"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka przeszła metamorfozę! Z uczestniczki "ŚOPW" bije szyk, piękno i elegancja!

Oliwia Ciesiółka jest jedną z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że Oliwia jest jedną z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu! Teraz Ciesiółka zaprezentowała się w nowym wydaniu, a jej obserwatorzy wręcz oniemieli!

Multimedia

Oliwia Ciesiółka ze ŚOPW 4" przeszła metamorfozę! Bije z niej szyk, piękno i elegancja!

Oliwia Ciesiółka wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 4", gdzie eksperci sparowali ją z Łukaszem Kuchtą. Początkowo wydawało się, że mamy małżeństwo idealne; oboje młodzi, atrakcyjni i przede wszystkim ciągnęło ich do siebie! Ewidentnie się sobie spodobali! Nic dziwnego, że małżeństwo przetrwało po programie, a niedługo później na świecie pojawiło się dziecko pary.

Łukasz zdradzał Oliwię? Mocne oskarżenia ze strony brata Oliwii!Zobacz więcej

Niestety, później bajka się skończyła. Łukasz i Oliwia podjęli decyzję o rozwodzie. Oboje długo nie komentowali powodów swojego rozstania, przez co fani byli przekonani, że małżonkowie dogadują się odnośnie do opieki nad dzieckiem. Rzeczywistość jednak była inna.

Dzisiaj już wiemy, że Łukasz i Oliwia toczą batalię o dziecko. Oliwy do ognia dolał brat Oliwii, który ujawnił, że Łukasz zdradzał swoją żonę! Oliwia nie wypowiada się publicznie na ten temat, wolała zostawić to w gestii sądu, który zapewne wkrótce rozstrzygnie, kto ma rację.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Za to Oliwia Ciesiółka mocno udziela się w mediach społecznościowych, gdzie właśnie możemy obserwować jej kolejną przemianę. Trzeba szczerze przyznać, że najnowsze oblicze Oliwii jest naprawdę HOT! Z uczestniczki "ŚOPW" bije szyk, piękno i elegancja! Zresztą, oceńcie sami!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×