chęci kompromisu ze strony Wojtka. Dobrze trafiła. Fajnie jest przy sobie kogoś, kto rozwiązuje spory śmiechem. Co do Asi , szkoda jej. To dwie różne planety z Adamem. On widać że nawet nie chce. Coś mu w Asi nie pasuje, ale sam nie wie co. Ona nawet byłaby chętna spróbować, ale ma rację, że na siłę nie ma co. Taka prawda. Gdyby widziała jego zaangażowanie, lepiej by im obojgu szło. Ona potrzebuje faceta, który do niej wyciągnie reke, otoczy opieka, powie że jest bezpieczna. Od Adama tego nie dostanie. Zresztą niewielu facetów ma ochotę brać na siebie więcej niż minimum. Stąd te związki takie marne.

  10.05.2020 02:21
 • Widz (gość)

  Asia bardzo fajna wrażliwa osoba, a Adam to prostak bez wychowania. Podpisuje się pod opinia, że eksperci z programu bardzo skrzywdzili Asię dobierając dla niej partnera, który nie darasta jej do piet

  09.05.2020 23:56
 • Piotr (gość)

  Adasiowi to by pasowała jakaś pusta małolata, wielbicielka disco polo a nie taka inteligentna dziewczyna. Widać że oczekiwania to on ma nie małe, tylko najpierw niech się dobrze przejży w lustrze.

  09.05.2020 21:57
 • Bonnie (gość)

  Aga i Wojtek fajna para. Bije od nich energią. Agnieszka, dominuje a jemu to się podoba. Dużo śmieją się i mają takie same poczucie humoru. Oliwia i Łukasz to jeszcze mlidziez bawiąca się w dorosłość. Ale podobają się sobie i to dobrze im wróży. Asia fajna zdesperowana dziewczyna szuka miłości ale chyba wybrała złą drogę. Eksperci nie popisali się w tej kwestii. Adam niedojrzały dupek który poszedł do programu by ustatkować się choć na to w ogóle nie ma ochoty. Poprostu dziewczyna źle trafiła kolejny raz i tu jej współczuję.

  09.05.2020 21:57
 • Anna (gość)

  Joasia jest zbyt inteligentna i dojrzała życiowo w stosunku do Adama. Za to jemu brakuje nawet dobrego wychowania. Asiu więcej wiary w siebie jesteś naprawdę ładną i wartościową kobietką, nie trać czasu na tego prostaka.Gościłaś go u siebie, woziłaś własnym samochodem, zorganizowałaś rozrywkę, pytałaś czy jest zadowolony, a on nawet nie podziękował i odszedł bez pożegnania. To już nie ma o czym mówić. Wybacz ale ty go już nie wychowasz, za późno.

  09.05.2020 21:45
 • Joasiu jesteś fajną poukładaną kobietą a Adam no cóż zero kultury prostak który nie potrafi się przyzwoicie zachować nie widzę go obok Ciebie lecz przy budce z piwem. Uciekaj....... Pozdrawiam (gość)

  Danuta nowack

  09.05.2020 20:52
 • FUNIA (gość)

  Asia,uciekaj,z nim nie bedziesz zycia miala.To Piotrus Pan,bez klasy i dobrego wychowania.

  09.05.2020 20:35
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×