"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 9. Joanna ucieka od Adama. Agnieszka myśli o rozwodzie! Małżeństwa nie przetrwają?

W 9. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 2" pary zaczną wspólne życie. Początki nie będą jednak wcale łatwe. Joanna zamknie się w sobie, a Agnieszka zacznie myśleć o rozwodzie! Programowe małżeństwa nie przetrwają?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" odcinek 9. - co się wydarzy?

Trzy małżeństwa po powrocie z podróży poślubnych rozpoczęły zupełnie nowy etap. W 9. odcinku Joanna przyjeżdża do Adama. Małżeństwo spędza czas razem, a mężczyzna przedstawia swoją małżonkę najbliższym. Mimo, że wszystko idzie zgodnie z planem, Adam będzie nieobecny. Joanna także zamknie się w sobie, a w pewnym momencie zdecyduje się na nagły wyjazd!

Dwie pary dopadł już małżeński kryzys! Rozstaną się?Zobacz więcej

Oliwia oraz Łukasz już w 8. odcinku doszli do wniosku, że potrzebują rozmowy z ekspertem. W ich związku również pojawił się kryzys. -Pora wrócić na ziemię - mówi w zapowiedzi 9. odcinka Oliwia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W małżeństwie Agnieszki i Wojtka również przychodzi czas na rozłąkę. Agnieszka w 9. odcinku wraca do rodzinnego domu, a Wojtek zostaje sam. Czy pojawi się tęsknota? Co jeszcze wydarzy się w programie? Zobacz zwiastun!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Jar (gość)

    Łukasz już jesteś pod pantoflem A jeszcze trochę postawi Cię do pionu ona nie pasuje do Ciebie Aśka od Adama była by lepsza dla Ciebie

    15.05.2020 21:55
  • Jar (gość)

    Aśka kopnij tego buca nie wiem za kogo on się uważa jest brzydki nie pasuje do Ciebie oglądam program i zauważyłam że jemu tylko towarzystwo swoich bliskich się liczy daj sobie z nim spokój stać cię na kogoś lepszego on nie nadaje się do związku nie dziwię się że poszedł do tego programu bo chyba żadna nie miała siły by z nim dłużej TRZYMAM kciuki za Ciebie

    15.05.2020 21:45
  • Meg (gość)

    Asia jesteś atrakcyjną i mądrą kobietką. Gotową na wspólne życie z facetem, ale nie Adasiem. To niedojżały dzieciak i szkoda twojego czasu. Adaś wracaj do mamusi pod spódnicę bo masz braki w wychowaniu.

    03.05.2020 08:02
  • Christine (gość)

    Joanno Adam nie jest Ciebie wart, zostaw go i szukaj innego. Wojtek i Aga trzymam kciuki, fajna z was para. OLIWIA i Łukasz nie pasują do siebie, może za mało doświadczenia.

    25.04.2020 08:19
  • Ina (gość)

    Joanna jaka starsza jest od Adama między Nimi jest tylko rok różnicy wiec ten Adam niech spojrzy w lustro i niech zapierdziela z buta do Częstochowy ze taka kobietę ma koło siebie

    22.04.2020 22:35
  • Ina (gość)

    Joanna jest normalna kobieta a Adam nie ma doświadczenia w byciu z kobieta nie potrafi jej przytulić ani chwycić za rękę. Facet powinien przejść inicjatywę a Adam zachowuje się jak by był kobieta.Jego siostra na darmo nie powiedziała mu nie spierdziel tego bo go zna i wie ze jest dupa a nie facet!!!!!

    22.04.2020 22:30
  • Maja (gość)

    Faktycznie Aga i Wojtek fajna para, Oliwia i Łukasz - myślę, że Łukasz jest nieśmiały Oliwia chcę pokazać jaka to jest fajna a przy okazji pokazuję brak szacunku do innej osoby, Joanna myślę że źle trafiła fajna dziewczyna a jej wybranek wygląda na na takiego co wódy za kołnierz nie wylewa a o jego kulturze względem kobiet można zapomnieć

    22.04.2020 17:51
  • Gość (gość)

    Agnieszko trzymam za Ciebie kciuki, Agnieszki są silne duchowo,nie poddawaj się, dasz radę tylko rozmawiajcie ze sobą,dowiedzcie się jakie macie plusy i minusy

    22.04.2020 09:52
  • Gosc (gość)

    Oliwa nie ładnie się zachowała nie wpuszczają Łukasza do domu .udawawala,że nie slyszała.Chlopak do niej jechał z drugiego końca Polski A łania nawet drzwi mu nie otworzyła udając głupa.Nie tak zaczyna się życie, że jestem lekcewaząca dla drugiej połówki i oczekiwać dla siebie adoracji.Oliwii źle z oczu patrzy.

