"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 3. Powoli ruszyły przygotowania do ślubów. "Emocje jak na grzybobraniu"

Za nami 3. odcinek 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - monotonny i nieciekawy. Być może jeszcze za wcześnie na oceny, ale trudno stwierdzić, że jakaś uczestniczka wzbudza większe zainteresowanie.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odc. 3. co się wydarzyło?

Obejrzeliśmy 3. odcinek programu. Jego realizatorzy skupili się w nim na uczestniczkach i ich przygotowaniach do ślubu - niespecjalnie ekscytujących, oględnie mówiąc. Mamy nadzieję, że kiedy pary się poznają, coś się wydarzy. I że kiedy bliżej poznamy uczestników, objawią się nam jakiekolwiek posiadane przez nich, a interesujące cechy.

Anita Szydłowska przeszła metamorfozę! Fani są pod wrażeniemZobacz więcej

31-letnia Katarzyna z Dąbrowy Górniczej przyznała, że od dawna marzy o małżeństwie i bardzo stara się to marzenie zrealizować. Uważa siebie za osobę otwartą i jest zdania, że każdemu trzeba dać szansę. Mąż ma mieć dobre serce i dobrze ją traktować. Nie stresowała się ślubem. Wierzy w przeznaczenie.

Wpis Izy Juszczak w Internecie sugeruje, że mocno walczyła o związek z KamilemZobacz więcej

26-letnia Julia z Ciechanowa jest zachwycona, że ktoś wytypowany przez ekspertów już na nią czeka. Bez wahania zaczęła przygotowania do ślubu. Jej rodzice są rozwiedzeni. Zmieniła wygląd, utleniła włosy. Jej relacje z matką ostatnio się pogorszyły, ponieważ mama nie jest zachwycona ślubem w telewizji. Julia bardzo się denerwowała zbliżającą się ceremonią, wzięła trzy tabletki przeciw bólowi głowy, które nie pomogły.

31-letnia Aneta z Warszawy jest rozważna i romantyczna. Ślubem w ogóle nie jest przejęta, co ją samą bardzo dziwi.

Widzowie nie byli zachwyceni odcinkiem:

Emocje jak na grzybobraniu. Pewnie w przyszłym tygodniu będą smęty w wykonaniu Panów Młodych a śluby za 2 tygodnie... Dziewczyny są OK. Fajne babeczki... póki co.

Boże tyle sezonów i zero wyciągania wniosków! Nuuuudy🥴🥱

Mogłam od ponad godziny spać... większe wrażenia bym miała 😬

Mniej powtórek w każdym odcinku, przeżywania i powtarzania co było za każdym razem, przypominania, ciut szybsza akcja i w kolejnej serii będzie git

Był tak nudny, że na Player zobaczyłam już kolejny 🙂

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Takie interesujące , że usnęłam.

    22.09.2021 12:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×