"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Znamy nowe uczestniczki show TVN7! Premierowy odcinek już dostępny w Player

Kim są uczestniczki 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Czy uda im się odnaleźć prawdziwą miłość? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" odcinek 1. w piątek, 26.02.2021 o godz. 20:30 w TVN7! - sprawdź program tv

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z największych hitów TVN7! Jego bohaterami są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, niemniej ciągle marzą o wielkiej miłości. W końcu postanawiają one oddać się w ręce ekspertów, którzy dobierają dla nich najlepszego partnera lub partnerkę. Jest jednak pewien haczyk. Nowożeńcy po raz pierwszy widzą się... dopiero w dniu ślubu!

Rozrywkowy show o parach, nowe seriale i sprawdzone hity. Co TVN pokaże wiosną 2021?Zobacz więcej

W pierwszym odcinku 5. edycji programu poznamy trzy nowe uczestniczki. Każda z nich jest już po trzydziestce, ale z różnych przyczyn nie udało im się jeszcze znaleźć tego jedynego. Wszystkie jednak liczą na to, że dzięki pomocy ekspertów, uda im się odnaleźć prawdziwą miłość.

35-letnia Iza jest właścicielką salonu fryzjerskiego. Praca z włosami to jej największa pasja, której do tej pory poświęcała się bez reszty. Dlatego też do tej pory w jej życiu zdecydowanie brakowało czasu na miłość. Nie miała także szczęścia do partnerów, w przeszłości doświadczyła nawet przemocy. Wiadomość o tym, że eksperci znaleźli dla niej męża, bardzo ją podekscytowała.

Agustin Egurrola stracił pracę w show TVN?! "Może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy"Zobacz więcej

Druga uczestniczka, Iga, ma 31 lat. Jej największą pasją jest taniec. Obecnie mieszka w Pabianicach, lecz wiele lat spędziła zagranicą. - Nie mogę uwierzyć, że będę mieć męża. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji - wyznała przed kamerami. Ostatnia uczestniczka 5. edycji to 31-letnia Laura, która pracuje w szkolnym sekretariacie. Liczy na to, że mąż pozwoli jej wypełnić życiową pustkę. Niedawno straciła bowiem obojga rodziców.

Wszystkie uczestniczki nie mogą już się doczekać, aż poznają swoich mężów. Liczą, że ich życie w końcu zmieni się na lepsze! Nowych partnerów uczestniczek poznamy w 2. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Źródło: TVN7/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Czytelniczka (gość)

    Kto pisze te artykuły? Byk na byku! Zawsze wydawało mi się, że aby pisać artykuły, trzeba znać język polski. Jednak okazuje się, że teraz każdy analfabeta może publikować swoje wypociny w necie.

    22.02.2021 13:07
  • Ja (gość)

    Ok

    20.02.2021 21:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×