"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 7. Podróże poślubne i pierwsze zgrzyty! Maciej przytłoczył Laurę swoją religijnością!

Przyszedł czas podróży poślubnych! Młode pary w 7. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" wybrały się do pięknych miejsc, aby dalej się poznawać. Jak rozwija się relacja Igi i Karola, Laury i Macieja oraz Izy i Kamila? Już pojawił się pierwsze zgrzyty.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Silne emocje związane ze ślubem już za nimi. W 7. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" widzowie towarzyszyli Młodym Parom w podróżach poślubnych. Iga i Karol bez skrępowania weszli w nowy rozdział w życiu. Okazywanie czułości sprawia im dużo radości. Iga chciałaby, aby oboje zaczęli w nowym miejscu. -To będzie po prostu fair - przyznała.

Kamil próbuje przekonać do siebie zdystansowaną Izę. Nie ma łatwo! Laura i Maciej są najlepiej dobraną parą?Zobacz więcej

Maciej i Laura nie rozstają się nawet na krok, wciąż ze sobą rozmawiają, bo dużo ich ze sobą łączy. -Chyba nigdy nie byłem tak szczęśliwy, jak teraz - wyznał Maciej. Radosny nastrój Laury uległ jednak zmianie. -Osoba, która nie potrafi patrzeć prosto w oczy, nie do końca... no cos nie gra - zauważył szybko jej mąż, który chyba za dużo mówi o swojej religijności. -Podejście do religii mamy totalnie inne - oceniła Laura.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Iza i Kamil gustują w innych typach, ale podeszli do siebie z otwartością i dali sobie szansę. Dość szybko poczuli się ze sobą swobodnie. Kamil chętnie obdarowuje żonę pocałunkami. Izabela podchodzi do relacji z nieco większym dystansem. -Bardzo się otworzyłam, pozwoliłam się przytulić, zbliżyć się do siebie - oceniła. Z wrażenia, jej świeżo upieczony mąż zapomniał uregulować rachunek w restauracji.

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×