"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 12. Oliwia i Łukasz muszą się rozstać. Kolejny kryzys w związku Joanny i Adama!

Zbliża się moment podjęcia ostatecznych decyzji w 4. edycji programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jaka przyszłość czeka Oliwię i Łukasza, Joannę i Adama oraz Agnieszkę i Wojtka? Sprawdź, co wydarzy się w 12. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. odcinek 12. w piątek, 15.05.2020 o godz. 20:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. W przedostatnim odcinku programu Agnieszka i Wojtek, Joanna i Adam oraz Oliwia i Łukasz będą myśleć już tylko o tym, jak zorganizować sobie przyszłość. Tylko pytanie brzmi - zrobią to razem czy osobno?

Wojtek wie już, co zrobić! Łukasz oświadczył się Oliwii! Co u Joanny i Adama?Zobacz więcej

Kiedy wydawało się, że relacje Adama i Asi znacznie się poprawiły, w 12. odcinku 4. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zobaczymy, jak Adam znowu zaczyna wycofywać się. Nie tylko Asia jest tym zaniepokojona. Jego siostra również zauważyła drastyczną zmianę w zachowaniu brata. Parze z pomocą przychodzi Piotr Mosak.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Agnieszka zgodnie ze swoim planem przeprowadza się do Krakowa. Nie wszystko idzie jednak po jej myśli. Pierwsza rozmowa o pracę okazuje się porażką. Na szczęście ma przy sobie Wojtka. Oliwia i Łukasz coraz poważniej myślą o wspólnym zamieszkaniu. Ciągłe rozłąki i setki kilometrów dzielących ich od siebie nie wpływają dobrze na ich związek. Zobacz zwiastun 12. odcinka!

TVN7 przypomina wszystkie edycje i zapowiada kolejną! Kiedy 5. seria popularnego reality show?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kamil (gość)

    Adam potrzebuje kobiety która go okiełzna ...... a Asia wlasnie taka jest

    13.05.2020 05:05
  • Doooo (gość)

    Też jestem tego zdania z tej mąki chleba nie da i to nie przez Joannę Adam nie dorósł do tak poważnego związku od początku mówił że chciał młodszą i myślę że w tym tkwi diabeł pogrzebany chce młoda łaskę z którą będzie mógł poimprezowac

    12.05.2020 22:11
  • Margola (gość)

    Uważam Asie za fajna dziewczynę ale niech nie szuka miłości na siłę. Adam mimo że byłam najpierw na nie teraz zaczynam się do niego przekonywać. Ale cóż. Decyzja należy do nich samych. Życzę im razem lub każdemu z osobna dużo szczęścia.

    11.05.2020 20:06
  • GośćB (gość)

    Asia jak rozwydrzony bachor, niezrównoważona emocjonalnie. A Adam wyraźnie chce żonę młodszą, stare dobre jest tylko wino.

    11.05.2020 18:08
  • Diana (gość)

    Niestety,ale to Aśka nie pozwoliła na początku zbliżyć się Adamowi i zachowywała zimny dystans,dlatego chłopak się wycofał i moim zdaniem boi się podejmować kolejne próby.Zdecydowanie ona zawaliła!

    11.05.2020 15:38
  • Margo (gość)

    Na początku związku musi być super, by potem było normalnie. W parze Asi i Adama widać przyjaźń. Nie ma tego czegoś... Z tej mąki chleba nie będzie.

    11.05.2020 13:28
  • Gosc (gość)

    Wszyscy tu piszą o jego wyglądzie a moim zdaniem jego wygląd jest najmniej ważny. Nawet jakby był niewiadomo jakim przystojniakiem to jego zachowanie go skreśla, myśle ze wśród osób które się zgłosiły do programu można było wybrać kogos komu bardziej zależało na znalezieniu drugiej połówki bo u Adama tego nie widzę. Do tego prowadzi bardzo imprezowy styl życia co mógłby buc w przyszłości zbyt dużym obciążeniem dla spokojnej Asi

    11.05.2020 11:10
  • Angela (gość)

    Na początku myślałam, że to z Asią jest problem... jednak problem jest z Adamem. On nawet nie okazuje żadnych czułości , żadnych gestów zainteresowania, nic. Jest bardzo wycofany z relacji.

    11.05.2020 11:00
  • Pol (gość)

    Zostaw tego brzydala wstyd się gdziekolwiek z nim pokazać nawet nie potrafi się zachować a ty taka ładna skromna zmarniejesz się przy nim bierz ten rozwód i zapomnij o tym pajacu co wygląda jakby grał we władcy pierścieni

    11.05.2020 10:59
  • Ezbro (gość)

    Asia jest super kobietą, niezwykle kulturalna i delikatna, Adam zupełnie na nią nie zasługuje, wcale nie dziwię się że jego poprzedni związek się rozpadł. Trzymam kciuki za Asię.

    11.05.2020 09:54
  • Paweł (gość)

    Asiu ogarnij się Bo nie wiem czy Ty ciągle płaczesz czy Masz taki wyraz twarzy. Takiej niezdecydowanej dziewczyny dawno nie widziałem.

    11.05.2020 09:36
  • Jola (gość)

    Niestety ze strony Adama nie chwyciło. Mogą się co najwyżej kumplować.

    11.05.2020 05:02
  • Jola (gość)

    Niestety ze strony Adama nie chwyciło. Mogą się co najwyżej kumplować.

    11.05.2020 05:02
  • Jola (gość)

    Niestety ze strony Adama nie chwyciło. Mogą się co najwyżej kumplować.

    11.05.2020 05:02
  • Jola (gość)

    Niestety ze strony Adama nie chwyciło. Mogą się co najwyżej kumplować.

    11.05.2020 05:02
  • Ona (gość)

    Lisa gość - wychodzi na to, że ludzie z downem są mądrzejsi od Ciebie pustaku. Gdyby głupota miała skrzydła Ty fruwwłabyś jak gołębica.

    11.05.2020 01:35
  • Gość (gość)

    Asiu ja Cię rozumiem, że zawarcie tego małżeństwa było dla Ciebie czymś ważnym.Wiem, że wiązałaś nadzieję z programem. Ty nie możesz się za nic obwiniać, jak to wcześniej czyniłaś, bo tu naprawdę nie ma żadnej Twojej winy. Uwierz mi, że ten ślub nic nie znaczy wobec całego życia, które nigdy nie jest łatwe. Więc nie czyń sobie wyrzutów, potraktuj to wszystko jako przygodę i nowe doświadczenie,które zawsze nas czegoś uczy. Jest tu wiele osób życzliwych Tobie, niech więc ich szczere życzenia przyniosą Ci szczęście.

    11.05.2020 01:30
  • Gość (gość)

    Asiu wszyscy są Tobą zachwyceni, uwierz w siebie, bo naprawdę stać Cię na prawdziwego faceta z jajami a nie takiego bezpłciowego dzieciaka.

    11.05.2020 00:49
  • El (gość)

    Asiu stać cię na lepszego faceta. Adam to dupek