"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka chwali się szczuplusieńkim brzuchem! Co za forma!

Oliwia Ciesiółka to jedna z najsłynniejszych bohaterek 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Łukaszem wyglądało na idealne; młodzi nie tylko dobrze się ze sobą czuli, ale także ogromnie się sobie podobali. Niestety, chociaż doczekali się dziecka, ich małżeństwo się rozpadło. Dzisiaj jednak Oliwia już nie myśli o przeszlości!

Multimedia

Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chwali się szczuplusieńkim brzuchem! Co za forma!

Oliwia Ciesiółka była prawdziwym ewenementem w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piękna, młoda i bez burzliwej przeszłości - widzowie programu dziwili się, że tak atrakcyjna kobieta zdecydowała się na udział w show. Wielu wręcz sugerowało, że chodzi jej wyłącznie o promocję swojej osoby.

W programie jednak narodziło się uczucie. Oliwia i Łukasz sprawiali wrażenie idealnie dobranych, chociaż między młodymi dochodziło do drobnych zgrzytów. Para nie tylko chciała zostać w małżeństwie, ale niedługo po emisji show doczekali się także dziecka!

Oliwia Ciesiółka na nowym zdjęciu! Zachwyciła fanów swoim uśmiechem!Zobacz więcej

I gdy wydawało się, że jest idealnie, parę miesięcy później fani programu byli w szoku, gdy Oliwia ogłosiła, że jej związek z Łukaszem to już przeszłość! Niedawno pojawiały się plotki, że oboje do siebie wrócili, ale zarówno Oliwia, jak i Łukasz, kategorycznie temu zaprzeczyli, zaznaczając, że łączy ich jedynie dziecko.

Dzisiaj Oliwia nie myśli już o przeszłości, a skupia się na sobie. Coraz więcej trenuje, a efekty są wręcz oszałamiające! Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" właśnie pochwaliła się zdjęciem z siłowni, na którym eksponuje swój szczupluteńki brzuch. Trudno nie być pod wrażeniem takiej formy! Oliwia prezentuje się doskonale!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×