"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 7. Podróże poślubne nowożeńców. Bajeczne wakacje i pierwsze wątpliwości

Nowożeńcy ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wybierają się w podróże poślubne. Czy na beztroskich wakacjach pojawią się pierwsze wątpliwości? Sprawdź, co się wydarzy w 7. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4".

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" sezon 4. odcinek 7. w piątek, 10.04.2020 o godz. 21:00 w TVN7! - sprawdź program tv

Nadszedł czas na podróże poślubne nowożeńców ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wszystko wskazuje na to, że niemal u każdej pary panuje sielanka, której sprzyjają bajeczne okoliczności. U niektórych natomiast pojawiają się wątpliwości.

Asia i Adam wezmą rozwód? Internauci nie mają wątpliwości!Zobacz więcej

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Adam nie ukrywa, że przeszkadza mu, że ma starszą od siebie żonę, mimo że w ankiecie zaznaczył górną granicę 26 lat. Asia szczerze przyznaje natomiast, że nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy się sobie podobają.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ela (gość)

    ADAŚ, nie jestes z pierwszego targetu. I za uszami wg tego co słyszę z ust siostry nie stronisz od imprez. Małżeństwo to partnerstwo. Szczerość. Super jak jest namiętność. A wiek cóż to za różnica wieku rok. Ty mnie nie irytuj. Ja późno wychodziłam za mąż. Mam męża o 11 lat starszego i uważam że wiek nie jest najważniwjszy w związku. Skoro poddałeś się szaleństwu tego programu. A teraz wydziwiasz. Nie rozumiem. To świadczy o tobie. Żonę masz piękną i myślę z tego co widzę poukładaną i dobrą. A namiętność przychodzi, odchodzi.. Bywa. Małżeństwo to jak armagedon. Czy byłeś do końca na nie gotowy? ADAŚ.... Oceniasz a co zrobisz jak ciebie ocenią. Na prawdę jesteś taki idealny i do wzięcia z zamkniętymi oczami....

    11.04.2020 22:47
  • Kaja (gość)

    Fajna para dotra sie potrzeba czasu

    10.04.2020 22:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×