"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Internetowa emisja finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Część fanów jest w szoku, po tym, co zobaczyła w ostatnich minutach ostatniego odcinka popularnego programu. Niektórzy wciąż zastanawiają się nad dalszymi losami niektórych uczestników, jak chociażby Piotr i Dorota. Tutaj nowe światło rzucił sam Piotr, który w sieci próbował ironizować z fanów programu, którzy go krytykowali.

Multimedia

Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" przeszedł już do historii, chociaż przed nami jeszcze telewizyjna emisja tego epizodu. Jednak już wiadomo, że ta edycja "ŚOPW" okazała się ogromną porażką stacji TVN oraz programowych ekspertów, którzy w żaden sposób nie trafili z doborem par. Wręcz przykro się patrzyło na to, jak chybionych wyborów dokonali eksperci.

Agnieszka zmieniła dla Kamila całe życie. On ją zostawił dwa tygodnie po programie! Kamil w ogniu krytyki widzów!Zobacz więcej

Właściwie jedynym małżeństwem, które być może przetrwało, jest związek Doroty i Piotra, chociaż tutaj też trudno mówić o dobrym parowaniu przez ekspertów. Dorota początkowo przez realizatorów programu była pokazywana jako ta, która nie wie, czego oczekiwać od małżeństwa. Może to wynikać z braku poważniejszych doświadczeń we wcześniejszych związkach. Piotr, jej programowy mąż, mógłby być dla niej wsparciem, ale jego twórcy programu pokazali jako tego, który w ekspresowym tempie pragnie powiększyć swoją rodzinę, bowiem - jak powiedział w jednym z odcinków - babcia już czeka. W ten sposób Dorota była bombardowana kolejnymi sugestiami o dziecku, co mocno nie podobało się fanom programu.

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" w pewnym momencie wyjaśnili Piotra, a ten nie pozostał im dłużny, czym tylko potwierdził część zarzutów wobec swojej osoby.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

W finale programu "ŚOPW 7" zobaczyliśmy, jak związek Piotra i Doroty się rozpadł z inicjatywy mężczyzny, który zarzucał kobiecie, że ta... jeszcze w nim się nie zakochała. Cóż, trudno nie przyznać mu racji, że albo coś się czuje, albo nie. Z drugiej strony można zrozumieć też Dorotę, która oczekiwała poznawania siebie oraz randkowania, a nie rozmów o przyszłym potomstwie na drugiej randce. I chociaż wydawało się, że nic z tej relacji już nie będzie, to w trakcie napisów końcowych dowiedzieliśmy się, że para być może dała sobie kolejną szansę!

Tę szokującą informację poniekąd potwierdził sam Piotr, który na facebookowej grupie fanów programu, postanowił ironizować z wcześniejszych oskarżeń skierowanych w jego stronę. Uczestnik show TVN, którego obowiązuje klauzula poufności do czasu emisji finałowego odcinka w telewizji, napisał:

Ale jak to nie pogoniła go na cztery wiatry? Zgroza jak ją zmanipulował cholerny toksyk 😨

Ten wpis może potwierdzać, że Piotr i Dorota są razem. Co więcej, ostatnio pojawiły się plotki, że Dorota już jest w ciąży!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Fuj (gość)

  Fuj. Pozwoliła mu na sobie leżeć?

  05.06.2022 16:38
 • Tragedia (gość)

  Piotr to narcyz

  26.05.2022 11:00
 • Dramat (gość)

  Jeśli ona z nim jest w ciąży to przegrała życie, manipulator a ona podatny muł

  20.05.2022 18:33
 • Aa (gość)

  Są razem. Byli wspólnie na ślubie jego znajomego

  20.05.2022 16:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×