ślub od pierwszego wejrzenia 6

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Paweł Olejnik pochwalił się nową partnerką! Jest jednak jedno ale...

Paweł Olejnik to jeden z bohaterów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Mężczyzna szybko zdobył sympatię widzów, którzy do końca nie mogli nachwalić się klasy mężczyzny. Nic więc dziwnego, że wszyscy się cieszyli, gdy Paweł po programie zasugerował, że udało mu się znaleźć szczęście. Teraz postanowił się tym szczęściem pochwalić!

26.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Na Kasię spadła fala krytyki. Internauci nie kryją oburzenia

Ostatni odcinek 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wywołał niemałe poruszenie w sieci. Tylko jedna z par wydaje się być dobrze dobrana - pozostałe dwie zdecydowały się zakończyć eksperyment. Największa krytyka jednak spadła na Katarzynę, która w finałowym odcinku postanowiła dać partnerowi nadzieję aby później zdecydować się jednak na rozstanie.

15.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kasia Zięciak złożyła pozew o alimenty?! Siostra Pawła komentuje

6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już się powoli kończy, ale nadal iskrzy na linii Kasia – Paweł. Wygląda na to, że para nie rozstała się w zgodzie, ich konflikt przeniósł się do mediów społecznościowych. Czy Kasia pozwała Pawła o alimenty? - to pytanie, które zadają sobie teraz wszyscy fani programu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jaka jest prawda?

13.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Zaręczyny i niezdecydowanie! Pary podjęły decyzje - wiemy, kto pozostał w małżeństwie. Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku "ŚOPW"

Na Player dostępny jest już ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Część widzów już wie, kto zdecydował się na rozwód a kto pozostał w związku małżeńskim. Wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu. Sprawdźcie, jakie decyzje zapadły w ostatnim odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6".

09.12.2021Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×