"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia i Łukasz rozstali się? Internauci twierdzą, że nie są już razem!

Oliwia i Łukasz brali udział w 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci twierdzą jednak, że ich małżeństwo to już przeszłość. Podobno Oliwia i Lukasz nie są już razem. Jakie są na to dowody?

Multimedia

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?

Najmłodsi uczestnicy 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzą spore zainteresowanie. Już od początku internauci zwracali uwagę na to, że Oliwia i Łukasz bardzo do siebie pasują. Ślub w ich przypadku wydawał się czystą formalnością.

Oliwia zaliczyła wpadkę na weselu! Jak wspomina uroczystość?Zobacz więcej

W sprawie ich małżeństwa zaczęły jednak pojawiać się niepokojące doniesienia. Internauci mają kilka dowodów na to, że Oliwia i Łukasz nie są już razem. Jednym z nich ma być to, że dziewczyna nie obserwuje swojego mężna na Instagramie.

Strasznie im kibicuję ale też mam przeczucie, że to nie wyszło... Jeszcze Oliwia wszystkich obserwuje na Instagramie, oprócz Łukasza niestety... Ale trzymam kciuki

Widzowie zwrócili też uwagę na to, że Łukasz nie nosi już obrączki!

Nie ma obrączki na kilku zdjęciach po ślubie... Ale to też niekoniecznie musi mówić, że nie są razem. Ja kibicuję, żeby byli, bo to piękna para. Pozazdrościć takiego partnera.

Czy małżeństwo Oliwii i Łukasza to już przeszłość? Przekonamy się już niebawem. Nowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" w piątki, o godz. 21:00 w TVN7!

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Oliwia I Lukasz to para jak marzenie ,bardzo pasuja do siebie, Luksz to swietny facet, a takim to mozna isc przez zycie, zycze im szczescia

    04.04.2020 15:55
  • Gosc (gość)

    Aga i Wojtek super para, za nich trzymam kciuki.

    03.04.2020 22:02
  • Gosc (gość)

    Oliwia i Łukasz życzę im jak najlepiej, ale wydaje mi sie ,ze to nie wypaliło.

    03.04.2020 22:00
  • Agata (gość)

    Łukasz być może celowo zdejmuje obrączkę do zdjęć bo jakby wrzucał w obrączce to by zdradził finał programu i mógłby być pozwany o niedopełnienie regulaminu i musiał by stacji płacić odszkodowanie.

    03.04.2020 04:17
  • Agata (gość)

    Łukasz być może celowo zdejmuje obrączkę do zdjęć bo jakby wrzucał w obrączce to by zdradził finał programu i mógłby być pozwany o niedopełnienie regulaminu i musiał by stacji płacić odszkodowanie.

    03.04.2020 04:16
  • Helka (gość)

    A po co swojego meza obserwowac na insta, czy fcb? A to, ze Lukasz nie nosi obraczki o niczym nie swiadczy. Widac, ze w domach wam sie nudzi. Wezcie sie za sprzatanie, czy gotowanie lepiej :-/

    02.04.2020 12:04
  • Pajda (gość)

    Nie ma chemi nie ma malzenstwa

    02.04.2020 11:43
  • Adamina (gość)

    Ślub 1971, 44 lata b.szczęśliwego związku, obrączki może kilka tyg.nosiliśmy,po 40 latach były jak nowe i syn dostał żeby sobie przerobili na swoje.

    02.04.2020 09:51
  • Marchewka (gość)

    Przecież Oliwia jest w ciąży :D już od jakiegoś czasu w necie krążą takie informacje. Fajna para. Agnieszka z Wojtkiem też są nadal razem. Życzę im dużo szczęścia, całej szóstce :)

    02.04.2020 09:46
  • Dks (gość)

    Moze ja rzucil bo wypuscila te pierdziochy co przed slubem jej w brzuchu burczaly

    02.04.2020 09:46
  • Gosxi (gość)

    A ja mam dowód,że są razem. Oliwia lubi na facebooku fryzjera z Katowic, kosmetyczkę z Katowic i firmę rekrutującą do pracy ze Śląska. Obserwuje też mamę Łukasza na instagramie. Tak samo Agnieszka też lubi kilka stron na facebooku z Krakowa i na instagramie obserwuje znajomych Wojtka, a Wojtek obserwuje znajomych Agi. Mieszkają w Krakowie w okolicy Ruczaju/Klin.

    02.04.2020 09:35
  • Gość (gość)

    Przecież uczestników programu obowiązuje umowa, która zakazuje umieszczania na portalach społecznościowych choćby najmniejszych szczegółów, mogących zdradzić finał programu. Mogą jedynie aktualizować swoje galerie o treści odcinków, które zostały już wyemitowane, co na przykład zrobiła Oliwia, udostępniając zdjęcia sukni ślubnej. Także domysły na podstawie aktualnych profilów na insta/fejaie można sobie darować :)

    02.04.2020 03:04
  • Kibic (gość)

    Inne pary uczestników też się wzajemnie nie obserwują na insta, wszystko się zmieni po ostatnim odcinku. Co to byłby za sens gdyby już dziś było wiadomo jaki jest koniec programu?!

    02.04.2020 00:18
  • gość (gość)

    Mój kuzyna od 6 lat jest w związku małżeńskim, i też na co dzień nie nosi obrączki ze względu na pracę ,to że nie nosi nie musi oznaczać że nie są już razem ;)

    01.04.2020 20:30