    21.04.2020 19:39
  • Kasiula (gość)

    Jesli chodzi o Joasie i Adama tam nie widac zadnego zainteresowania kompletnie nie pasuja do siebie Joasia bardzo wrazliwa kobieta widac ze meczy sie w tym zwiazku jesli chodzi o Agnieszke i Wojtka wydaje sie ze super z nich pata ze dogaduja sie ale jak przykaciele przyjacielskie pocalunki przytulenie taka dobra przyjazn moze zrodzi sie milosc kto wie bo napewno za szybko by moc mowic o milosci jesli chodzi o Lukasza i Oliwie wydaje mi sie ze nie dojrzeli do malzenstwa musza dorosnac aby moc wspolnie zyc w tym zwiazku

    21.04.2020 15:51
  • Sławek (gość)

    Do Adama nikt nie pasuje on jest nie dojrzały

    21.04.2020 11:46
  • Ola (gość)

    A ja uważam, że Joanna pasowałaby do Wojtka. A Agnieszka powinna być sparowana z Adamem wówczas postawiłaby go do pionu. To jest facet, który musi się dużo nauczyć żeby mieć żonę.

    20.04.2020 20:29
  • Basia (gość)

    Joasia zdecydowanie powinna iść na terapie,ma napady lęku ,pewno też i nerwice lękowa, potrzebuje ciepłego faceta,który po prostu będzie przy niej,Adam póki co się nie sprawdza,a już na lotnisku wyszedł z niego egoista 😏

    20.04.2020 17:30
  • Dorota (gość)

    To nie jest facet dla Joanny,ona czeka na cieplego usmiechnietego faceta,a trafila na prostaka bez uczuc

    20.04.2020 00:10
  • Gosc (gość)

    Jak ten buc powiedział dziewczynie, że nie jest dziewczyną z ankiety jaką sobie wymarzył to nie dziwię się że przykro jej się zrobiło i plakała. Jest wrażliwą osobą. A ten zarozumialec bo na takiego wygląda, tylko nie wiem dlaczego bo jest obleśny z wyglądu nie pomógł jej z walizką.Chłopie czy ty się w lustrze widziałeś ,żebyś jakieś wymagania miał. Joasia, duży błąd zrobisz gdy z nim zostaniesz.

    19.04.2020 23:56
  • Człowiekzsercem (gość)

    Jakim prawem obrażacie Adama mówiąc o nim że jest "bucem"? To że wam się nie podoba nie znaczy że macie prawo kogoś obrażać, to jest program tych dwoje nie jest skazanych na siebie przyjdzie czas wyboru i zostawcie to im niech zdecydują czy chcą pozostać razem czy nie. Hejt powinien być karany!

    19.04.2020 23:33
  • Wiki (gość)

    Joanna potrzebuje terapię i to szybko

    19.04.2020 20:46
  • Mk (gość)

    Myślę , ze Joanna jest obciążona chorobą neurologiczna od strony mamy . Lęki, depresje, zmiany nastrojów, stąd takie zachowanie. Myśli, że może to kontrolować, jak widać nie do końca. Trzymam kciuki za jej przyszłość, musi mieć u boku bardzo ciepłego faceta a terapia swoją drogą.

    19.04.2020 20:46
  • Ktoś (gość)

    Trzeba być debilem skończonym żeby zgłaszać się do takiego programu. Albo to jest Desperacja albo Zaistnieć w tv

    19.04.2020 18:45
  • Renulka (gość)

    Trudo oceniać ludzi oglądając krótkie relacje telewizyjne z ich udziałem. Zdecydowanie się na poznanie swojej drugiej połówki w tak ekstremalny sposób,wymaga odwagi i chyba determinacji. Jeśli pary zdecydowały się na coś takiego,muszą się spodziewać,ze może być różnie. Najbardziej podoba mi się para Wojtek,Aga-pokazują całą paletę emocji i próbują się do nich dostosować,lub odpowiednio reagować. Trzymam za nich kciuki.

    19.04.2020 17:04
NowszeStarsze