"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odcinek 3. Poznaliśmy trzecią parę "ŚOPW 7"! Tylko trzy osoby ze strony pana młodego przyjechały na ślub!

Za nami 3. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Znamy już wszystkie pary, które wzięły udział w tej edycji tvnowskiego show. Ostatnia para może być szeroko komentowana przez widzów, tym bardziej, że ze strony pana młodego na ślubie pojawiły się jedynie trzy osoby!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odcinek 3. - co się wydarzyło?

Odcinek rozpoczął się od ślubu Doroty i Piotra. Widać, że wpadli sobie w oko! 29-latka postanowiła przyjąć nazwisko męża! Od początku miałam w planach wziąć nazwisko męża. Chcę, żeby czuł, że traktuję to poważnie - wyznała później dziewczyna. Piotr później dodał, że jest w pozytywnym szoku z powodu decyzji swojej żony. Dorota bezpiecznie czuje się w towarzystwie swojego męża. Przed weselem wyznała, że jego obecność ją uspokaja. Co ciekawe, Piotr poprosił gości, aby w prezentach - zamiast kwiatów czy wina - dawali im karmę dla zwierząt, którą oddadzą do schroniska! Dorota była pod ogromnym wrażeniem!

Dorota i Piotr drugą parą w programie. Eksperci są pewni, że im się uda! Czy między Agnieszką i Kamilem zaiskrzyło? Zobacz więcej

Adam i Patrycja to trzecia para 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Patrycja ma 27 lat i pochodzi z Warszawy. Dziewczyna nie mogła uwierzyć, że eksperci znaleźli jej męża! Adam z kolei ma 28 lat i pochodzi z Bełżyc. Patrycja jest bardzo blisko swojej mamy. Jej mama nie mogła wręcz uwierzyć, że Patrycja nie żartuje, że za moment będzie miała męża! Patrycja na co dzień pracuje w piekarni i każdego dnia chodzi do niej z uśmiechem na ustach. Adam wychowywany był tylko przez mamę, z którą wciąż mieszka. Jego tata zmarł, gdy chłopak miał zaledwie pięć lat.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Drugą ważną osobą w życiu Patrycji jest jej siostra bliźniaczka - Dagmara. Dziewczyny są identyczne! Dagmara wyznała, że Patrycja była w jednym poważnym związku, który skończył się dla dziewczyny złamanym sercem. Siostra wyznała również, że Patrycja nie należy do zbyt wylewnych ludzi i może mieć problem z okazywaniem uczuć. Adam samodzielnie postanowił wybrać garnitur. Nie trwało do długo, trzeba być w końcu zdecydowanym. Patrycja nie zamierza na ślub zaprosić swojego ojca. Razem z siostrą straciła z nim kontakt, gdy miały 19 lat. Od tego czasu mężczyzna nie interesował się losem swoich córek.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Adam sam pojechał na swój własny ślub. Nie ma wielkiego wsparcia, ale na szczęście już niedługo nie będzie sam dłużej iść przez życie. Na ślubie z jego strony były tylko trzy osoby! Patrycja już przed wejście na salę... zaczęła płakać. Nie jestem gotowa - powiedziała.

U Agnieszki i Kamila pierwsze chwile małżeństwa. Na razie mają za sobą ceremonię oraz sesję zdjęciową. Teraz czas na wesele! Na razie Agnieszka jest wręcz zadziwiona tym, jak rodzina i znajomi jej męża pozytywnie podchodzą do eksperymentu. Młodzi czują się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie. Pierwsze buziaki są tego najlepszym dowodem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×