"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Program zostaje przeniesiony na antenę TVN i zmienia porę emisji! Kiedy zmiany wchodzą w życie? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Epidemia koronawirusa wymusiła na wszystkich wiele zmian, w tym na stacjach telewizyjnych. Telewizja TVN postanowiła przestać emitować część swoich premierowych programów, a inne dostaną nowe pory emisji! Tak będzie w przypadku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 4"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4" - od 30 marca premiery kolejnych odcinków w poniedziałki, o godzinie 21:30, na antenie TVN

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z największych hitów telewizji TVN. Początkowo odcinki 4. edycji show emitowano w piątki, o godzinie 21:00, na antenie TVN 7, jednak zmieni się to od 30 marca. Właśnie wtedy program zostanie przeniesiony na główną antenę TVN i począwszy od 6. odcinka będzie emitowany w poniedziałki, o godzinie 21:30.

Plan emisji nadchodzących odcinków "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" wygląda następująco: 27.03 (piątek), godz. 21:00, TVN 7 - emisja 5. odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia 4"
30.03 (poniedziałek), godz. 21:30, TVN - emisja 6. odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia 4"

Oliwia rozkochała w sobie Internautów! Jej małżeństwo z Łukaszem przetrwało?Zobacz więcej

W międzyczasie, w sobotę oraz niedzielę 28. i 29. marca, telewizja TVN przypomni do tej pory wyemitowane odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piątkowe pasmo na TVN 7 również będzie utrzymane, będą tam emitowane powtórki poniedziałkowych premier show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny miłosny eksperyment, budzący wielkie emocje na całym świecie. Program ma pomóc znaleźć wymarzoną połówkę tym osobom, które do tej pory nie miały szczęścia w miłości. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać naukowcy! Ale pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu! Kto z uczestników programu będzie na tyle odważny, by powiedzieć "tak" nieznajomej osobie? Czy naukowe podejście do miłości położy kres ich samotności?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ukrainiec (gość)

  Nie rozumiem jak można kręcić taki szit, podobnie te seriali tvnu szkoła itp

  24.03.2020 16:28
 • Farmaceuta wcześniej czy później z... (gość)

  Fajnie czytać te komentarze. Co jest, a czego nie ma w telewizji. Chętnie obejrzę najgorszy gniot, siedząc w domu, nie musząc wychodzić, nie bojąc się o najbliższych. Farmaceuta bez ochrony.

  23.03.2020 21:17
 • Ewelina (gość)

  A serial kod genetyczny zniknie o 21:30?

  23.03.2020 21:02
 • Majo (gość)

  Komu nudzi się to, co leci w tv-niech czyta książki, sprząta, lepi pierogi. Jest mnóstwo innych rozrywek. A nie tylko siedzieć i narzekać.

  23.03.2020 18:54
 • Maria (gość)

  Dokładnie. Mogli by trochę dać od siebie! Tylko dzień dobry TVN jest codziennie inne choć biorąc pod uwagę ciągle informacje wiecznie o wirusie to nawet w nim aż tak dużo się nie zmienia. Mogli by dać jakąś kampanie zachęcająca do siedzenia w domu nie tylko poprzez głupie gadanie... Ale zachęcić ludzi konkretną gama dobrych filmow

  23.03.2020 16:34
 • Karolina (gość)

  No rozumiem powagę sytuacji,zdaje sobie sprawę, ze nakręcanie kolejnych odc jest w chwili obecnej nie możliwa. Może by tak to co poleci puszczać częściej po co czekać tygodniami. Filmów jest tyle aby puścić, tylko wiem ,ze tvn i tak puści stare główna które każdy z nas juz widział. Harry pojeb, matrix,Shrek,władca pierścieni, itp tego nie da sie już oglądać.

  23.03.2020 09:07
 • Gość (gość)

  https://www.telemagazyn.pl/tvn_7/?dzien=2020-04-03#program Dalej będzie normalnie emitowane w TVN7 bez żadnych zmian, tylko po prostu oprócz tego też w TVN, gdzie premierowe odcinki będą 4 dni wcześniej.

  22.03.2020 22:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×