"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 5. Iga szaleje z radości na widok Karola! Kamil kompletnie nie podoba się Izabeli! Będzie rozwód?

Za nami 5. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". W końcu poznaliśmy pary, które wytypowali eksperci i wiemy, kto z kim stanął na ślubnym kobiercu. Jednak nie wszyscy są zachwyceni wyborami... Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 5 - co się wydarzyło?

W 5. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" nastał moment, na który widzowie programu czekali od dawna. W końcu byliśmy świadkami ceremonii ślubnych uczestników show i dowiedzieliśmy się, jakie pary stworzyli eksperci. Czy trafione? To już zweryfikuje czas.

30-letni Maciej bardzo denerwował się przed swoim ślubem. Mijała godzina, a przyszłej żony Macieja dalej nie było... Mężczyzna aż zaczął ziewać! 31-letnia Laura w błyskawicznym tempie musiała przygotować się do własnego ślubu. Już podczas przygotowywania makijażu wiedziała, że nie zdąży dojechać na czas... Na szczęście cały czas są przy niej przyjaciele. Spóźnienie spotęgował fakt, że Laura zapomniała z hotelu... dowodu osobistego! Ale wtopa! Jak ją zobaczyłem, pomyślałem, piękna kobieta - wyznał Maciej. Pierwsze wrażenie jest takie, że widzę dobrego, sympatycznego chłopaka - powiedziała Laura. Gliwice i Katowice połączyły siły. Maciej jeszcze nie wie, że rodzice Laury nie żyją, a Laura wciąż nie jest świadoma, dlaczego mama Macieja nie przyjechała na ceremonię.

Erotyczne zabawki na wieczorze panieńskim Izabeli! Laura nie zdąży na ślub?! Wszystkich uczestników dopadł przedślubny stres!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

31-letnia Iga była bardzo podekscytowana swoim ślubem. Aż za bardzo. Na Igę już czekał 35-letni Karol, który również nie ukrywał emocji. Iga była zachwycona swoim mężem! Broda, wzrost, to jest to! - mówiła. Było chyba ok, jak ją zobaczyłem. Wolę brunetki - wyznał Karol. Iga nie mogła ustać w spokoju. Ciągle coś dopowiadała i się śmiała. Jest wyższy - krzyczała do gości. Później Karol i Iga krótko porozmawiali, okazało się, że mają trochę wspólnego. Następnie okazało się, że nawet mają taki sam gust muzyczny!

Kamil został sparowany z 35-letnią Izabelą, która mocno świętowała swój ślub noc przed. To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny - wyznała później Iza. Na pewno nie wyobrażałem sobie tak mojej żony - z kolei mówił Kamil. No cóż, może być trudno... Bałam się nawet na niego spojrzeć - tak swój stres opisywała Iza. W dodatku Iza była w lekkim szoku, gdy dowiedziała się, że Kamil jeszcze ma 29 lat... I zapanowała niezręczna cisza.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Babka (gość)

    Wiek nie gra roli wazne jest wiele innych cech i zalet

    04.04.2021 13:37
  • HaNa (gość)

    Tak zle dobranych par jeszcze nie bylo! Oprocz jednej ! ZENADA !!!!!!! Ta gegala to geby nie zamykala ! IGA wyluzuj, bo ciagle gadasz jak najeta !!!! Ta ekipa psychologow nie spisala sie.

    30.03.2021 22:05
  • Jola (gość)

    Czytam i czytam, ale czy wygląd ma takie znaczenie, a może charakrery i to coś będzie bardziej dominować w związku. Proszę nie krytykować tylko dać szansę młodym niech sami zadecydują. Pozdrawiam

    29.03.2021 11:02
  • ssss (gość)

    Niestety ja nie rozumiem po co Ci ludzie idą do takiego programu, już naprawdę nie umieją sami znaleźć drugiej osoby? Trzeba być jakimś kretynem by nie móc znaleźć Męża czy Żony. Pary tego sezonu żal... straszne... Ta Iga dramat, zachowuje się co najmniej dziwnie, skacze jak małpa na nici, natomiast Karol widać że ma to gdzieś, pewnie czeka aż skończy się te show. Iza i Kamil... brak słów jak matka z synkiem. Jedna para która wygląda normalnie to Laura i Maciej, ale co będzie... czas pokaże.

