"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 2. Panowie gotowi na ślub w ciemno! Ojciec Igi odmówił przyjazdu na ślub! Jak zareagowała rodzina Izabeli?

Za nami 2. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". W poprzednim epizodzie poznaliśmy panie, które zdecydowały się na eksperyment, a teraz przyszedł czas, aby pokazać i przedstawić panów, którzy zaufali eksportom i powierzyli im zadanie znalezienia żony! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 2. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 2 - co się wydarzyło?

Jako pierwszego przyszłego pana młodego w 2. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" poznaliśmy Karola. 35-latek nie krył zaskoczenia, że wszystko odbyło się... tak szybko! Karol, który na co dzień mieszka w Jelczu-Laskowicach, spodziewał się dalszych etapów "rekrutacji", a tutaj okazało się, że eksperci już znaleźli dla niego żonę. Karol lubi swoje dotychczasowe życie. Ma kota, zajmuje się roślinami, a jego pasją i jednocześnie zawodem jest gotowanie. Ponadto od kilku lat jego pasją jest także... aranżacja wnętrz i tworzenie różnych rzeczy z rurek hydraulicznych! Karol uważa, że mając już 35 lat, trudno mu zbudować jakiś nowy związek, dlatego postanowił wziąć udział w programie.

Nowe uczestniczki gotowe na ślub w ciemno! Kim są? Ile mają lat? Skąd pochodzą? Sprawdźcie, co się wydarzyło!Zobacz więcej

Kamil to 30-latek, który wolne chwile poświęca na grę w bilard. Pochodzi z Dębicy, gdzie pracuje w sklepie z narzędziami. Jego pasją jest także jazda motocyklem, ale to właśnie klub bilardowy nazywa swoim drugim domem. Kamil wciąż mieszka z mamą, a do tego wychowywał się w towarzystwie swoich trzech sióstr. Czy dzięki małżeństwu w końcu się usamodzielni?

Maciej ma 30 lat i mieszka w Katowicach. Ma własne mieszkanie, w którym mieszka w towarzystwie kota. Jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą. Próbował związać się z kimś na stałe, za nim są dwa ok. roczne związki, ale nic z tego nie wyszło. Brak dialogu, zrozumienia - tak je podsumował Maciej. Od początku roku zaczęła doskwierać mu samotność, mężczyzna czuje pustkę, przez którą nie chce nawet wracać do domu. Właściwie do dzisiaj przeżywa też rozwód rodziców i to, że po rozwodzie rodziców jego mama sięgnęła po alkohol i zaczęła pić. Ukojenia szukał i właściwie wciąż szuka w wierze w Boga. Mężczyzna pragnie założyć rodzinę i chce mieć dzieci.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tymczasem Iga postanowiła zawiadomić najbliższych, że w jej życiu za moment nastąpi prawdziwa rewolucja. O ślubie poinformowała babcię, brata, wuja, przyjaciółkę, która ma być świadkową oraz koleżanki. Później jednak Iga musiała jechać na Mazury, żeby zaprosić swoją mamę... 60-latka musiała oswoić się z myślą o ślubie córki, chociaż widać, że ją wspiera. Gorzej sytuacja wygląda z ojcem, który nie zgodził się na pokazanie go przed kamerami. Chociaż początkowo ucieszył się na wieści o ślubie, to później napisał Idze, że go nie będzie. Mama Igi uważa, że tak naprawdę to decyzja jego obecnej partnerki.

Izabela stresowała się przed spotkaniem z rodziną i reakcją mamy na wieść o ślubie z nieznajomym. 52-letnia Karina była zdziwiona obecnością kamer, a ojciec Izabeli wręcz chciał uciec na górę! Finalnie rodzice dobrze przyjęli niespodziewaną wieść o ślubie córki. Widać, że Izabela zawsze może liczyć na wsparcie swojej mamy. Za to ojciec trochę chyba nie wiedział, co się dzieje.

Laura uwielbia spotykać się z przyjaciółką z czasów dzieciństwa. To właśnie jej jako pierwszej postanowiła powiedzieć o nadchodzącym ślubie. Nic dziwnego, w końcu to mąż przyjaciółki jako pierwszy wpadł na pomysł zgłoszenia Laury do programu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×