"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Odmieniona Izabela Juszczak zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

Izabela Juszczak to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy kibicowali Izie w małżeństwie z Kamilem. Ten związek początkowo wyglądał bardzo perspektywicznie, jednak po programie małżeństwo się rozpadło. Czy teraz, gdy spor czasu upłynęło od tych wydarzeń, Iza jest znowu zakochana? Jej najnowszy wpis wiele sugeruje!

Multimedia

Odmieniona Izabela Juszczak ze "ŚOPW 5" zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, którego raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Za nami emisja siedmiu sezonów show, a na swoją premierę czeka 8. edycja "ŚOPW".

W 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznaliśmy sympatyczną fryzjerkę, Izabelę Juszczak. Kobieta została sparowana z młodszym od siebie Kamilem i chociaż początkowo podchodzili do siebie z dystansem, to postanowili spróbować. Na pierwszy rzut oka wydawało się, że wszystko między małżonkami się układa, lecz jeszcze w trakcie trwania program dowiedzieliśmy się, że mężczyzna... nie inicjuje zbliżeń! Wielu później sugerowało, że [Iza zdecydowała się na metamorfozę swojego wyglądu, aby bardziej się podobać mężowi](https://www.telemagazyn.pl/artykuly/slub-od-pierwszego-wejrzenia-5-iza-nie-wyglada-juz-tak-jak-w-programie-przeszla-ogromna-metamorfoze-czy-teraz-wyglada-lepiej-90733.html.

Nowy partner Julii Gołębiowskiej jest od niej starszy o 12 lat! Już planują ślub?Zobacz więcej

Finalnie, małżeństwo rozpadło się jakiś czas po zakończeniu programu. Fani pary długo byli w szoku. Iza jednak nie żałuje udziału w "ŚOPW", ponieważ ten program pozwolił jej na nawiązanie wielu ciekawych przyjaźni z uczestnikami innych sezonów show.

Czy serce Izy jest już zajęte? Jej najnowszy wpis w mediach społecznościowych wiele sugeruje! Do tego, Izabela wygląda wręcz obłędnie! Na najnowszej fotce wygląda fenomenalnie! Czysty seksapil!

Przecież wczoraj to już historia… Teraz nadchodzi nowe, lepsze 😍

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jak podoba wam się Izabela Juszczak w takim wcieleniu?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×