"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta w czułej sesji zdjęciowej! Szczęście aż bije z tych zdjęć!

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta to jedna z par, których eksperci oraz los połączył w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Nie dość, że zostali doskonale dobrani przez ekspertów, to jeszcze dzisiaj są szczęśliwymi rodzicami. Teraz Łukasz i Oliwia zaprezentowali się w czułej sesji zdjęciowej!

Multimedia

Oliwia Ciesiółka oraz Łukasz Kuchta to wielcy wygrani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Nie dość, że okazali się idealnie dobranym małżeństwem, to teraz jeszcze są szczęśliwymi rodzicami.

Szczęście aż bije od młodej rodziny! Doskonale widać to na ostatnich zdjęciach, jakie Oliwia zaprezentowała w sieci. Para wzięła udział w czułej sesji zdjęciowej, która wygląda fenomenalnie!

Święta zbliżają się wielkimi krokami. To chyba mój ulubiony okres w roku. 🙈 Lubię ten czas za możliwość spędzenia czasu z rodziną. Wszystko jest wtedy takie spokojniejsze. Jedyne minus jest taki, że przygotowań całe mnóstwo, a mijają w mgnieniu oka. Nie mogę się już doczekać!

Oliwia Ciesiółka już tak nie wygląda! Jak zmieniła się gwiazda programu TVN?Zobacz więcej

Fani również są zachwyceni najnowszymi zdjęciami Łukasza i Oliwii. Pod fotografiami możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Trzecie zdjęcie cudowne 🤩🤩ale w ogóle ze wszystkich zdjęć bije niesamowita miłość i ciepło 😍😍

Każde 😍❤️ widać, ze się kochacie.

Cudowna sesja 😍😍🔥 pozdrawiam

Na wszystkich pięknie wyglądacie 😊🥰

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×