"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" Oliwia i Łukasz będą mieli syna! "Śmiejemy się, że jestem w 10. miesiącu ciąży"

Za nami finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym Oliwia i Łukasz potwierdzili, że będą mieli dziecko. Para opowiedziała też w "Dzień Dobry TVN" o tym, jak wygląda teraz ich życie, a także zdradzili, że na świecie pojawi się ich syn.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Oliwia i Łukasz będą mieli syna

Oliwia i Łukasz to para, która w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" zauroczyła się sobą... od pierwszego wejrzenia. Widzowie od razu przeczuwali, że tych dwoje zdecyduje się na dalsze wspólne życie po zakończeniu eksperymentu.

Jeszcze podczas trwania programy, widzowie donosili, że Oliwia i Łukasz będą mieli dziecko. Trudno jednak było znaleźć potwierdzenie tych informacji - uczestnicy "Ślubu..." mają zakaz zdradzania swoich poprogramwych losów w trakcie emisji.

Oliwia i Łukasz potwierdzają: będą mieli dziecko! Jak zareagowali na ciążę Oliwii?Zobacz więcej

Po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w "Dzień Dobry TVN" można było obejrzeć reportaż o Oliwii i Łukaszu. Para opowiedziała, jak wygląda ich obecne życie. Oliwia przeprowadziła się na Śląsk, a lada dzień na świecie pojawi się ich syn. Co jeszcze słychać u tej pary? Co o ich małżeństwie powiedziała mama Łukasza?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Źródło: Dzień Dobry TVN"/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hanka (gość)

    GRATULACJE ,,,

    29.05.2020 14:20
  • Wioleta (gość)

    Bravo

    28.05.2020 00:05
  • Tomi (gość)

    Slub byl w lutym 2019 roku a mamy maj 2020. To jak za szybko. Oliwia 26 maja urodzila synka Franusia

    27.05.2020 11:21
  • Mariola (gość)

    Gratulacje i życzę zdrówka dla całej rodzinki 👶😘

    26.05.2020 21:18
  • B.W (gość)

    Czy coś nie tak z synkiem, bo już jest na świecie a żadnych informacji

    26.05.2020 14:01
  • Krystyna (gość)

    Dużo szczęścia życzę i kibicuje wam

    26.05.2020 13:48
  • Kasia (gość)

    Życzę szczęścia. Super para.

    26.05.2020 11:37
  • autor (gość)

    niektórzy źle liczą bo program skończył się rok temu. wiec to ze Oliwia w ciąży to ok.👍

    26.05.2020 09:55
  • LolA (gość)

    Troche szybko.....zlapala na dziecko goscia...wiadomox

    26.05.2020 09:15
  • Antiope (gość)

    Ona już urodzilla ...

    26.05.2020 08:51
  • Gość (gość)

    Ślub był w lutym. Wtedy zobaczyli się pierwszy raz. Jest teraz maj. To rodzić będzie kidy? Pewnie w listopadzie albo grudniu👣😁

    26.05.2020 08:43
  • Dora (gość)

    Życzę Wam Wszystkiego najlepszego

    26.05.2020 08:38
  • Kasia (gość)

    Fajnie pięknego i zdrowego dzieciaczka życzę wam jesteście 👍💐

    26.05.2020 01:32
  • Lena (gość)

    Najfajniejsza Para!!!.Uwielbiam Oliwie i Lukasza!!!Czekam na wiadomosc,kiedy Oliwia urodzi malego beby.Zucze Im duuuuzo dobrego,szczescie i milosci.Sledze Ich kazdego dnia i P.Anie😘😘😘😘😘

    25.05.2020 22:10
  • Dorina (gość)

    Świetną wiadomość! Bardzo Wam kibicowałam i życzę szczęścia!

    25.05.2020 17:48
  • 9 (gość)

    Super

    25.05.2020 16:26
  • Madzik (gość)

    Jak progam sie zaczął i zobaczyłam każdą osobe z osobna to przeczuwałam i dobrze byłoby Was połączyć. I co sie okazało, że to eksperci zrobili. Od początku do końca trzymałam za Was kciuki. Trzymajcie się zdrowo, bądźcie szcześliwi i gratulacje! Pozdrawiam.

    25.05.2020 16:22
  • Ewelina (gość)

    Piękna i fajna para...Życze Dużo szczęścia i miłości..🙂

    25.05.2020 15:22
  • Dorota (gość)

    Moje Gratulacje!!! Dużo zdrówka dla calej rodzinki ...

    25.05.2020 15:20
  • Olga (gość)

    Ja w ogóle nie wiedziałam że będą mieli dziecko😐