"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Widzowie oburzeni zachowaniem Adama. Joanna może liczyć na wsparcie!

W finałowym odcinku 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Adam stwierdził, że chce utrzymywać kontakt z Joanną, ale jednocześnie wolałby się się rozwieść. Następnie przez miesiąc nie odzywał się do swojej żony. Kego zachowanie oburzyło widzów programu.

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia" - Adam oburzył widzów

Joanna i Adam z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku mieli trudną relację. Joanna nie umiała się otworzyć, Adam podświadomie ją odtrącał. Bywały jednak momenty, kiedy oboje dobrze czuli się w swoim towarzystwie i wyglądało na to, że jest szansa, aby znaleźli nić porozumienia. Ostatecznie jednak Adam zrezygnował ze znajomości z Joanną.

Pary podjęły decyzje o swojej przyszłości! Tylko jedna osoba chce rozwodu! Co na to współmałżonek?Zobacz więcej

Według Joanny, jako małżeństwo - oboje z Adamem dali sobie za mało czasu na poznanie się. Wierząc, że dodatkowy czas spędzony wspólnie może im jeszcze pomóc, zadeklarowała chęć pozostania w małżeństwie. Adam ocenił jednak, że jako mąż nie będzie miał swobody w działaniu, dlatego zdecydował się na rozwód. Jednocześnie zapewnił, że chce utrzymywać kontakt z Joanną. Wkrótce jednak okazało się, że zmienił zdanie. Po miesiącu od rozmowy z ekspertami para znowu się spotkała. Niespodziewanie dołączył do nich Piotr Mosak, który usłyszał od Adama, że przez ten miesiąc nie mógł kontaktować się z Asią ze względu na coś ważnego, co wydarzyło się w jego życiu. Nie chciał jednak powiedzieć, co to takiego.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Po naciskach ze strony eksperta programu, Adam przyznał, że nie tylko nie mógł, ale też nie chciał zadzwonić do żony. Słuchając tego, Joanna zachowywała kamienną twarz. Mosak stwierdził, że poradzi sobie z tym, jak potraktował ją Adam, bo jest teraz dużo silniejszą kobietą niż była przed programem. Żegnając się z nią, Adam nawet nie podał jej ręki. - Trzymaj się. Powodzenia w życiu - powiedział jedynie. To zachowanie oburzyło widzów, którzy twierdzą, że eksperci popełnili błąd dobierając do Joanny takiego mężczyznę, jakim jest Adam. Jednocześnie wspierają Asię i zapewniają, że prędzej czy później znajdzie dla siebie partnera, który będzie ją kochał i szanował, bo na to zasługuje.

Joanna i Adam są już po rozwodzie, a Adam ma nową partnerkę? Wszystko na to wskazuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Zyczliwa (gość)

    Adam to facet który nie zasługuje nawet na trochę zainteresowania jego osobą. Zachował się okropnie. Od samego początku nic nie zrobił aby sie zainteresowas Asia.Asiu szybko o nim zapomnij stać cię na kogoś lepszego,jesteś za ładna kobieta dla kogoś takiego. Powinnaś mu wygarnac całą prawdę i to bardziej ostro bez ogrodek,To zwykły burak Ani wyglądu Ani kultury.

    24.05.2020 12:15
  • Ola (gość)

    Ryży chomik. Tchurz i oszust. A Asia to bardzo kulturalna osoba, która nie pasowała do tego człowieka

    24.05.2020 12:06
  • Ona (gość)

    Ryszawy burak. Masakra

    24.05.2020 11:59
  • Mimi (gość)

    Asiu to było jak zły sen szkoda Twoich łez na takiego prymitywa

    24.05.2020 11:55
  • Sara7 (gość)

    Eksperci zawiedli. Ale to co zrobił ten... chłoptaś to przechodzi ludzkie pojęcie. Nie dość że to brzydkie to jeszcze podłe. Rozumiem że coś ważnego mu się stało w życiu,to tymbardziej powinien być szczery z Asią a nie zwodzić ją do końca. Po prostu brak słów. Mam nadzieję że Asia jest na tyle silna, by się otrząsnąć po tym bydlaku. Trzymam kciuki.

    24.05.2020 11:47
  • Magda (gość)

    Co za cham i burak. W Jego przypadku sprawdziło się w 100% że jaki wygląd, takie zachowanie. Od początku było widać, że coś kombinuje... Karma wróci... i wtedy zobaczy jak, to jest!!! Nawet nie potrafił się, normalnie pożegnać 👎👎🤦‍♀️

    24.05.2020 11:22
  • Halina (gość)

    Asia to fajna dziewczyna, znam tylko z ekranu ale wywarła na mnie same pozytywne cechy. Ten Adam chce się wybielić ale nic go nie usprawiedliwia. Zachował się jak prostak i gbur, i żadna telewizja tu nie manipulowała tak jak próbuje się tłumaczyć. Szkoda,że mój syn nie lubi swatania bo Asia właśnie by do niego pasowała. Taka synowa i żona to skarb.

    24.05.2020 11:12
  • Xyz (gość)

    Asiu, za jakiś czas będziesz się z tego śmiała i dziekowala,że on zrobil Ci tym przysługę. Męczyłabyś się z nim, bo on nie dorósł do małżeństwa. "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" Pamietaj!

