"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 12. Kryzys u Adama na chwilę przed finałem! Łukasz chce walczyć o Oliwię. Jak wyglądały ostatnie dni przed decyzją?

Za nami 12. odcinek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżeństwa są już na ostatniej prostej przed finałem. U Adama pojawił się jednak poważny kryzys. Nieco lepiej wygląda sytuacja u Oliwii i Łukasza. A co słychać o Wojtka i Agnieszki? Sprawdź, co wydarzyło się w w 12. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4".

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 12. - co się wydarzyło?

Uczestnicy 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są już o krok od finału i podjęcia najważniejszych decyzji. Każde małżeństwo jest jednak na innym etapie znajomości. Co wydarzyło się między nimi w 12. odcinku programu?

Problemy z poszukiwaniem pracy w Krakowie przez Agnieszkę

Agnieszka i Wojtek są na najlepszej drodze do pozostania w małżeństwie. Po tym, jak kobieta podjęła spontaniczną decyzję o przeprowadzce z Łodzi do Krakowa, przyszedł czas na poszukiwania pracy w nowym miejscu. Agnieszka liczy na to, że w Krakowie też znajdzie satysfakcjonujące zajęcie. Nie wszystko jednak ułożyło się tak, jak to sobie zaplanowała. Pierwsza rozmowa o pracę nie zakończyła się sukcesem. Poszło o kwestie finansowe.

Wojtek mierzy się już z popularnością. Fanka robiła mu zdjęcia z ukrycia! Zobacz więcej

W Dzień Kobiet mąż nie zapomniał jednak o kwiatach, które poprawiły Agnieszce humor. -Muszę szukać dalej - przyznała rozczarowana Aga. Małżeństwo następnego dnia wybrało się na zakupy.

Rozstania i powroty u Oliwii i Łukasza

Oliwia i Łukasz myślą już poważnie o zamieszkaniu razem. Odległość, jaka ich dzieli, nie ma dobrego wpływu na ich związek. -To największa przeszkoda. Trzeba to wyeliminować - ocenił mężczyzna. Wyjazd Oliwii bardzo go jednak zasmucił -Pusta szafa będzie symbolizować pustkę w moim życiu - Łukasz próbował jednak żartować w rozmowie z żoną.

-To duże szczęście, że trafiliśmy na siebie - dodała Oliwia, przed którą mąż pokazał dzisiaj wrażliwe oblicze. Łukasz zapowiedział również przed kamerą, że będzie walczył o Oliwię do końca.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Kryzys Adama i topienie Marzanny na zgodę

Tymczasem u Adama i Joanny znowu pojawiły się perturbacje. Małżonkowie nie widują się zbyt często, mimo że Opole i Jastrzębie-Zdrój dzielą niecałe dwie godziny jazdy samochodem. Co więcej, Jonnna nie została nawet zaproszona na imieniny ojca Adama. -Widzę z twojej strony brak zainteresowania... - przyznała w rozmowie telefonicznej z mężem Asia.

Adam wyszedł z założenia, że on się prosić nie będzie i już nie zadzwoni do żony. Małżeństwo znalazło się w trudnej sytuacji, ale Joanna zdecydowała się wyciągnąć rękę na zgodę i przyjechała do Opola, aby wspólnie Adamem, z jego siostrą i jej dziećmi świętować pierwszy dzień wiosny.

Oliwia pokazała Łukasza na zdjęciu?! A może ma już nowego partnera?Zobacz więcej

Zabawa z dziećmi pozwoliła małżeństwu zapomnieć o ostatnich spięciach. Joanna odbyła jednak poważną rozmowę z siostrą męża. -On jest dla mnie teraz jak obca osoba. Sama nie wiem, co jest, to mnie przeraża - oceniła siostra Adama. Tymczasem do Opola zawitał Piotr Mosak. Ekspert zaproponował, aby para wybrała się na randkę. -Oni przeżywają ten związek w sobie, nie rozmawiają ze sobą - ocenił specjalista.

Małżeństwom został już tylko tydzień na podjęcie ostatecznych decyzji. Co postanowią w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz galerię

Źródło: x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. w piątki, o godz. 20:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Maria (gość)

    Asiu więcej wiary w siebie jesteś ładną wartościową ciepłą dziewczyną szkoda że trafiłaś na gbura brzydala i człowieka pozbawionego krzty empatii nawet na koniec nie potrafił pokazać odrobiny kultury.Życzę Ci abyś poznała człowieka z którym będziesz szczęśliwa.

    22.05.2020 21:49
  • Funia (gość)

    Uciekaj Asia od tego buraka!Szkoda Ciebie .

    20.05.2020 23:03
  • Ja (gość)

    Dziwne że nikt nie składa jednemu z uczestnikow kondolencj z powodu śmierci najbliższej osoby

    20.05.2020 08:19
  • Ryba (gość)

    Niestety, z przykrością zgadzam się z niektórymi komentarzami. Adam nie potrafi zachować się wobec kobiety, traktuje Asię obcesowo, nie potrafi nawet pożegnać się na dworcu, przytulić, powiedzieć miłe słowo, jest zimnym facetem, a Asia delikatna, zraniona nie potrafi twardo postawić sprawę. Niemniej życzę im porozumienia i szczęścia w małżeństwie. ♥♥

    19.05.2020 17:23
  • Alicja (gość)

    Asia zostaw tego pajaca on nie nadaje się do związku.

