"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia i Łukasz potwierdzają: będą mieli dziecko! Jak zareagowali na ciążę Oliwii?

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta to jedna z par 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tuż po finale para potwierdziła, że wciąż jest w związku małżeńskim, a do tego - spodziewają się dziecka!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" - Oliwia i Łukasz będą mieli dziecko!

Za nami finał 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W ostatnim odcinku reality show TVN7 poznaliśmy decyzje par dotyczące ich przyszłości. Jedną z par, które postanowiły kontynuować swoją znajomość w małżeństwie byli Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. - Czy będziemy razem do końca życia? Nie wiem, ale na pewno zrobię wszystko, aby tak było - powiedziała Oliwia.

Pary podjęły decyzje o swojej przyszłości! Tylko jedna osoba chce rozwodu! Co na to współmałżonek?Zobacz więcej

Telewizyjny eksperyment zakończył się wiosną 2019 roku. Minął zatem rok i wszyscy widzowie są ciekawi, czy pary utrzymały swoje deklaracje. Tuż po finale, Oliwia i Łukasz w wywiadzie dla serwisu pomponik.pl, potwierdzili pojawiające się od jakiegoś plotki o tym, że Oliwia jest w ciąży. - Popłakaliśmy się oboje, ale nie ze smutku. To było dziwne uczucie, ciężko jest mi je opisać. Taka radość pomieszana z obawami i strachem. Taka mieszanka wybuchowa -wspomina przyszła mama.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Łukasz dokładnie pamięta moment, w którym dowiedział się, że zostanie ojcem. - To była jedna z najwspanialszych chwil w życiu - stwierdza i dodaje, że jego rodzina już nie może doczekać się malucha.

Para jeszcze nie zna płci dziecka, a Oliwia przyznała, że pierwsze tygodnie były dla niej ciężkie, bo miała niemal wszystkie książkowe objawy ciąży. - Pomagały mi ogórki kiszone - zauważyła. Małżonkowie wyznali przy tym, że nie zamierzają brać ślubu kościelnego i jeszcze nie wiedzą, czy zdecydują się ochrzcić swoje dziecko.

Oliwia traktuje Łukasza jak dziecko? Łukasz zabiera głos i ponownie broni żony przed hejterami!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ewan (gość)

    Co jest z tymi facetami na Opolszczyźnie?! Albo my ich źle wychowujemy, albo jakiś zły wpływ kolegów? No masakra!

    26.05.2020 09:57
  • Bela (gość)

    O czym Asia rozmawialaby z tym burakiem Adamem on słabo zna Polski no i ta egzema ciągle się drapie zenada

    25.05.2020 07:18
  • Ona (gość)

    Dla mnie nejlepsza edycja ze wszystkich sezonów

    24.05.2020 20:06
  • Gość (gość)

    Niestety niektórzy niedorosli do pewnych rzeczy. Brawo dla Asi. Życzę jej poznania fajnego faceta.

    24.05.2020 17:08
  • Aaga (gość)

    Widzialam ostatni odcinek. Burak, prostak, nieogar i chyba pijaczyna z tego chłopaka. Dobrze, że się tak skończyło bo ta dziewczyna wygląda na bardzo poukładaną i bardzo ładna z niej kobieta. Całkowite przeciwieństwo do tego dzieciaka.

    24.05.2020 16:23
  • Hania (gość)

    Ja zupełnie nie zgadzam się z tym twierdzeniem iż pan Piotr Mosak wciągnął Asię do tego programu.Jest dorosła i w pełni ponosi konsekwencje własnych wyborów jak każdy z Nas,a życie jest jedną wielką niewiadomą i bywa przewrotne.A miłość jest bardzo krucha i nie zawsze potrafimy o nią zadbać.I dalej mówiąc,moim zdaniem zabrakło między Nimi umiejętności czytania siebie na wzajem,dlatego każdy z Nich wyciągnął własną lekcję na przyszłość.Często nam ludziom takie lekcje są bardzo potrzebne aby zmienić własne wnętrze i nie bać się zwyczajnie wyjść przed szereg gdy trzeba,zwłaszcza w związku który pragniemy utrzymać.I nie ważne czy robi to pierwsza kobieta czy mężczyzna,ważne jednak by to zrobić,bo nikt inny nie zrobi tego za Nas.

    24.05.2020 15:54
  • Basia (gość)

    Dla mnie Adam to zwykły frajer i prostak. Asia zasługuje na kogoś lepszego. Super dziewczyna.

    24.05.2020 08:29
  • Mada (gość)

    Szczerze, to myślałam że Adam jest gejem, ale doszly mnie słuchy że ma kogoś i że niby też spodziewa się dziecka. A taki fagas nie umie się nawet wysłowić tylko duka jak analfabeta, a Asia super zadbana, mądra ,poukładana laska. !!!

    24.05.2020 00:08
  • Rota (gość)

    Adam to dupek Asia super babka

    23.05.2020 23:38
  • My (gość)

    Życzymy zdrowia i szczęścia

    23.05.2020 22:54
  • Sonia (gość)

    Oliwia i Łukasz to moi faworyci .Życzę im szczęścia i miłości oraz pociechy z maleństwa.

    23.05.2020 22:31
  • Stefan (gość)

    Dla mnie para OLIWI Z ŁUKASZEM BYŁA OD SAMEGO POCZĄTKU ŚWIETNIE zapowiadająca się brawo dla Was całym sercem Wam kibicujemy a w tym roku mamy 27 rocznicę ślubu

    23.05.2020 20:53
  • Stefan (gość)

    Dla mnie para OLIWI Z ŁUKASZEM BYŁA OD SAMEGO POCZĄTKU ŚWIETNIE zapowiadająca się brawo dla Was całym sercem Wam kibicujemy a w tym roku mamy 27 rocznicę ślubu

    23.05.2020 20:49
  • Oo (gość)

    Oburzona od początku býłam na Adama, i na tego całego psychologa który MOIM zdaniem wciągał.tę Asię w to bagno. ASIU JEDTEŚ SUPER ZACHOWAŁAŚ SIE Z KLASA, TERAZ CZEKAM NA WIADOMOŚC ZE SPOTKAŁAŚ WARTOSCIOWEGO CZŁOWIEKA bo na to zaslugujesz. Zyczę szczęscia niebios i w zyciu.

    23.05.2020 20:36
  • Danka /gosc/ (gość)

    Dla mnie Adam to zwyczajny pajac. ktory sam nie wie czego chce. Zachowuje sie jak duze dziecko. Szkoda mi tylko Asi bo widac ze do konca wierzyla w to ze moze sie jeszcze uda uratowac to malzenstwo. Wierze w to ze Asia spotka na swojej drodze prawdziwa milosc i wszystko szczesliwie sie ulozy. Zycze jej tego z calego serca bo jest tego warta.

    23.05.2020 19:59
  • Ania (gość)

    Jak dla mnie Adam od początku nic sobą nie prezentował, pajac bez twarzy i dobrych manierów. Po co zgłosił się do programu? Chyba w poczuciu chwcicobnazenie swoich najgorszych stron... Współczuję Asi, która dla mnie do końca trzymała fason pomimo ewidentnego odrzucenia. Wygraną jest Asia, przegrał Adam.

    23.05.2020 17:20
  • Dora (gość)

    Jesteście super. Dużo szczęścia. Oby Wam wszystko wyszło!👍👍🙂.

    23.05.2020 15:41