"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 1. Nowe uczestniczki gotowe na ślub w ciemno! Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą? Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Za nami 1. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5"! Właśnie poznaliśmy trzy kobiety, które są gotowe wziąć ślub w ciemno! Nie znają swoich przyszłych mężów, ale wiedzą, że chcą zmienić swoje życie! Kim są dziewczyny? Skąd pochodzą? Ile mają lat? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 1 - co się wydarzyło?

Pierwszy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" za nami! W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego partnera jest coraz trudniejsze. "Ślub od pierwszego wejrzenia" to budzący ogromne emocje miłosny eksperyment. Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. W piątej edycji uwielbianego przez widzów reality show zobaczymy nie tylko nowe pary, które zdecydowały się poznać swoją drugą połówkę dopiero przed ołtarzem. Producenci przygotowali też kilka niespodzianek dla fanów formatu i wprowadzili do jego formuły trochę nowości.

Znamy nowe uczestniczki show TVN7! Znajdą prawdziwą miłość? A może się rozczarują?Zobacz więcej

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń, setkach rozmów oraz badań psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód. Przed kandydatami bardzo trudne wyzwanie – nie znają się, a formalnie już będą rodziną! Jak sobie z tym poradzą? Dadzą sobie szansę na miłość? Podejmą wyzwanie, czy wygra strach i niepewność? Czy pokonają swoje lęki i wszyscy staną przed urzędnikiem stanu cywilnego?

Pierwszą bohaterką jest Izabela, 35-latka z Bytomia. Uważa się za silną kobietę i wie, czego chce. Od 12 lat prowadzi własny salon fryzjerski, który jest całym jej życiem. Jej ostatni partner zrobił jej okropną krzywdę fizyczną i psychiczną, przez co nie potrafi teraz znaleźć odpowiedniego mężczyzny. Izabela kompletnie nie spodziewała się, że Piotr Mosak odwiedzi są osobiście i ogłosi, że znaleziono dla niej męża! Izabela nie kryła radości! Kurczę, już nie będę spędzała samotnie wieczorów - powiedziała uradowana.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Drugą bohaterką jest Laura, 31-latka z Gliwic. Na co dzień pracuje jako sekretarka w szkole, a poza tym uwielbia gotować, dzięki czemu się relaksuje. Po godzinach trenuje jogę. Kilka lat temu zmarł jej ojciec, który był chory na chorobę alkoholową. Po śmierci ojca zachorowała jej mama, która kilka miesięcy później również zmarła. Teraz czas samotnej kobiecie umila pies. Do tej pory Laurze nie udało się założyć własnej rodziny, nie spotkała jeszcze odpowiedniego mężczyzny. Laura z Piotrem Mosakiem spotkała się podczas swoich wakacji w Gdańsku; dziewczyna myślała, że to kolejna z sesji z psychologiem z programu, a tutaj tymczasem Piotr Mosak z przyszedł z informacją, że mąż dla Laury został znaleziony!

Trzecią bohaterką jest 31-letnia Iga z Pabianic, którą eksperci określili jednym słowem - chaos. Do Pabianic wróciła po latach pracy za granicą. Wchodziła w krótkie relacje, ale jeszcze nie spotkała mężczyzny, który jej odpowiada. Jak sama twierdzi, jest bardzo samodzielna, energiczna i pozytywnie podchodzi do wielu rzeczy. Jej pasją jest taniec, który kiedyś był dla niej jedyną ucieczką od problemów. Igę osobiście odwiedziła Magdalena Chorzewska, która już na starcie oznajmiła dziewczynie, że mąż dla niej został znaleziony! Iga wprost nie mogła uwierzyć!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    27.02.2021 22:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×