    28.03.2021 23:07
  • ROZa (gość)

    Moim zdaniem trzeba troche czasu zeby Iza lepiej sie zapoznała z Kamilem.Roznica wieku nie jest duza.Moj mąz tez jest ode mnie duzo młodszy i jesteśmy z soba przeszło 30 lat.Poprostu musi cos zaiskrzyc , lecz potrzeba czasu i oczywiscie nic na silę.Trzymam kciuki!

    27.03.2021 17:21
  • Emerytka (gość)

    Bardzo się zawiodłam. W życiu niezwròciłam uwagi na młodszego mężczyznę a tu dopiero dojrzała kobieta z tak młodym chłopakiem- myślę że to robiony program do rozrywki , nie do życia w małżeństwie. Tylko Karol pasował do Izy.

    27.03.2021 08:51
  • Iwona (gość)

    Też tak uważam Iza z Karolem! Dzieciaka do ołtarza jej przytargali.

    27.03.2021 08:49
  • Dzentelman (gość)

    Ta iza powinna expertow po nogach calować. Wybrali jej partnera dobrego do lansu w tv. Przeciez nie po to robila sobie bo oks i tatuaze.

    27.03.2021 08:30
  • Ona (gość)

    Widzowie bez dyplomów psychologów okazali sie lepszymi pschologami niż ci pożal się Boże experci ! Tez obstawiałam Iza Karol , szkoda mi dziewczyny bo ustatkowania, bardzo jej zależało na założeniu rodziny !!!!! a tu distaje 6 lat młodszego mamin synka ! Ona chciała męża a nie syna zwolnić tych pseudo psychologów !

    27.03.2021 05:39
  • Paula (gość)

    Tylko jedna dobrze dobrana para Laura i Maciej . Pozostałe pary tragedia . Iza powinna być dopasowana do Karola ... straszne rozczarowanie

    27.03.2021 00:35
  • Wiola (gość)

    Iga pieje z zachwytu na widok Karola, on ani trochę nie podziela jej entuzjazmu. No cóż, dziewczyna pięknościa nie jest, to nie jest typ wymuskanego Karolka. Żal mi też Izy, bo bardzo chciała już sobie życie ułożyć, w końcu 35 lat, a eksperci dobrali jej 6 lat młodszego, gdyby chociaż był dojrzalszy, nie wydaje mi się, że chciałby się już ustatkować.

    26.03.2021 23:20
  • Krzysztof (gość)

    Wzywam ekipę psychologów by podali się do dymisji. To co zrobiliście w tej edycji to masakra. Masakra!!! Czy Wy wcale nie uwzględniacie wymagań kandydatów.? W każdej edycji nie bierzecie pod uwagę miejsca zamieszkania. Kto Wam dał dyplomy i doktoraty ? Wstyd. Wielki wstyd!!!

    26.03.2021 23:14
  • Gość (gość)

    Iza i Karol to byłaby dobra para. Od początku obstawiałam że tak właśnie będą dobrani. Moim zdaniem jedna para ma szanse Laura i Maciej

    26.03.2021 23:05
  • Ania123 (gość)

    Bardzo przypadła mi do gustu Iza super fajna babka też obstawialam ja do Karola ale dajmy szansę Kamilowi może ma takie cechy charakteru, które zapunktują, pamietajmy ze nie szata zdobi człowieka a różnica wieku no cóż 6 lat to nie 25 jak zaiskrzy czy wiek ma znaczenie. Zycze szczęścia i wytrwałości wszystkim parom

    26.03.2021 22:30
  • Anna (gość)

    Odechciało mi się dalej oglądać resztę odcinków. Tylko Laura i Maciek fajnie się prezentują. Iga Kamil Karol i Iza źle dopasowanie powinno być na odwrót. Kamil z Iga a Karol z Izą nawet pod względem wieku byliby lepiej. To nie ma sensu

    26.03.2021 22:16
  • Agoi (gość)

    Dokładnie się zgadzam ! powinno- Iza-Karol, Iga-Kamil😩

    26.03.2021 22:05
  • Ja (gość)

    Jestem rozczarowana doborem. Ten brodaty facet Igi pasuje do fryzjerki Izy, a Iga do faceta Izy. Byłam pewna że tak będzie. A jest na odwrót☹️☹️

    26.03.2021 21:51
  • Ola (gość)

    Tylko jedną parę dobrze dobrali Laurę i Macieja.

    26.03.2021 21:48