    24.05.2020 11:09
  • Wielbiciel (gość)

    A mnie nie smuci fakt, że ten pan nie dał rady widać to bylo od razu. Świetna kobieta niemal od razu mnie ujęła.. Szkoda że trafiła na nieudacznika.. Ale to nawet lepiej bo są tacy którzy na pewno stracą dla niej głowę

    24.05.2020 11:06
  • Wiki (gość)

    Masakra, kto sparował te osoby ze sobą, patrząc nich na początku było widać że do siebie nie pasują. Wiedziałam już to na poczatku.Patrząc na ostatni odcinek można wysnuć takie domysły jakby kogoś kobiety wogóle nie interesowały i ten ślub potwierdził w przekonaniu i potwierdził tej osoby orientacje- chyba że się mylę. Ale widać było to nawet jak nie pożegnał żony na dworu a ostatni odcinek to zachowanie na poziomie gimnazjalisty. Nie przystoi tak się zachowywać. Na miejscu tego mężczyzny wstydziła bym się pokazać na ulicy. Widać że są ludzie i ludzie. Szkoda mi tej kobiety- zasługuje na mężczyznę który się nią zaopiekuje. Dla mnie to przegrana psychologów. Ta madra kobieta prywatnie wierzę że nigdy by się nie zainteresowała tym mężczyzną. Widać że specjaliści nie są nigdy nieomylni, a w życiu należy kierować się sercem i wyczuciem . Żaden ekspert nam w tym nie pomoże. Ja ze swoim mężem żyje tyle lat a nie jeden twierdził że związek nie na długo a żyjemy w zgodzie i w miłości. To jest moje zdanie, ale mogę się mylić. Nie miałam zamiaru nikogo obrazić, ale nie mogłam się powstrzymać aby opisać swoje odczucia. Życzę wszystkim miłości i zdrowia. Pozdrawiam

    24.05.2020 10:51
  • Mariakawa (gość)

    Kawał buca rudego i brzydkiego

    24.05.2020 10:41
  • Radek (gość)

    Co jeszcze mnie dobilo ze nie potrafil sie pozegnac normalnie jak facet. Szkoda tej asi . Zycze jej aby spotkala kogos godnego kto ja doceni tak naprawde i pokocha.

    24.05.2020 10:31
  • Radek (gość)

    Tez uwazam ze ten chlopak jest dziwny, chcial byc w programie a nagle zmienil zdanie. Byc moze zmienil orientacje o ktorej niechce powiedziec. Lub poznal kogos innego. Slowem jak rozwyddzone dziecko.

    24.05.2020 10:26
  • Maxi (gość)

    Prostak z wyglądu i zachowania. Dziwię się Joannie, że chciała kontynuować małżeństwo.

    24.05.2020 10:21
  • Michał (gość)

    Cham i prostak. Traktował tą dziewczynę jak powietrze. Zero taktu i wychowania, nawet kolesie z "chłopaków do wzięcia" prezentują wyższy poziom

    24.05.2020 10:06
  • Diabolina (gość)

    Asiu jesteś piękną i wrażliwą kobietom wiem że przeszłaś w życiu trudne chwilę ze ktoś bliski zranił Cie i odszedł po kilku latach związku ti boli tak wiem.... Chciałaś dać sobie szansę i ten program nim był ... Ale wybrany partner okazał się trolem ogrem z ryjem dauna nie obrażam osib chorych.... Chodzi o tego dupka Adama on sam ti zyciwa poraszka kij mu w oko niech go spotka to samo ci Ciebie odrzucenie niech poczuje jak to jest gdy ktoś inny bawi sie jego kosztem .... I tyle o tym dupku . Moja droga ja wierzę że znajdziesz te swoją drogą połowę pomarańczy on gdzieś jest czeka na Ciebie trzeba czasu a bendzie Dobrze jesteś piękna i wartoscowa i nigdy nie daj sie zranić bądź zawsze sobą idź dalej i nie patrz w przeszłość bo to już historia wierzę że będzie dobrze Twoja fanka 💐

    24.05.2020 09:47
  • Widz (gość)

    Taki gość nie powinien brać udziału w takim programie.Sztywniak i wielkie panisko ze słomą w butach.Asia to Pani przez duże P.....Lisek chyba rozgłosu szukał bo inaczej nikt nie zwraca na niego uwagi.

    24.05.2020 09:37
  • loyer (gość)

    no to teraz rozwod, w sadzie trzeba podac powod, tutaj moze byc "ZDRADA" facet po slubie puka inna i ma z nia dziecko..... dobre.... Asiu odezwij sie bede reprezentowac cie w sadzie....

    24.05.2020 09:22
  • Agi Agi (gość)

    Asiu głowa do gòry,cham nie zasługiwał na Ciebie.Pocieszeniem moze byc to,ze czasem trzeba oddac zużyte zabawki tym co w życiu mieli mniej szczęścia.

    24.05.2020 09:20
  • Agnieszka (gość)

    Asiu, dziękuj losowi ze tak się stało. renault facet by Ciebie dołował. w zamian nic od niego, nawet słowa dziękuję. bo to totalny buc. niedługo spotkasz faceta który zadba o Ciebie. trzymam kciuki za Ciebie.

    24.05.2020 09:11