"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Widzowie oburzeni zachowaniem Adama. Joanna może liczyć na wsparcie!

W finałowym odcinku 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam stwierdził, że chce utrzymywać kontakt z Joanną, ale jednocześnie wolałby się się rozwieść. Następnie przez miesiąc nie odzywał się do swojej żony. Kego zachowanie oburzyło widzów programu.

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia" - Adam oburzył widzów

Joanna i Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku mieli trudną relację. Joanna nie umiała się otworzyć, Adam podświadomie ją odtrącał. Bywały jednak momenty, kiedy oboje dobrze czuli się w swoim towarzystwie i wyglądało na to, że jest szansa, aby znaleźli nić porozumienia. Ostatecznie jednak Adam zrezygnował ze znajomości z Joanną.

Pary podjęły decyzje o swojej przyszłości! Tylko jedna osoba chce rozwodu! Co na to współmałżonek?Zobacz więcej

Według Joanny, jako małżeństwo - oboje z Adamem dali sobie za mało czasu na poznanie się. Wierząc, że dodatkowy czas spędzony wspólnie może im jeszcze pomóc, zadeklarowała chęć pozostania w małżeństwie. Adam ocenił jednak, że jako mąż nie będzie miał swobody w działaniu, dlatego zdecydował się na rozwód. Jednocześnie zapewnił, że chce utrzymywać kontakt z Joanną. Wkrótce jednak okazało się, że zmienił zdanie. Po miesiącu od rozmowy z ekspertami para znowu się spotkała. Niespodziewanie dołączył do nich Piotr Mosak, który usłyszał od Adama, że przez ten miesiąc nie mógł kontaktować się z Asią ze względu na coś ważnego, co wydarzyło się w jego życiu. Nie chciał jednak powiedzieć, co to takiego.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Po naciskach ze strony eksperta programu, Adam przyznał, że nie tylko nie mógł, ale też nie chciał zadzwonić do żony. Słuchając tego, Joanna zachowywała kamienną twarz. Mosak stwierdził, że poradzi sobie z tym, jak potraktował ją Adam, bo jest teraz dużo silniejszą kobietą niż była przed programem. Żegnając się z nią, Adam nawet nie podał jej ręki. - Trzymaj się. Powodzenia w życiu - powiedział jedynie. To zachowanie oburzyło widzów, którzy twierdzą, że eksperci popełnili błąd dobierając do Joanny takiego mężczyznę, jakim jest Adam. Jednocześnie wspierają Asię i zapewniają, że prędzej czy później znajdzie dla siebie partnera, który będzie ją kochał i szanował, bo na to zasługuje.

Joanna i Adam są już po rozwodzie, a Adam ma nową partnerkę? Wszystko na to wskazuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Pozer (gość)

    Adam to dupek nie. Facet

    24.05.2020 16:30
  • Pozer (gość)

    Adam to dupek nie. Facet

    24.05.2020 16:30
  • Pozer (gość)

    Adam to dupek nie. Facet

    24.05.2020 16:28
  • Jaga (gość)

    Ask a, będzie dobrze, mam nadzieję że wielu mężczyzn już planuje skontaktować się z tobą!!! Zasługujesz na samo najlepsze i tak będzie!!

    24.05.2020 16:25
  • Xxxxsw (gość)

    Jaki wal jest gejem. A taka łaskę upokorzyl. Po to poszedł do programu żeby mieć większe wzięcie u facetów. Ale nie takim kosztem tej dziewczyny. Żałosne

    24.05.2020 16:21
  • Ani (gość)

    Jak Ona pieknie wygladala na tym ostatnim spotkaniu,jest sliczna.A on w tych szortach,noga na noge....bez komentarza.Charakter jego pasjudny jak i wyglad

    24.05.2020 15:53
  • Edyta (gość)

    Adam jest nieatrakcyjny i chamski.A ego wybujale bez podstaw.Zalil sie,ze go zmuszali do seksu z Asia,no ja nie moge...kijem bym go nie tknela.Zero inteligencji.Asiu jestes super,sliczna i inteligentna,ciesz sie ze z nim nie jestes.Spotkasz super mezczyzne,tylko sie odblokuj i mysl pozytywnie.Siostra tego gbura super,az trudno uwierzyc ,ze to siostra.A jego ktos potraktuje,tak jak on Ciebie,czego mu zycze.Pisze o nim z malej litery,choc i na taka nie zasluguje

    24.05.2020 15:48
  • życzliwa (gość)

    Asia wierz mi ...rude to wredne....chamstwo nawet jej kiedy zaprosili na imprezkę tatusia😨ale niemiej żalu.....to chamowania i prostak pozdrawiam

    24.05.2020 15:43
  • lala (gość)

    Myślę,że Adam poznał inną kobietę...Szkoda Asi.

    24.05.2020 15:42
  • Ona (gość)

    On mega burak. Wstyd dla Opola. Zero kultury i przyzwoitości. Na szczęście Asia zupełnie inna kobieta.Widać że jest zainteresowanie jej osobą po programie . Wielu facetów chciałbym mieć taką kobietę.

    24.05.2020 14:08
  • Steinbock (gość)

    Szkoda Asi, fajna dziewczyna, a on brzydki burak, bez klasy. Jego siostrze zależało chyba bardziej niż jemu. Aśka głowa do góry, cycki do przodu znajdziesz kogoś lepszego

    24.05.2020 13:57
  • Kasia 75 (gość)

    Ryży wredny tepy burak asia stac cię ns kogoś lepszego ten typ to typowy wieśniak jednym słowem chodzę nieszczęście

    24.05.2020 13:52
  • Zofia (gość)

    co za muł z niego, ani wyglądu ani charakteru

    24.05.2020 13:34
  • A (gość)

    Adam to kawał gnoja, wziął ślub i brykał inną. Tfuuuuuu

    24.05.2020 13:34
  • Ewa (gość)

    Adam tylko za piwem się oglądał A nie za Asia, najgorszy typ zero kultury,popędu, szacunku . Asiu jesteś świetna dziewczyną i to kompletnie nie twoja wina. Znajdziesz kogoś kto będzie Cię traktował jak kobietę

    24.05.2020 13:26
  • EWELINA (gość)

    Adam ma brak szacunku do drugiej osoby,ale karma wraca.

    24.05.2020 13:08
  • Dora (gość)

    Asiu jesteś fajną dziewczyną

    24.05.2020 13:01
  • Asiu (gość)

    Asiu b

    24.05.2020 12:46
  • ZZZzzz (gość)

    Oglądając ten program wyraźnie widać, że Pan Adam nie wykazywał zainteresowania Panią Asia. Zachowanie też A Asia pomimio tego chciala koniecznie kontynuować znajomość nie zauważając że ona

    24.05.2020 12:27
  • Joanna (gość)

    Asiu nie trać czasu na gównianych ludzi i gówniane znajomości. Za fajna jesteś na takiego typa. Jeżeli ktoś nie jest z Tobą na 100% to niech spier.....

    24.05.2020 12:15