"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 4. Nadchodzi czas na śluby! Wszyscy zdecydują się złożyć przysięgę?

Nadchodzi czas na śluby w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Czy wszyscy uczestnicy zdecydują się złożyć przysięgę? Zobacz zwiastun 4. odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. odcinek 4. w piątek, 20.03.2020 o godz. 21:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Poznaliśmy już bohaterów nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli trzy pary: Joannę i Adama, Oliwię i Łukasza oraz Agnieszkę i Wojciecha. Wszyscy już mają za sobą przygotowania do ślubów.

Nowi bohaterowie gotowi na ślub w ciemno. Kim są? Sprawdź, co się wydarzyło!Zobacz więcej

W 4. odcinku nadchodzi czas na śluby. Mimo że każdy z przyszłych małżonków inaczej podchodzi do tej sytuacji, nie da się nie odczuć nerwowej atmosfery. Już tylko chwila dzieli ich od jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Czy wybory ekspertów okażą się trafne?

- W co ja się wpakowałam?! - zapyta sama siebie Joanna w drodze do urzędu stanu cywilnego. Każdy z uczestników po raz pierwszy zobaczy swojego przyszłego męża lub swoją przyszłą żonę. Ale czy na pewno? Czy każdy zdecyduje się złożyć przysięgę przed urzędnikiem USC?

Łzy szczęścia, wybór sukien ślubnych i pierwsze niepewności. Któraś z uczestniczek programu zrezygnowała ze ślubu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×