"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga zachowywała się na weselu "jak stara zrzęda". Internauci znaleźli "dowód" na koniec jej małżeństwa z Karolem

Iga i Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem? Para swój najważniejszy moment w programie ma już za sobą, a wszystkie szczegóły są już analizowane przez fanów programu. Ci nie wróżą im jednak szczęścia... Internauci znaleźli "dowód" na to, małżeństwo Igi i Karola nie przetrwało.

Multimedia

Zachowanie Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" zdenerwowało widzów

W 5. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" 31-letnia Iga i 35-letni Karol wzięli ślub. Początkowo kobieta była zachwycona swoim mężem. -Broda, wzrost, to jest to! - mówiła. Szybko okazało się, że mają podobny gust muzyczny. Czy to jednak wystarczy, aby stworzyć zgrany i udany związek?

Iga szaleje z radości na widok Karola! Kamil kompletnie nie podoba się Izabeli! Będzie rozwód?Zobacz więcej

Część internautów obejrzała już 6. odcinek "Ślub od pierwszego wejrzenia 5", który jest dostępny na Playerze. To właśnie w tym odcinku pokazano, jak wyglądało wesele Igi i Karola. Jednym z punktów spornych między świeżo upieczonymi małżonkami okazał się alkohol.

Jeśli chodzi o alkohol, to ja bardzo dużo mówiłam ekspertom, że ja bym chciała kogoś, przy kim będę czuła się bezpiecznie. Miałam przypadki, że zbierałam moich partnerów z ulicy i ja tego nie chcę. I to nie jest tak, że ja komuś zabraniam pić [...] Mężu, pamiętaj, że my dzisiaj jedziemy. Ja chcę ciebie trzeźwego! - powiedziała Iga na swoim weselu.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Iga i Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie są już razem?

Iga z rozbrajającą szczerością przyznała zresztą przed kamerą, że zachowuje się "jak stara zrzęda". Niedługo potem wyłączyła jednak telefon i zniknęła. Jak dalej będzie układać się relacja Igi i Karola? Niestety internauci sugerują już w komentarzach na forach internetowych, że z tego małżeństwa nic nie będzie. Znaleźli już nawet "koronny dowód". Iga i Karol nie obserwują swoich kont w mediach społecznościowych.

Oni nawet wizualnie do siebie nie pasują. Na jakiej podstawie ich dobrali?

Mi się wydaje, że on z nią nie wytrzyma. Ona chyba zawsze jest taka energiczna i zwariowana - czytamy na forach.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • nelka (gość)

    JAK UDALO SIE IGE ZAOBSERWOWAC Z ROZMOW JEJ WYNIKA , ZE ONA COS MA NIE TAK POD DEKLEM ROWNO /

    30.03.2021 10:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×