    18.05.2020 23:45
  • Tes (gość)

    Nawet gdyby ta Asia miała 20 lat ten zapatrzony w siebie narcyz nie doceniłby tego Wymyśliłby inny powód by dokopać tej dziewczynie Nie zna takich słów jak dziękuję

    18.05.2020 21:36
  • Luk (gość)

    A ja o tym sądzę że jak Adam się nie ogarnie to ten związek nie przetrwa za mało czułości i rozmowy o problemach pozostałe pary radzą sobie dużo lepiej Powodzenia

    18.05.2020 18:03
  • Hala (gość)

    Anka zostaw tego gbura jesteś fajną babką

    18.05.2020 17:12
  • Halina (gość)

    .jak jestemu stara bo mam 80 lat ale takiego gbura a zarażem zarozumial ca i brzydkie bym nie chciała trzymaj się .asiu😉

    18.05.2020 17:09
  • taka sobie (gość)

    Ona, wrażliwa, może zraniona, delikatna dziewczyna, która po prostu potrzebuje faceta z jajami, który się nią zainteresuje, otoczy opieką itd. Adam uważa, że siądzie na pupie a to kobieta ma go adorować i zdobyć. Dziwny gość, może to on powinien być panienką. Już na ślubie pokazał, że ot starania się o kobietę, to nie ja ! chociaż siostra go instruowała jak ma się zachować. Widocznie kobiety mają za niego wszystko robić. Mam już dorosłą córkę, ale takiego zięcia bym nie chciała.

    17.05.2020 19:27
  • Malwina (gość)

    Asia uciekaj od niego jesteś za ładna i za dobra dla takiego gbura i jeszcze ta czapeczka z daszkiem okropnie wygląda. Znajdziesz swoją miłość napewno a jego zostaw

    17.05.2020 17:06
  • Ona (gość)

    To chore pisać tyle komentarzy i wymyślać imiona że niby to różne osoby piszą Weź się do psychiatry zapisz

    17.05.2020 14:18
  • Gośc (gość)

    Sama ta torebka powinna dać dużo do myślenia .. asi uciekaj nie badż ofiarą trójkąta on jest wstrętny zero mężczyzny dla kobiety

    17.05.2020 13:15
  • Aurelia (gość)

    Asiu, wycofaj się jak najszybciej. Jesteś bardzo wartościową dziewczyną natomiast nic dobrego nie mogę powiedzieć o Twoim mężu. Jak oni Was dobrali? Chyba, że zrobili to specjalnie, żeby było show, niestety kosztem Twoich uczuć. Naprawdę na castingu nie było mężczyzny o ciekawszym wnętrzu i większej kulturze osobistej? Nie wierzę.

    17.05.2020 11:14
  • Maria (gość)

    ,, Adam to gbur, ona taka fajna,https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-nowe-przypadki-zakazenia-26-kwietnia-4566439on nie umie nawet dz, iewczyny przytulić, jak napity to język mu się rozwiązuje wstyd

    17.05.2020 08:31
  • znajomy rodzony (gość)

    Szkoda adama dla tej Asi. ona ma naprawde coś ne tak z "beretem". Chłopaka stąc na fajna 20-25 letnia cielęcinkę, zywa usmiechniętą i ogarnięta.Asia wyglada jakby z grobowca wyszla. Adam ogarnij się .Tylko rada. przesatń nosić te torebkę na ramieniu o niegodne 30 letniego męższczyzny i trochę poćwicz aby nabrac sylwetki.

    17.05.2020 07:51
  • Benu (gość)

    Asiu jesteś wspaniałą Dziewczyną...jeżeli Adaś tego nie widzi to niech spada! Na sto procent spotkasz faceta godnego Ciebie. Nie spotykaj się więcej z tym gburem!!! Asienko kochana Ty musisz uwierzyć w SIEBIE!! Jesteś wspaniała! 👍👸

    16.05.2020 22:35
  • Adelajda (gość)

    Asia fajna dziewczyna ułożona a Adam ewidentnie odpycha ja od siebie swoim chamskim zachowaniem... To nie facet dla ciebie Asiu i nie brnij w to bo będziesz źle traktowana... szkoda cie, znajdziesz sobie swoją połówkę bo jesteś mądra i kulturalna. Powodzenia.

    16.05.2020 22:20
  • agata (gość)

    Asia fajna, miła i zaradna. nie ma szczęścia do facetów. a ten Adam to totalny gbur.wymarzyć sobie 25-latkę. niech spojrzy w lustro i popatrzy czego się dorobił, jakie perspektywy. co może kobiecie dać? bo nie zainteresowanie i miłe słowo. Asiu, zwiewne od niego bo przestaniesz wierzyć w miłość i facetów.

    16.05.2020 20:42
  • Kasia (gość)

    To nie chodzi o to czy ktoś jest ładny bo Uroda nie ma tu nic do rzeczy bardziej liczy się to jaki ktoś ma podejście do drugiej osoby czyli empatia której Adam wyraźnie nie posiada rozumiem że Asia może nie być w jego typie i nie spełnia jego oczekiwań ale nie jest fair bo nie jest z nią Szczery i nie chce najwyraźniej tego powiedzieć.Udaje kogoś kim nie jest a to nie o to chodzi. Nic z nich nie będzie.

    16.05.2020 19:48
NowszeStarsze