ślub od pierwszego wejrzenia 5

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Izabela Juszczak pochwaliła się kolczykiem. "Wczoraj spełniłam swoje kolejne małe marzenie"

Izabela Juszczak dała się poznać widzom za sprawą 5. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Kamilem Węgrzynem. Niestety - ekspercki nós zwiódł - para się rozstała. Izabela nie daje jednak o sobie zapomnieć swoim fanom, regularnie dzieląc się z nimi swoją codziennością na Instagramie. Właśnie ogłosiła, że spełniła kolejne swoje marzenie! Zdradziła również, czy było to bardzo bolesne.

02.09.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kamil Węgrzyn zakochany? Uczestnik ślubnego show opowiedział o swojej nowej relacji! "Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu"

Kamil Węgrzyn był jednym z bohaterów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się znaleźć miłości w programie, to wszystko wskazuje na to, że niedawno pod tym względem szczęście się do niego w końcu uśmiechnęło. W jednym z najnowszych wywiadów Kamil opowiedział o tym, że udało mu się kogoś poznać. Co wiadomo na temat jego wybranki?

04.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Odmieniona Izabela Juszczak zachwyca na nowym zdjęciu! Uczestniczka "ŚOPW 5" znalazła nową miłość?

Izabela Juszczak to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kobieta bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, którzy kibicowali Izie w małżeństwie z Kamilem. Ten związek początkowo wyglądał bardzo perspektywicznie, jednak po programie małżeństwo się rozpadło. Czy teraz, gdy spor czasu upłynęło od tych wydarzeń, Iza jest znowu zakochana? Jej najnowszy wpis wiele sugeruje!

25.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! Nie szczędził jej przy tym komplementów. "Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą"

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego związku Kamila z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Igi z 5. odsłony programu. Zdaniem internautów, para miała ewidentnie mieć się ku sobie. Kamil postanowił w końcu zareagować na plotki dotyczące jego relacji z Igą i wyznał, co tak naprawdę jest między nimi.

12.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Iga Śmiechowicz szykuję się na kolejną metamorfozę! Na jaki zabieg się zdecydowała?

Iga Śmiechowicz rozpoznawalność zyskała za sprawą 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć od czasów emisji sezonu z jej udziałem minęło trochę czasu, nadal cieszy się sporą sympatią i popularnością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów, że zdecydowała się na kolejny zabieg poprawiający urodę. Wiemy, na jaki zabieg się zdecydowała!

30.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", jednak nie można zapominać o uczestnikach poprzednich edycji. Szczególnie o tych, którym eksperci jedynie utrudnili życie swoimi wyborami. Mowa tutaj o Karolu Macieszu i Laurze Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", którzy sami musieli się odnaleźć i dlatego dzisiaj cieszą się szczęściem. Zakochani spodziewają się dziecka? Internauci dopatrzyli się pewnych szczegółów, a uczestnik "ŚOPW" wymownie komentuje ich spekulacje!

20.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza z 5. edycji kontrowersyjnego programu wraca wspomnieniami do rozwodu. Nadal jest singielką?

Izabela z 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" została przez ekspertów dobrana w parę z Kamilem. Sympatyczna fryzjerka ze Śląska i mężczyzna początkowo tworzyli całkiem dobraną parę. Niestety, relacja nie przetrwała i skończyła się rozwodem. Uczestniczka show wróciła wspomnieniami do rozwodu i wyznała, czy ktoś pojawił się u jej boku, czy jednak nadal jest singielką.

05.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz pokazał pierwszą wiadomość od Laury! Tak narodziła się ich miłość!

Karol Maciesz i Laura Wielich to bohaterowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Ich miłość jednak nie narodziła się w programie, a... po jego zakończeniu, ponieważ eksperci popełnili błąd - do którego do dzisiaj się nie przyznają - i połączyli ich z zupełnie innymi ludźmi, co zapewniło telewizyjne show, ale było niemiłym przeżyciem dla czworga uczestników. Teraz Karol pokazał pierwszą wiadomość, jaką dostał od Laury!

10.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich podjęli decyzję bardziej wiążącą niż ślub! Wspólnie kupili mieszkanie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który potrafi łączyć ludzi, jednak niekoniecznie w takiej konfiguracji, w jakiej życzyliby sobie tego eksperci. Dopiero co głośno zrobiło się na temat Pawła, który związał się z kuzynką swojej ekranowej żony, ale o sobie przypomnieli także Karol i Laura z 5. edycji tvnowskiego show, którzy połączyli się sami, po tym jak wcześniej eksperci zafundowali im nieudane małżeństwa.

23.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×