"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka w stroju kąpielowym. Pochwaliła się perfekcyjną figurą!

Oliwia Ciesiółka to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Jest to bez wątpienia także jedna z najpiękniejszych uczestniczek w całej historii polskiej wersji "ŚOPW". Teraz pokazała się w stroju kąpielowym i od jej najnowszych zdjęć nie można oderwać wzroku!

Multimedia

Oliwia Ciesiółka ze "ŚOPW" w stroju kąpielowym. Pochwaliła się perfekcyjną figurą!

Oliwia Ciesiółka to jedna z najpiękniejszych, ale też najpopularniejszych uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nie ma czemu się dziwić, bowiem jej programowe małżeństwo było szeroko komentowane przez wszystkich.

Oliwia Ciesiółka w programie "ŚOPW 4" została sparowana razem z Łukaszem Kuchtą. Od początku młodzi uczestnicy show się sobie spodobali i widać było, że obecność kamer może im trochę przeszkadzać w śmielszym rozwinięciu znajomości. Ewidentnie mieli się ku sobie, chociaż doszło między tą dwójką też do kilku spięć. Finalnie, Oliwia i Łukasz postanowili pozostać w małżeństwo.

Izabela Małysz kompletnie odmieniona! Żona Adama Małysza już tak nie wygląda!Zobacz więcej

Niedługo później zostali rodzicami, ale sielanka nie trwała długo. Szybko okazało się, że ich małżeństwo nie przetrwało.

Niestety, później okazało się również, że Oliwia i Łukasz mają problemy, aby dogadać się w sprawie dziecka. Na szczęście, ostatnie dni wskazują na to, że najgorsze za nimi i w końcu się dogadali, o czym poinformował Łukasz Kuchta.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jako, że sytuacja się wyjaśniła, Oliwia w spokoju mogła wybrać się na wakacje. To też najlepszy czas, w którym może w pełni eksponować swoje ciało, nad którym mocno pracowała w ostatnich miesiącach. Oliwia Ciesiółka pokazała się w stroju kąpielowym i trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie! Piękna uczestniczka "ŚOPW" ma perfekcyjną figurą!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×