"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia i Łukasz na pierwszej randce po narodzinach Franka. Nie było łatwo!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazali zdjęcie z pierwszej po narodzinach ich syna randce we dwoje. Okazuje się, że wcale nie było łatwo!

Multimedia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na randce

Dla Oliwii i Łukasza program "Ślub od pierwszego wejrzenia" był nie tylko przygodą życia, ale też punktem zwrotnym dla nich obojga. Po ślubie, na którym się poznali okazało się, że świetnie się dogadują. Teraz opiekują się swoim pierwszym dzieckiem, synkiem Frankiem.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Chłopiec przyszedł na świat w Dzień matki, 26 maja. Kilka tygodni po jego narodzinach młodzi rodzice postanowili udać się na randkę. Oliwia opublikowała zdjęcie z tego wydarzenia i przyznała, że nie było to łatwe wyjście.

Dzisiaj pierwszy raz od narodzin Frania urwaliśmy się na krótką randkę. Mimo, że czekałam na to z utęsknieniem, to w głowie ciągle miałam dzidziuszka. Tak jakby serducho było gdzieś poza ciałem 🤷🏼‍♀️ To zupełnie nowe dla mnie uczucie.

Obserwatorzy Oliwii od razu dodali jej słów otuchy i zaznaczyli, że po urodzeniu dziecka ważne jest, aby nie zapomnieć o mężu. "Takie momenty tylko we dwójkę są bardzo ważne kiedy rodzi się dziecko" - wskazał jeden z internautów. Inni życzą Oliwii i Łukaszowi, aby mieli więcej okazji ku temu, by udać się na randkę.

ART[8275

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×