"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela Juszczak pochwaliła się kolczykiem. "Wczoraj spełniłam swoje kolejne małe marzenie"

Izabela Juszczak dała się poznać widzom za sprawą 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Niestety - ekspercki nós zwiódł - para się rozstała. Izabela nie daje jednak o sobie zapomnieć swoim fanom, regularnie dzieląc się z nimi swoją codziennością na Instagramie. Właśnie ogłosiła, że spełniła kolejne swoje marzenie! Zdradziła również, czy było to bardzo bolesne.

Multimedia

Izabela Juszczak z "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" spełniła swoje marzenie!

Izabela Juszczak to uczestniczka 5. edycji hitu TVN, programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Niestety - choć uczestniczka mocno walczyła o swój związek, relacja nie przetrwała próby czasu.

Mimo miłosnego rozczarowania, jedna z najbardziej lubianych bohaterek programu nie zapadła się pod ziemię. Przeciwnie - jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, chętnie dzieląc się swoim życiem z fanami. W pewnym momencie zaczęto nawet podejrzewać, że w jej życiu pojawiła się miłość!

Najsłynniejszy detektyw i surowa jurorka popadli w konflikt! Mąż "Czarnej Mamby" zabrał głos!Zobacz więcej

Izabela od pewnego czasu sukcesywnie zmienia swój wizerunek, spełniając swoje kolejne marzenia. Właśnie pochwaliła się kolejnym z nich, o czym poinformowała za pośrednictwem instagrama.

Wczoraj spełniłam swoje kolejne małe marzenie ❤️ Jak mówiłam już wcześniej na story że znalazłam wspaniałe miejsce gdzie mogę je zrealizować - czytamy.

Kolczyk, który wykonała, określa się jako sternum. Jest umiejscowiony na dekolcie. Iza szczerze zdradziła również, czy był bardzo bolesny. - Odpowiadając na wasze pytania czy bolało odpowiadam odrobinkę i miałam przekłucie bez znieczulenia - napisała.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×