"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 13. Pary podjęły decyzje o swojej przyszłości! Tylko jedna osoba chce rozwodu! Co na to współmałżonek?

To już finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pary musiały podjąć decyzje - chcą pozostać w małżeństwie czy decydują się na rozwód. Okazuje się, że większość osób wybrała tę pierwszą opcję! W jednej parze nastąpił jednak zgrzyt.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" FINAŁ - co się wydarzyło?

Czas na podjęcie decyzji. Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" czuli, że finał zbliża się wielkimi krokami. Musieli więc dobrze przemyśleć to, co chcą powiedzieć podczas spotkania z ekspertami. Wojtek postanowił zapytać o zdanie mamę. - Ja myślę, że fajna dziewczyna. Możesz spokojnie się niej schować - powiedziała pani Elżbieta. Oliwia zaczęła mieć wątpliwości, jaką decyzję podejmie Łukasz. Z kolei Joanna i Adam, którzy mieli randkować przez tydzień, nie spotkali się w tym czasie ani razu.

Agnieszka i Wojtek - zostali razem?

Agnieszka i Wojtek większość problemów rozwiązywali śmiechem. Agnieszka zdecydowała, że znajdzie pracę i przeprowadzi się do Krakowa, jednak wiele z tych decyzji podjęła samodzielnie, przy wsparciu rodziców. Mama Agnieszki stwierdziła, że małżonkowie muszą być razem, aby ich relacja się zacieśniła. Wojtek mówił żonie, że cieszy go jej entuzjazm i szybka reakcja, ale czy tak jest naprawdę? Być może tempo Agnieszki jest dla niego jednak zbyt szybkie? Nic z tych rzeczy.

Agnieszka i Wojtek planują ślub kościelny? Nie od początku wiedzieli, że ich związek przetrwa!Zobacz więcej

Podczas rozmowy z ekspertami oboje stwierdzili, że ani przez chwilę nie mieli myśli wątpiących w ich związek. - Ogromnie mi na tobie zależy. Nie boję się wyprowadzki do Krakowa, bo wiem, że tam też będzie dobrze - wyznała Agnieszka. - Jesteś wspaniałą kobietą. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, żeby budować rodzinę - stwierdziła natomiast Wojtek.

Agnieszka i Wojtek postanowili zostać razem!

Oliwia i Łukasz - znajdą wspólną drogę?

Oliwia i Łukasz podczas ślubu i wesela wyglądali jak wyciągnięci z bajki, podczas podróży poślubnej już nie było tak kolorowo, Oliwia zaczęła znacząco dominować nad Łukaszem. W Polsce niektóre zachowania Łukasza zaniepokoiły ją do tego stopnia, że konieczna była interwencja eksperta. Podczas ich wizyty w Katowicach rodzina i przyjaciele Łukasza bardzo dali jej do zrozumienia, że chcą ją u siebie. Czy to nie przytłoczyło niezależnej do tej pory Oliwii?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

- Potrafimy rozmawiać ze sobą na wszystkie tematy - ocenił podczas finałowej rozmowy Łukasz. Oliwia stwierdziła natomiast, że wierzy w to, że można spędzić życie u boku jednego mężczyzny. - Czy będziemy razem do końca życia? Nie wiem, ale na pewno zrobię wszystko, aby tak było - powiedziała.

Oliwia i Łukasz pozostali małżeństwem!

Joanna i Adam - niepewność do ostatniej chwili

U Asi i Adama sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie. Jednego dnia wszystko wskazywało na to, że ta para rozumie się i dogaduje coraz lepiej, kolejnego miała kryzys, aż była potrzebna kolejna interwencja eksperta! Czy małżonkowie wprowadzili rady Piotra w życie, czy wciąż unikają konfrontacji? Okazuje się, że zamiast randkować, Joanna i Adam w ogóle się do siebie nie odzywali. Adam stwierdził, że plany musiały się zmienić ze względu na bieżące okoliczności. W ostatniej chwili, tuż przed podjęciem decyzji Joanna przyjechała do Adama. Para postanowiła szczerze porozmawiać. Według Joanny jako małżeństwo dali sobie za mało czasu. - Nie zdążyliśmy się tak naprawdę poznać - oceniła. Z kolei Adam przyznał, że nie umiał wystarczająco się otworzyć i dać się poznać.

