"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Widzowie zszokowani prawdopodobnym doborem par w show TVN! Małżeństwa nie przetrwają?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który wywołuje ogromne kontrowersje. Obecnie na antenie TVN 7 możemy oglądać 5. edycję show i chociaż jeszcze nie ujawniono oficjalnie, kto z kim zawarł związek małżeński, to uważni widzowie już wiedza, kto jest z kim! I nie wszystkim się to podoba!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" to program, który generuje ogromne emocje. Szczególnie na etapie, gdy uczestnicy wejdą już w związki małżeńskie, a widzowie zastanawiają się, które z małżeństw przetrwają.

Chociaż telewizja TVN jeszcze nie ujawniła, kto z kim wejdzie w związek małżeński w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a 5. odcinek programu jeszcze nie został udostępniony na Playerze, co wywołało gniew i ogromne pretensje wielu widzów.

Erotyczne zabawki na wieczorze panieńskim Izabeli! Laura nie zdąży na ślub?! Wszystkich uczestników dopadł przedślubny stres!Zobacz więcej

Jednak i tak już wiadomo, kto jest z kim. Uważni widzowie w końcówce 4. odcinka "Ślubu od wejrzenia 5" dopatrzyli się dowodów na sparowanie poszczególnych uczestników. Wiadomo, że 35-letnia Iza będzie z 30-letnim Kamilem. Doskonale było to widać podczas napisów końcowych, gdy za Izą pojawił się... świadek Kamila! Dodatkowo, Iza przyjeżdżając na ślub, minęła samochód, którym razem ze swoim świadkiem przyjechał Kamil!

31-letnia Iga zostanie żoną 35-letniego Karola. Zdradził to bukiet Igi, który idealnie pasował do ślubnej dekoracji widocznej obok siedzącego Karola. Za to 31-letnia Laura zostanie żoną 30-letniego Macieja. Dowodem na to jest fakt, że na ślubie tuż za Maciejem siedziała... przyjaciółka Laury!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

O ile sparowanie Laury i Macieja wydawało się dla wielu widzów formalnością, tak wielu zaskoczonych jest zestawieniem Izy i Kamila! Nie brakuje krytycznych komentarzy, chociaż pojawiają się już głosy, że ta para... do dzisiaj jest razem, a ostatnio nawet wyjechali na wspólne wakacje! W komentarzach czytamy (pisownia oryginalna):

Mogła powiedzieć że chce maminsynka łysego niskiego to sądzę wtedy dostała by wysokiego bruneta z pasja w życiu. Ten program to ślub z jajem a nie od wejrzenia... Ci specjaliści sami mają krzywe związki w życiu i chyba się na uczestnikach ogrywają że tak ich parują. Najlepiej dopasowali tego rudego z akademika z tą przedstawiciel a później mieli jeszcze pretensje że ona nie dała im szansy.

chodzi o oglądalność a nie dopasowanie 🙁

Zgadzam się, jeśli kobieta mówi, że chciałaby bruneta z brodą i taki akurat jest to czemu ich nie dopasować razem, tym bardziej, że wiekowo jako jedyny do niej pasuje. Moim zdaniem najważniejsze jest pierwsze wrażenie, jeśli ktoś nie podoba mi się z wyglądu, to nie wiadomo jaki by miał super charakter to pewnych rzeczy się nie przeskoczy, mógłby zostać co najwyżej dobrym kumplem. A jeśli pierwsze wrażenie jest wow, to później czasami wystarczy kwestia kompromisu, rozmowy, dogadania się.

Rozumiem że z dopasowaniem Izy do Kamila a nie do Karola to jest chwilowy żart ??

Musi być inaczej to jest porażka i... absurd 🤦‍♀️

Serio!? czyli Kamilowi przydzielili "starsza" zone, by mu mamusiowala...?

Zobacz galerię

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • K (gość)

    To przewrotne dopasowanie to wredny eksperyment. Uczestnicy idąc do programu ufają "expertom" i wierzą że pomogą im znaleźć drogą połowę. Jak można komuś zrobić taki galimatias???

    27.03.2021 05:59
  • oburzona (gość)

    Wnoszę o sprawdzenie kompetencji i dyplomów tych rzekomych specjalistów od parowania !!!

    26.03.2021 22:41
  • Miau (gość)

    Wtf..

