ślub od pierwszego wejrzenia 4

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Łukasz Kuchta pokazał zdjęcie syna. Dogadał się z Oliwią Ciesiółką odnośnie do opieki nad dzieckiem?

Wygląda na to, że konflikt pomiędzy uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia 4" i wciąż jeszcze małżonkami Łukaszem Kuchtą i Oliwią Ciesiółką został zażegnany. Mężczyzna, który wcześniej oskarżał byłą partnerkę o utrudnianie kontaktów z dzieckiem, teraz pochwalił się zdjęciem z synem!

26.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4." Joanna Lazar w szczerym wyznaniu na temat swojej córki. Ten temat doprowadził ją do łez

Joanna Lazar była jedną z uczestniczek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć przygoda z programem nie skończyła się dla niej happy endem, to na szczęście po jego zakończeniu w udało jej się znaleźć miłość. Doczekała się nawet pierwszego dziecka. W swoim najnowszym poście na Instagramie Joanna postanowiła opowiedzieć o trudach macierzyństwa. Nie kryła się z tym, ze ten temat doprowadził ją do łez.

22.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4." Joanna Lazar znowu zostanie mamą? Opublikowała wymowną relację

Joanna Lazar jest jedną z uczestniczek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć przygoda z programem nie skończyła się dla niej happy endem, to na szczęście po jego zakończeniu w udało jej się znaleźć miłość. Doczekała się nawet pierwszego dziecka. Ostatnio Joanna zaskoczyła swoich fanów na Instagramie publikując wymowną relację. Czyżby jej rodzina miała się niebawem powiększyć?

19.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Agnieszka Łyczakowska w szokującym wyznaniu na temat ciąży. "Mamy za sobą te poronienia"

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" należą do grona nielicznych par, których relacja przetrwała po zakończeniu programu. Od pewnego czasu są nie tylko małżeństwem, ale również szczęśliwymi rodzicami. Okazuje się jednak, że ich droga do rodzicielstwa nie była usłana różami, o czym Agnieszka opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

18.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Oliwia Ciesiółka przeszła kolejną metamorfozę! Fani nie kryją zachwytu nad jej zdjęciami z wesela

Oliwia Ciesiółka była jedną z uczestniczek 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kobieta przez wielu jest uważana za jedną z najpiękniejszych uczestniczek w historii programu. Oliwia postanowiła zaskoczyć swoich fanów nowym zdjęciem. Internauci od razu zwrócili uwagę na kolejną metamorfozę, jaką przeszła kobieta.

13.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Podczas interwencji policji Łukaszowi towarzyszyła jego matka? Internauci nie mają wątpliwości. Co ona tam robiła?

Nie milkną echa sytuacji, w której ostatnio wziął udział Łukasz z 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna chciał zabrać do siebie syna na święta. Niestety spotkał się z oporem ze strony Oliwii i pomimo interwencji policji nie udało mu się zobaczyć małego Franka. Internauci śledzący to zdarzenie w Internecie, zwrócili uwagę na bardzo ciekawy szczegół. Ich zdaniem, przy interwencji policji, mężczyźnie towarzyszyła jego matka. Co ona tam robiła?

17.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek skomentowali konflikt Łukasza i Oliwii. Poparli jedną ze stron!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych programów nadawanych przez telewizję TVN. Właśnie możemy oglądać 7. sezon programu, ale w ostatnich dniach głośno zrobiło się o bohaterach 4. sezonu "ŚOPW". Wszystko przez... konflikt Łukasza Kuchty i Oliwii Ciesiółki, którzy właśnie publicznie piorą brudy i walczą o dziecko! Głos w sprawie zabrali inni uczestnicy ich edycji programu - Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik.

13.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×