"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 2. Przygotowania do ślubów! Wojtek, Adam i Łukasz czekają na przyszłe żony! Zobacz zwiastun!

W 2. odcinku 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczymy przygotowania do ślubów! Panowie będą wybierać stroje na uroczystość i pojawią się w urzędach. Jak zareagują na widok swoich przyszłych żon?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. odcinek 2. w piątek, 6.03.2020 o godz. 21:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali już trzy pary ludzi, którzy mają pasować do siebie pod wieloma względami. Teraz przyszedł czas na przygotowania do ślubów!

Nowi bohaterowie gotowi na ślub w ciemno. Kim są? Sprawdź, co się wydarzyło!Zobacz więcej

W 2. odcinku 4. sezonu "Ślub od pierwszego wejrzenia" po pierwszym wybuchu euforii na myśl o zbliżającym się ślubie, przyjdzie czas na wątpliwości i rozterki. Panowie będą chcieli spotkać się z ekspertami, aby omówić wszystko, co do tej pory się wydarzyło. Okazuje się, że wielkie zmiany, które szykują się w życiu, wywołały dość duże emocje nie tylko wśród rodzin uczestników, ale też zestresowały ich samych.

Po wieczorach kawalerskich przychodzi czas na ślubne przygotowania. Pojawia się stres, niepokój i lęk, ale też szczęście. Czy żaden z kandydatów nie zrezygnuje w nadmiarze emocji? Jak zareagują na widok swoich przyszłych żon?

Polskie programy randkowe. Oto 10 produkcji, w których można znaleźć miłość! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×