"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia i Paweł nadal drą koty. Widzowie mają dość ich zachowania: "Zachowaj klasę, którą miałeś od początku"

Kasia i Paweł, których eksperci połączyli w 6. sezonie “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie są już parą. Byli uczestnicy programu za pomocą mediów społecznościowych dają jednak jasno do zrozumienia, że nadal żywią do siebie urazę. Co powiedzieli tym razem?

Multimedia

Kasia Zięciak i Paweł Olejnik według ekspertów mieli tworzyć zgrane małżeństwo. Para wzięła udział w 6. edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” emitowanego przez TVN. Dość szybko okazało się, że to połączenie wcale nie jest idealne - Kasia i Paweł tworzyli dość burzliwy związek, a po jakimś czasie zdecydowali się rozstać i są w trakcie rozwodu. Paweł Olejnik związał się z kuzynką Kasi.

Nie wiadomo, jak potoczyłaby się ta relacja, gdyby nie choroba uczestniczki. Kasia w trakcie nagrywania usłyszała straszną diagnozę - okazało się, że mieszkanka Dąbrowy Górniczej choruje na boreliozę. To, jak sama twierdzi, skutecznie odwróciło jej uwagę od budowania związku z Pawłem.

Myślę, że gdyby nie ta choroba, być może mogłoby to się potoczyć zupełnie inaczej - wyznała Kasia w odcinku specjalnym “Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Paweł Olejnik stwierdził natomiast, że zbyt wiele ich różniło, dlatego był zaskoczony, gdy żona przyznała przed ekspertami, że chce zostać w tym związku. -Wszystko jest pod górkę, na "nie", a tutaj nagle odmienienie. Myślę sobie: kurde, to jest znowu ta Kasia, którą poznałem na ślubie. No tylko to trwało pół godziny, a potem wróciła ta, która była moją żoną. Trochę honoru trzeba mieć, nie będę szedł tam, gdzie mnie nie chcą. Tylko najbardziej mi jest przykro, że tak długo to ciągnęła - ocenił.

Była partnerka nie pozostała mu dłużna i przyznała na Instagramie, że nie spodziewała się po Pawle takiego braku klasy.

Kasia zaskoczona postawą Pawła w odcinku specjalnym. "Człowieka poznaje się po tym jak kończy"Zobacz więcej

Paweł znów wbija szpilę Kasi. Fani: “Zachowaj klasę, którą miałeś od początku"

We wtorek (22 lutego 2022 roku) Paweł Olejnik pochwalił się nowym zdjęciem na Instagramie. Mężczyzna w opisie zaprasza obserwatorów do oglądania odcinków przedstawiających losy uczestników “Ślubu od pierwszego wejrzenia” po programie. Uwagę zwraca jednak ostatnie zdanie wpisu:

PS: A gdybyście chcieli na mnie trochę ponarzekać to na profilu mojej byłej jest jeszcze sporo miejsca - napisał Paweł.

Pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy - jedni chwalą Pawła za jego odwagę i cierpliwość, jeszcze inni gratulują.

-Wszyscy jadą po Pawle i niestety wszyscy zapomnieli jaka anielską cierpliwość miał do Kasi w programie, mimo jak ona go traktowała. Najlepiej by było jakby nadal ją chwalił i wielbił? Przez cały program Kasia uważała się za ofiarę i teraz próbuje zrobić to samo.

-Jeden z najbardziej pozytywnych uczestników. Dużo szczęścia Ci życzę - pisali pod zdjęciem obserwatorzy Pawła.

Nie da się jednak nie zauważyć, że część osób jest już zmęczona konfliktem byłej pary.

-To ostatnie zdanie chyba nie było potrzebne. Zachowaj klasę, którą miałeś od początku - zaapelowała jedna z komentujących.

Życzymy Kasi i Pawłowi wszystkiego najlepszego i mamy nadzieję, że byli uczestnicy programu dojdą wreszcie do porozumienia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lol (gość)

    Chorzy ludzie na łeb ci co występują i ci co oglądają walnięty naród i tyle w temacie

    25.02.2022 13:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×