"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela Juszczak radykalnie zmieniła swój wygląd! Tak świętuje nowy etap w swoim życiu?

Izabela Juszczak to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta, która szukała miłości w "ŚOPW 5", właśnie postanowiła radykalnie zmienić swój wizerunek i zaszalała z fryzurą! Wszystko dlatego, bo świętuje rozpoczęcie nowego etapu w swoim życiu!

Multimedia

Izabela Juszczak była jedną z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5", gdzie eksperci sparowali ją z Kamilem. Para przetrwała eksperyment i początkowo wszystko wskazywało, że to małżeństwo przetrwa długie lata. Niestety, rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Kamil i Iza się rozstali.

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała konflikt Opozdy i Królikowskiego. "Taka kobieta będzie miała ochotę się mścić"Zobacz więcej

Dzisiaj Izabela Juszczak nie zdradza, czy ktoś nowy pojawił się w jej życiu, ale w rozmowie z Dagmarą Olszewską z redakcji cozatydzien.tvn.pl sugeruje, że wciąż jest sama i już nie zamierza odkładać swoich planów na przyszłość. Iza zdecydowała się na przeprowadzkę!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Mieszkam już w nowym mieszkanku, a teraz przyszedł czas na nową fryzurę. Za kilka dni mam urodziny i postanowiłam wszystko połączyć w całość. Jak powiedziała Coco Chanel "Kiedy kobieta zmienia fryzurę, to zmienia swoje życie" - wyznała w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Jakiś czas temu Izabela Juszczak przeprowadziła się do nowego lokum, a teraz postanowiła zaszaleć z fryzurą. Zdecydowała się na radykalną zmianę! Nożyczki poszły w ruch, a do tego doszedł nowy kolor włosów. Efekt jest świetny!

Podoba wam się Iza w nowym wydaniu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • tomasz (gość)

    ok

    21.07.2022 22:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×