"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż finał programu tuż tuż, to sytuacje między małżeństwami wciąż nie są jasne. Tym razem byliśmy świadkami tego, jak o Adama zaczęła zabiegać Patrycja! Dziewczyna wyjaśniła też, dlaczego jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odcinek 12. - co się wydarzyło?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka i Kamil

Pierwsza dwa tygodnie małżeństwa były dla Agnieszki i Kamila prawdziwą sielanką. Młodzi doskonale się dogadywali, zupełnie tak, jakby znali się od lat. Teraz Agnieszka postanowiła przeprowadzić się do swojego męża, do Włocławka, gdzie rozpocznie nowe życie. W 12. odcinku "ŚOPW 7" Agnieszka miała okazję pojechać do miejsca pracy Kamila, gdzie mogła poznać współpracowników swojego męża, który pracuje w firmie szwagra. Pracownicy firmy byli zdziwieni, że Kamil wziął ślub! Jeszcze mocniej się zdziwili, gdy dowiedzieli się, że chodzi o ślub w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". W prezencie otrzymali... pewne zabawki dla dorosłych.

Dalej oglądaliśmy samochodową ruletkę z udziałem Kamila i jego szwagra. Kamil nie potrafił wyjaśnić ekipie "ŚOPW" dlaczego, tak często w jego rodzinie rotuje się autami. Później przyszedł czas na imprezę w mieszkaniu Kamila i degustację podlaskiego przysmaku alkoholowego. Nic dziwnego, że na drugi dzień młodzi mieli kaca.

Kamil chciał zaistnieć w telewizji? Zgłosił się też do "Love Island"?Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Patrycja i Adam

Po kilku dniach wspólnego mieszkania w Warszawie, Patrycja była już tak zirytowana i zmęczona Adamem, że prawie skakała z radości, gdy mąż wyjechał. Po kilku dniach jednak Patrycja pozwoliła mężowi wrócić do siebie, co bardzo ucieszyło Adama. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Patrycja jest taka zimna, ponieważ w przeszłości została mocno zraniona przez innego mężczyznę. Przy okazji przyznała, że Adam jest naprawdę fajnym chłopakiem! Brakowało mi jej spojrzenia - wyznał Adam.

Po ostatnim kryzysie, Patrycja i Adam są wobec siebie ostrożniejsi. Nie doszli jeszcze do porozumienia w sprawie mieszkania. Ciągle są w tym samym punkcie. Adam upiera się przy Bełżycach, gdzie Patrycja musiała go mocno przekonywać, że jeżeli tam zamieszkają, to na pewno nie z jego mamą. Jednak, czy będą razem? Patrycja wprost wyznała, że gdyby go zobaczyła po prostu na ulicy, to by go "olała".

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Dorota i Piotr

Dorota i Piotr są w ewidentnym kryzysie. Nie mogą się dogadać, chociaż próbują się uczyć siebie. Ostatni tydzień eksperymentu Piotr spędził u swojej żony, gdzie między małżonkami było dobrze. W 12. odcinku "ŚOPW 7" zobaczyliśmy, jak Piotr postanowił przygotować wegański obiad dla Doroty. Dla siebie oczywiście przygotował wersję mięsną. Dorota była zaskoczona tym, jak bardzo Piotr się wysilił, żeby przygotować dla niej perfekcyjny obiad, który nie składał się z mrożonek. Teraz między Piotrem a Dorotą jest dobrze, jednak mają do przegadania poważniejsze tematy. Dorota już teraz przyznała, że w miesiąc nie jest w stanie podjąć decyzji o przeprowadzce.

Piotr ma mętlik w głowie. Z jednej strony wie, jaka będzie jego decyzja, lecz ciągle analizuje wszelkie za i przeciw. Co podczas decyzji powie Dorota? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×