    26.03.2021 21:48
  • Rozczarowana (gość)

    Ja tez myslalam ze Iza bedzie z Karolem a Iga z Kamilem o wiele bardziej pasuja Teraz widac od razu ze te pary nie przetrwaja Ogladalam ale przestaje bo szkoda czasu Eksperci?wlasnie widać

    26.03.2021 21:45
  • AAA (gość)

    Ale oni mają wolną wolę i mogą odmówić wzięcia ślubu , przymusu nie ma

    25.03.2021 17:03
  • Zawiedziona (gość)

    Iza i Karol idealnie pasowaliby do siebie.Oboje w w tym samym wieku. Iza powiedział,że chce faceta z którym mogłaby założyć rodzinę,a nie do nianczenia. Iga to pasowała do Kamila.On szalony ona też.Jedynie Maćka i Laurę dobrze dopasowali.

    25.03.2021 15:11
  • Maria (gość)

    Kamil z Dębicy powinien mieć dziewczynę 25 + . Ta para jest nie dobrana. Iza nie pasuje w ogóle do niego .

    25.03.2021 13:28
  • Gringo (gość)

    A po ch... idą do tego programu. Jak ktoś sam pozwala robić z siebie małpę cyrkową to jest winien tylko i wyłącznie ... sobie. Przecież ci uczestnicy to w większości debile. Czy naprawdę nie można samemu znależć sobie drugiej połówki ??? Eksperci jak to eksperci dbają o "show" I to nic dziwnego, bo z tego żyją.

    25.03.2021 03:42
  • maria (gość)

    To jakaś potężna pomyłka Iza fantastyczna młoda osoba mocno stąpająca po ziemi dostaje młokosa lekkoducha żeby mu matkowała? Kto to dobierał na pewno nie specjaliści. To gołym okiem widać że chcieli dołożyć Izie a mieli pomóc. Korol wyważony facet dostaje o 5 lat młodszą frywolną kobietę. Dlaczego to zrobili. Z przykrością stwierdzam że szkoda mojego czasu i nerwów na oglądanie jak się naśmiewają z ludzi a zawsze uważałam TVN

    24.03.2021 21:59
  • Basia (gość)

    Iza i Karol pasowaliby idealnie.

    24.03.2021 21:18
  • Joana (gość)

    Totalna porażka. Zupełnie nie dopasowane pary. Jestem rozczarowana doborem. Fajni uczestnicy . Kibicowałam im do momentu obejrzenia ślubów. Wystarczyło tylko dopasować inaczej. Miałam inne typy par a wtedy to by miało szansę przetrwania.

    24.03.2021 21:14
  • Zocha (gość)

    Dokładnie tak jak ELIZKA napisała: "Ślepy lepiej by dobrał" 👍

    24.03.2021 08:14
  • D (gość)

    Jakas porażka totalna. Ludzie idą do takiego programu z nadzieją na miłość a producenci wykorzystuja ich do podniesienia oglądalności. Jakas abstrakcja. Ja juz tego nie oglądam.

    24.03.2021 08:06
  • iza (gość)

    Porażka !!!Czy Ci pseudo fachowcy mają wogóle pojęcie o dobieraniu do siebie ludzi??? Gdzie do Izy kobiety nie jakiejś panny czy dziewczyny tak jak np. Iga dobrali jakiegoś małolata, jeszcze o 5 lat młodszego...Karol z Iga tez porażka, widać, ze ona do niego nie pasuje .....Własnie Karol powinien byc z Izą....Co oni zrobili???Iza we wczesniejszych odcinakch mówiła,że chciałaby wysokiego bruneta z zarostem tudzież brodą:) a oni jej dali jakiegos młokosa co z mamusią mieszka... Ja TVN-owi załozyła bym sprawę,że wystawili nie na publiczne pośmiewisko....

    24.03.2021 06:40
  • Anonim (gość)

    Nie no jakis żart co oni zrobili jakieś swoje chyba eksperymenty. Oglądalam ale chyba przestanę. Mieli tak fajne pary jakby dobrze zparowali a tu taka klapa.

    23.03.2021 23:45
  • Ewa (gość)

    Odcinek 5 proponuje ominąć i więcej nie oglądać. Jednego widza mniej.

    23.03.2021 22:35
  • Inga (gość)

    Pary źle dobrane. Jestem rozczarowana

    23.03.2021 22:24
  • ELIZKA (gość)

    To jakieś jaja,po co w ogóle pytają o preferencje ,jak w ogóle tego nie biorą pod uwagę facetowi który lubi brunetki dają blondynkę i to jeszcze brzydule,a kobitce 35 letniej co chciała bruneta z brodą dają prawie łysego szczawika.Ślepy by lepiej dobrał

    23.03.2021 21:06
  • Ewa (gość)

    Iza i Kamil super pasuja do siebie