"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia i Łukasz zostali rodzicami w Dzień Matki! Wiemy, jak ma na imię ich syn!

Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" urodziła. Syn pary z programu TVN przyszedł na świat w Dzień Matki. Imię chłopca zostało już ujawnione. Jak się czuje świeżo upieczona mama i dziecko?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - Oliwia i Łukasz powitali na świecie syna

Oliwia i Łukasz z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie syna. Chłopiec przyszedł na świat w Dzień Matki, 26 maja 2020 roku. O jego narodzinach poinformowała jako pierwsza dumna mama.

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć 🙈 Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu! - napisała Oliwia na Instagramie.

Oliwia i Łukasz będą mieli syna! "Śmiejemy się, że jestem w 10. miesiącu ciąży"Zobacz więcej

W sieci zaroiło się od gratulacji dla Oliwii i Łukasza, którzy w tym wyjątkowym dniu zostali rodzicami Franka. Para dołączyła tym samym do Anity i Adriana, którzy również byli uczestnikami telewizyjnego eksperymentu, a dziś są uszczęśliwimy rodzicami Jerzego i oczekują narodzin córki.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Oliwii i Łukaszowi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN"/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • poter77 (gość)

    życzę dużo dużo Szczęścia Zdrowia Miłości trzymać sie slodziaki

    29.05.2020 19:26
  • Gosc (gość)

    Zyczę wsxystkim zdrowka, gratulacje!!!

    29.05.2020 15:56
  • Ola (gość)

    Kiedyś trzeba dojrzeć... Myślę, że narodziny Franka pomogą w tym Oliwii. Trzymam kciuki!

    29.05.2020 07:15
  • Jesteście super, życzę powodzenia (gość)

    Super, życzę powodzenia

    29.05.2020 01:04
  • Ona (gość)

    Gratulacje kochani. Jesteście świetni, w programie prawdziwi i naturalni. Powodzenia! Zdrowia dla maluszka i mamusi :-)

    27.05.2020 21:34
  • Anna (gość)

    Kibicuję całej Rodzince! Szczęścia Wam życzę!

    27.05.2020 20:12
  • Bacha (gość)

    Gratulacje dla Rodziców i dużo zdrówka dla słodziaka

    27.05.2020 14:33
  • Daria (gość)

    Piękne Imię wybraliście dla swojego Synka 😁 gratulacje na pewno zapamiętam was na długo ponieważ mam syna Franka który urodził się dzień po waszym synku ale 8 lat temu 😁 cudownie dobrani ludzie miłość widać była wam pisana w programie 😁 Jeszcze raz wielkie gratulacje 😁 śledziłam wasze losy bo sama jestem z okolic Gdańska 😁 cieszę się że wam się udało 😁

    27.05.2020 13:57
  • Duna (gość)

    JJ

    27.05.2020 12:51
  • Gosc (gość)

    Gratuluje.trzymajcie sie cieplo.maluszek tez

    27.05.2020 11:44
  • Kaju (gość)

    Gratulacje 👏💐👍

    27.05.2020 11:34
  • Ewa (gość)

    Gratulację i dużo zdrowia

    27.05.2020 11:28
  • Mery (gość)

    Do Gia...program był nagrywany początkiem 2019 r. skoro śluby par odbyły sie luty, marzec. Ważnym szczegolem jest również fakt, gdy Rodzice Łukasza spędzili długi majowy weekend nad morzem u Oliwii ,na spotkaniu w kawiarni nikt nie miał maseczki. A przecież w tym 2020 roku długi majowy weekend spędzaliśmy w domu, a nakaz noszenia maseczek obowiązywał od 16.04.20 r. Teraz już wiemy że Oliwka urodziła Synka Franka.

    27.05.2020 10:15
  • Mery (gość)

    Do Gia...program był nagrywany początkiem 2019 r. skoro śluby par odbyły sie luty, marzec. Ważnym szczegolem jest również fakt, gdy Rodzice Łukasza spędzili długi majowy weekend nad morzem u Oliwii ,na spotkaniu w kawiarni nikt nie miał maseczki. A przecież w tym 2020 roku długi majowy weekend spędzaliśmy w domu, a nakaz noszenia maseczek obowiązywał od 16.04.20 r. Teraz już wiemy że Oliwka urodziła Synka Franka.

    27.05.2020 10:15
  • Ola (gość)

    Program był nagrywany wiosną ( zeszłego roku) 2019 roku, emitowany rok później czyli wiosną 2020.

    27.05.2020 10:01
  • Gia (gość)

    Do mamy: a skąd pomysł że program był nagrywany w marcu?! Emitowany był wtedy a nagrywany na jesieni 2019. Jest to wszędzie podawane wystarczy sprawdzić w necie no ale po co. Lepiej napisać głupi komentarz

    27.05.2020 09:46
  • mama (gość)

    jakim cudem zostali rodzicami skoro program był nagrywany w marcu tego roku to musieliby znać się wcześniej przed programem , ale po figurze Oliwii nie było nic widać , co to ciąża która trwa 2 miesiace

    27.05.2020 09:26
  • Tenia (gość)

    Gratulacje dla całej trojeczki. Jesteście Piękni. Trzymajcie się zdrowo !!!!!!💇💇💇

    27.05.2020 09:07
  • San (gość)

    Będziecie świetnymi rodzicami! Gratulacje!

    27.05.2020 08:37
  • Dorota (gość)

    🎊 🎈 Gratulujemy zdrówka dla całej rodziny.

    27.05.2020 08:06
NowszeStarsze