"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł świętuje rocznicę związku z kuzynką Kasi. Przy okazji postanowił też zakpić z programu

Paweł Olejnik był jednym z uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się związać na dłuższą metę z jego serialową żoną Kasią, to znalazł miłość u jej kuzynki Klaudii. Niedawno mężczyzna pochwalił się, że wraz z ukochaną świętował pierwszą rocznicę związku. Przy okazji postanowił też zakpić z programu, w którym brał udział. Co takiego powiedział?

Multimedia

Paweł Olejnik i Kasia Zięciak - "Ślub od pierwszego wejrzenia 6".

Paweł i Kasia tworzyli jedną z par w 6. edycji ślubnego show TVN. Chociaż na samym początku wszystko zapowiadało się dobrze, to finalnie nie udało im się zbudować trwałej relacji. Choć pod koniec programu nie zdecydowali się na rozwód, to jednak nie uniknęli rozstania. Można by się zastanawiać, co sprawiło, że nie odnaleźli miłości. Część fanów zarzucała uczestniczce, że utrudniała mężowi bliższe poznanie. Pojawiły się również głosy twierdzące, że nawiązanie dobrych kontaktów uniemożliwił zły stan zdrowia kobiety. Jak się wówczas okazało, Kasia cierpi na chorobę autoimmunologiczną.

Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz?Zobacz więcej

Paweł świętuje rocznicę ślubu z kuzynką Kasi. Przy okazji zakpił też z programu

Obecnie zarówno Kasia, jak i Paweł tworzą szczęśliwe związki z innymi osobami. Co ciekawe, mężczyzna postanowił związać się z Klaudią - kuzynką swojej programowej żony Kasi. W niedawnym poście na Instagramie, mężczyzna poinformował, że ostatnio wraz ze swoją nową partnerką obchodził ich pierwszą rocznicę związku. Nie omieszkał przy tym zakpić z programu, w którym brał udział, twierdząc, że zawierane tam małżeństwa rzadko kiedy trwają dłużej, niż jego obecny związek.

Czas szybko leci niczym małżeństwa uczestników #śopw 🤵‍♂️👰‍♀️ i tak z Klaudią obchodzimy pierwszą rocznicę związku 🥳 🏖cóż mogę poradzić tym, którzy jeszcze nie znaleźli drugiej połówki 🤔 Zdecydowanie łatwiej buduje się związek bez codziennych storiesów z porannej kawy - napisał na swoim Instagramie Paweł Olejnik.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Agnieszka, Dorota i Patrycja świętują przyszłe rozwody. Jest komentarz ich mężów!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×