"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odcinek 8. Kasia rozczarowuje na całej linii. Robert bardzo się stara, Aneta aż zaniemówiła z wrażenia! Co jeszcze działo się w "ŚOPW"?

W 8. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" dwie pary wróciły już z podróży poślubnych. Kasia nadal nie może się przyzwyczaić, że ma męża i nosi obrączkę. Dla Pawła znowu była bardzo niemiła. Ciągle narzekała i krytykowała. Robert zapunktował u Anety. Dziewczyna aż zaniemówiła z wrażenia! Zobacz naszą relację z 8. odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6".

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" odc. 8. co się wydarzyło?

Kasia i Paweł w 8. odcinku "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" wrócili do domu. Pobyt w Beskidzie Żywieckim nie należał do udanych. Kasia bała się bliskości, a uśmiech na jej twarzy pojawił się dopiero wtedy, kiedy zobaczyła swój samochód. -Na krótki okres czasu się rozstajemy, bo chciałabym ochłonąć, żeby ze mnie te emocje zeszły i żebym się przyzwyczaiła, że mam męża - zakomunikowała przed kamerą Kasia. -Nie lubię gór, cieszę się, że już wyjeżdżamy z tego miejsca - narzekała.

Kasia odwiozła Pawła do jego domu - oczywiście nie omieszkała sprawdzić i ocenić, jak mieszka. -Matko Boska, gdzie ty mieszkasz, otoczenie takie ponure - mówiła przerażona, gdy podjeżdżała pod jego blok. -Okolica nie jest ciekawa, na pewno nie chciałabym tam mieszkać - dodała. W krytykowaniu i narzekaniu przeszła samą siebie.

Julia i Tomasz kompletnie do siebie nie pasują? Część fanów "ŚOPW" nie wróży im wspólnej przyszłości!Zobacz więcej

Podróż poślubna Julii i Tomasza także dobiegła dzisiaj końca. Para przez cały pobyt próbowała odkryć, co ich łączy, a co różni, jednak nadal trzymają dystans. Nie pomogło wyznanie Tomka dotyczące, jego wymarzonej partnerki. -Lubię dziewczyny drobne, z kręconymi włosami i dużymi oczami - wyznał. Julia próbowała zachować zimną krew. -Fajnie, że powiedział to szczerze, zapytałam z czystej ciekawości - tłumaczyła przed kamerą.

Piotr Mosak stwierdził później, że szczerość Tomka była błędem. -Nie mówimy komuś rzeczy, które mogą sprawić przykrość. W ogóle tego nie przemyślał, był szczery - ocenił ekspert programu. Największym problemem Tomka jest jednak to, że nie dopytuje swojej partnerki o tego typu kwestie. Nieco później podpadł jej w rozmowie o CV sugerując, że mógłby jej pomóc coś pozmieniać. -A czemu uważasz, że powinnam coś zmieniać w CV, nawet go nie widziałeś - punktowała partnera. Para odwiedziła dziś ojca dziewczyny. Tomasz przeszedł "test zięcia".

Małżeństwo Anety i Roberta nie przetrwało? Ulubieńcy widzów "ŚOPW" prowokują widzów swoimi wpisami!Zobacz więcej

Ósmy odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" był przełomowy w relacji Anety i Roberta. Pierwsza wspólna wyprawa w góry jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła. Robert nie odpuszcza i nadal wytrwale pracuje nad swoim romantyzmem - dziś czytał ukochanej wiersze i przygotował dla niej obiad niespodziankę. Aneta aż zaniemówiła z wrażenia.

Lubię niespodzianki, tylko chyba nie jestem przyzwyczajona do takowych. Żołądek mnie boli - wyznała.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • kolo (gość)

  swiat sie kończy... naprawdę... patrzac na tego typu programy i jeszcze inne typu gej szuka męża czy jakos tak stwierdzam że ludzkosc ma sie ku końcowi... robi sie powtorka z rozrywki jak to bylo w sodomie i gomorze... niedlugo dojdzie do tego ze bedzie program pod tytulem zrobmy sobie w ciemno dziecko-przypadkowe pary będą płodzić dzieci a pozniej czas pokaże czy sie tymi dziecmi zaopiekują czy porzucą w.... jak okienku zycia to.. jeszcze nie najgorzej!?.......naprawdę uważam ze swiat stanąl na granicy... ze wszystkim.... przydalby się kolejny potop jak za czasow noego albo silniejszy covid ktory by od razu zabijal np. w 6 godzin..a najlepoej zeby chorowali na niego tylko ci tępi celebryci i inne patologie.... swiat bylby lepszy...

  02.11.2021 14:36
 • Asia (gość)

  Kasia wygląda jak pijaczka do tego głupia jak but z lewej nogi szkoda faceta niech ucieka jak najdalej od tej patuski

  29.10.2021 07:51
 • Olo (gość)

  Kaśka jak się nie zmieni i jej nastawienie to marne szanse na ten związek.. Ale my tylko widzimy kilkaa minut jak jest przed kamerami a jak jest naprawdę to oni sami wiedzą

  28.10.2021 19:00
 • Alek (gość)

  Kasika głupia zarozumiała uważa się za jakąś piękność a w rzeczywistości bardzo brzydka ja dałbym jej miotłę na nic więcej nie zasługuje 🦹

  28.10.2021 17:22
 • Onn (gość)

  No cóż pusta idiotka brzydka ja bym dał jej kopniaka na żegnaj. Zgrywa gwiazdę a w rzeczywistości prostaczka i zero klasy Paweł chłopie szkoda mi Ciebie ona Ci nie dorasta do Wacka nawet. Powodzenia

  28.10.2021 17:09
 • Ela (gość)

  Fajny facet napewno poszczęści mu się po programie a Kaśka zostanie sama...Pusta głowa No cóż

  28.10.2021 14:16
 • Dramat (gość)

  Kaśka to prymitywna prostaczka. Zero klasy, ogłady, wyczucia, bezczelna, zapatrzona w siebie. Nic nie lubi, nic jej nie interesuje. Tępa idiotka, zamiast się cieszyć, że facet czyta coś mądrego "błysnęła" intelektem chwalac się, że przeczytała 50 twarzy Greya czyli to co pół Polski. Nic dziwnego, że ten były pitnął jej niemal sprzed ołtarza.

  28.10.2021 11:51
 • A (gość)

  Kasia i Tomasz hmm wydaje mi się ,że obydwoje się starają i może coś z tego być!

  26.10.2021 22:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×