Oliwia i Łukasz potwierdzają: będą mieli dziecko! Jak zareagowali na ciążę Oliwii?Zobacz więcej

Zanim Asia i Adam ogłosili swoją decyzję, eksperci postanowili porozmawiać z każdym z nich osobno. - Czuję porażkę tego wszystkiego - przyznała Joanna. Adam ocenił natomiast, że Asia mogła czuć się przez niego odrzucona. Kiedy pojawili się przed ekspertami razem, zarówno Asia, jak i Adam powiedzieli, że nie żałują tego, że wzięli udział w eksperymencie. - Jestem zadowolony z ostatniego miesiąca, było bardzo miło - stwierdził Adam. Mimo to, w tej parze do końca zabrakło zgodności. Joanna wyznała, że chce dalej poznawać Adama pozostając w małżeństwie, on jednak oznajmił, że woli wziąć rozwód. - Jeśli będziemy w małżeństwie będę czuł, że nie mam swobody - powiedział.

Joanna powiedziała TAK, a Adam - NIE

Miesiąc po podjęciu decyzji - coś się zmieniło?

Po miesiącu, Joanna i Adam ponownie spotkała się z ekspertem. Okazało się, że przez ten czas Adam milczał. Piotr Mosak usłyszał jedynie, że w życiu Adama wydarzyło się coś, co nie pozwoliło mu odezwać się do Joanny. Później dodał, że nie chciał utrzymywać kontaktu z Asią. - Czuję się oszukana - stwierdziła Joanna. - Przy was i przy kamerach wychodzę na ch##a, ale to, co się wydarzyło sprawia, że wiem, że taki nie jestem - dodał pokrętnie Adam. Jego żona zachowała twarz do końca. Program ją wzmocnił i wie, że teraz da sobie radę.

Widzowie oburzeni zachowaniem Adama. Joanna może liczyć na wsparcie!Zobacz więcej

Oliwia i Łukasz wciąż są razem. Oboje przyznają, że związek ich uspokaja i sprawia, że są lepsi sami dla siebie. Planują zamieszkać na Śląsku. - Powiem wprost, że się w niej zakochałem i to jest najważniejsze - usłyszeliśmy od Łukasza. Agnieszka i Wojtek urządzają się w Krakowie. - To już jest prawdziwe życie. Dużo pracy jest przed nami - ocenił Wojtek i przyznał, że docenia krok, który zrobiła Agnieszka, aby mogli być razem.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gola (gość)

  Myślę,że do tego programu trafiają przede wszystkim ludzie,którzy mają problemy ze znalezieniem drugiej połówki albo że względu na charakter albo wygląd,więc nie ma co chyba liczyć na to że będziemy mieli w każdej edycji na kogo popatrzeć. To zrozumiałe,że pewnie na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej bierze się udział w takim programie, dlatego większość uczestników urodą nie grzeszy. Tyle na temat jednego osobnika, wiadomo kogo.

  23.05.2020 18:29
 • Ela (gość)

  Adam to porażka jakaś. Chłop bez jaj. Asia by miała zmarnowane życie. Dobrze, że tak się stało.😁

  23.05.2020 18:19
 • Reni (gość)

  Adam to ślimak od początku zachowywał się beznadziejnie być może uważał się za kogoś lepszego

  23.05.2020 17:12
 • sędzia dreed (gość)

  O Boziu już mam mokro z tej radości ?

  23.05.2020 17:09
 • Aga (gość)

  Ja myślę, że to nie jest wina ekspertów, co widać na przykładzie pozostałych par, świetnie dobranych. To Adam niepotrzebnie wprowadził ich w błąd deklarujac, że jest gotowy na nowy związek, a ewidentnie tak nie było. Swoja postawa pokazywał, że sam nie wie czego chce, dlatego podziwiam Asie, że mimo to chciała dac Mu szansę.

  23.05.2020 17:00
 • Expert (gość)

  Adam to dno.facet z torebka to kojarzy się tylko z jednym.zaden facet normalny by mu reki nie podal.skad oni to wzięli.chyba celowo tak dobrali aby TVN program robił.joanna to trochę na poradę dopsycho się nadaje.

