"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Wojtek mierzy się z popularnością. Fanka robiła mu zdjęcia z ukrycia!

Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" zauważył, że jedna z fanek programu próbowała zrobić mu zdjęcia z ukrycia. Maż Agnieszki z humorem i dystansem odniósł się jednak do sytuacji, jaka spotkała go w Krakowie.

Multimedia

Wojtek i Agnieszka cieszą się ogromną popularnością wśród widzów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mieszkający na co dzień w Krakowie uczestnik telewizyjnego eksperymentu musi się już jednak mierzyć z popularnością. Jedna z fanek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" robiła mu ostatnio zdjęcia z ukrycia!

Wojtek opublikował wymowne zdjęcie, a Internauci pytają o żonę! Małżeństwo z Agnieszką nie przetrwało?Zobacz więcej

Sprawa wyszła na jaw, kiedy podekscytowana widzka napisała komentarz na profilu Wojtka w mediach społecznościowych.

Pozdrawia Cię koleżanka ze skrzyżowania z Krakowa 🔥😂 Niesamowite uczucie, gdy wieczorem w niedziele oglądasz swoją ulubiona parę na player a w poniedziałek rano jadąc do pracy do szpitala spotykasz właśnie Wojtka ze ślubu 👏 made my day 👏 trzymam kciuki za was ❤️❤️

Na odpowiedź Wojtka nie trzeba było długo czekać. Mąż Agnieszki z dystansem odniósł się jednak do całej sytuacji. Zdradził przy tym, że fanka próbowała mu zrobić zdjęcia z ukrycia!

Bardzo fajnie, że się odezwałaś też Cię serdecznie pozdrawiam... Ale zdjęć tajniacko to nie umiesz robić hahaha — napisał Wojtek na swoim Instagramie.

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gosiula (gość)

  Moi faworyci- Nikt nie ma prawa krytykować drugiego człowieka bez poznania prawdy.Aspekt jest taki, iż nikt nie jest bez skazy.Wojtuś i Aga , życzę wam co najlepsze.

  25.05.2020 14:46
 • Bożena (gość)

  Wojtek z Agnieszką są fajną parą i życzę im dużo miłości.

  22.05.2020 21:53
 • ruda12 (gość)

  Szkoda ze Wojtek bardzo szybko usuwa komentarze na tenat swojego przyjeciela, ktorego promoje!!!! Alimenciarza ktory ma dzieci i nie utrzymuje z nimi kontaktu!!! Nie ma jak promowanie takich osób w TV

  17.05.2020 00:17
 • Typek (gość)

  Są tu jakieś chętne blondunki? Mogą być też rude lub czarnowłose blondynki. Aby dziurawe!!!

  16.05.2020 12:09
 • Natalia (gość)

  Wy też, moim zdaniem, zdradziliście jak się zakończy finałowy odcinek :D

  16.05.2020 08:54

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×