  23.05.2020 16:48
 • Mari (gość)

  Szkoda Asi dla takiego pajaca co nie dość że cham to jeszcze dwóch zdań poprawnie nie potrafi sklecic. Według mnie to największa porażkę ponieśli pseudoeksperci wybierając fajnej dziewczynie takiego buraka.

  23.05.2020 16:34
 • Gość (gość)

  Widać było że z tej mąki chleba nie będzie. Asia super dziewczyna z Adasia niet .masakra facio nawet w miarę poprawnie nie potrafi się wypowiedzieć

  23.05.2020 13:46
 • Zz (gość)

  Asia jesteś wielka,dzięki Tobie dziewczyny będą wiedziały ,że nie po co wchodzić w związek z prostym typem bo kultury w tym wieku nie da się nauczyć.Powodzenia

  23.05.2020 13:42
 • Sylwka (gość)

  Aśka ty sie ciesz że tak wyszło. Dopiero bys miala zmarnowane życie czy czas przy ze paskudnym rudym i nie ogarnietym chlopem... Masakra kogo ten program wytypowal...

  23.05.2020 13:19
 • Sylwia (gość)

  Asiu, zmarnował by ci ten rudy niezaradny życiowo pasztet... Współczuję tej dziewczynie faceta a dziecku ojca( duże dzuecko)

  23.05.2020 13:16
 • Ja (gość)

  Asiu jeszcze będziesz bardzo szczęśliwa, Adam to nieporozumienie.

  23.05.2020 13:16
 • Oleja (gość)

  Asiu dobrze wyszło...Adam to kawał chama, gość nie ma jaj, nawet na koniec nie potrafił się zachować. Nieudacznik życiowy u tyle. Ty mądra, ładna zaradna dasz sobie radę. Powodzenia życzę.

  23.05.2020 12:02
 • Marianna (gość)

  Asia jesteś piękną dziewczyną.Bardzo dobrze że nie pozostaje w tym chorym związku.Stac Cięna cudownego partnera.Adam nie nadaje się do tego żeby Ci buty czyścić.Do końca życia meczylabys się z takim dupkiem.Asiu kibicuję Ci żeby wszystko ułożyło się dobrze.

  23.05.2020 12:01
 • Ewa (gość)

  Asia fajna babka. A Adam zwykły frajer, cięć i nic poza tym. Asiu trzymaj się zasługujesz na fajnego faceta bo Adam to ciapa, kłamca i podstępny szczur

  23.05.2020 11:09
 • Nelly77 (gość)

  Joanna trzymaj się znajdziesz lepszego,Adam się zamulił całkowicie pewnie znalazł kolejna miłość życia , zachował by się z godnością i ci powiedział o tym ,a nie zachowuje się jak dziecko nie dopieszczone.

  23.05.2020 11:09
 • BELLA (gość)

  Program programem ale żeby tak fajnej babce dopasować takiego dupka.....

  23.05.2020 11:09
 • Angeles (gość)

  Asia trzymam za ciebie kciuki.Adam to nieporozumienie.

  23.05.2020 09:25
 • Joannaa (gość)

  Jak z kilku tysięcy zgłoszeń wybrano właśnie takiego gamonia Adama, brzydki i nierozgarniety za to ego wielkie i ta Agnieszka, brzydula, krzywe zęby i tłusta. Jak oni idąc na casting w ogóle się spodziewali, że się komuś mogą spodobać. I eksperci nie mogli z tych tysięcy wybrać osób bardziej ATRAKCYJNYCH??? Asi mi szkoda, ale ten Wojtek jest chyba ślepy albo zdesperowany, ze ta klucha mu sie spodobała. Osobowość wkurzająca wygląd żaden. A ten Wojtek jeszcze do jej rodziców mówi mamuś i tatuś. Żenada. Mógł przed kamerą się choć nie ośmieszać. I ona mu się naprawdę spodobała? Przecież on jest przystojny znalazłby jakąś ładną dziewczynę. Asi też szkoda, bo ten Adam obleśny. Skąd oni go wzięli. A dziewczyna ładna i miła. Na pewno ktoś ja dostrzeże teraz po programie

  23.05.2020 08:39
 • Zniesmaczona (gość)

  Nie zna miało być

  23.05.2020 08:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×