"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr już naciska Dorotę w temacie dzieci! Adam coraz bliżej Patrycji! Co się wydarzyło w 7. odcinku?

Za nami 7. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Losy niektórych par mocno się komplikują! Piotr po kilku dniach znajomości naciska Dorotę w temacie dzieci! Adam coraz bliżej Patrycji! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 7. odcinku "ŚOPW 7"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odcinek 7. - co się wydarzyło?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Patrycja i Adam

Patrycja i Adam początkowo bardzo się sobie spodobali, ale Patrycji trudno jest przełamać barierę przed kontaktem fizycznym. Pojawił się dystans. I to mocny. Adam i Patrycja w dodatku mało ze sobą rozmawiają. Widocznie Adam ma dość inicjowania rozmów.

Nie chodzi mi o moją krępację względem Pyśki, chodzi o całą sytuację i obecność kamer - wyznał Adam.

Adam i Patrycja wciąż są razem? Uczestnik "ŚOPW 7" odpowiedział na pytania widzów!Zobacz więcej

Małżonkowie musieli jednak podjąć pierwszą ważną decyzję - po podróży jadą do Patrycji czy Adama? Trudno było wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Adam wciąż próbuje. Postanowił przygotować dla swojej żony wykwintną kolację na słodko w pokoju hotelowym! Przez żołądek do serca? Jest na to szansa! Doszło nawet do pocałunków! W drodze powrotnej z podróży poślubnej, Adam otworzył się przed Patrycję i opowiedział m.in. o śmierci swojego ojca. Do Bełżyc dojechali wieczorem. W domu przywitała ich mama Adama.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Dorota i Piotr

Dorota i Piotr walczą o swój związek. Początkowo wszystko szło, jak po maśle, ale w Dorocie odezwały się lęki i nie czuje się już tam komfortowo. Po podróży poślubnej młodzi zatrzymali się u Piotra. Od razu zaczęło się od inspekcji lodówki!

Nie poczułam się jak w domu, poczułam się neutralnie - wyznała Dorota.

On ma jakąś wizję mnie, do której ja muszę dorosnąć. On jest bardzo stanowczy, a ja muszę się dopasować - dodała później kobieta.

Widać, że Dorota jeszcze cały czas mocno się dystansuje. Oj, lektura "Kamasutry", podarowanej przez znajomych, na razie nie ma sensu.

Dorota czuje się osaczona przez Piotra. Widzowie nie mają dla niego litości! Zobacz więcej

Dorota miała chwilę załamania. Zapłakana zapytała Piotra o to, czy ma wrażenie, czy nic z siebie nie daje. Dorota ma wrażenie, że nie potrafi doskoczyć do oczekiwań swojego męża! Piotr nie będzie miał lekko. Tłumaczy Dorocie, że cieszy się z samej jej obecności i docenia wszystko to, co robi, ale do niej nie docierają jego słowa. Kolejnego dnia Piotr postanowił z Dorotą porozmawiać o... dzieciach! Wyraźnie nie był zachwycony odpowiedzią kobiety, gdy oznajmiła mu, że nie chce jeszcze teraz dziecka.

Dla mnie to zwieńczenie rodziny - wyznał Piotr.

Później postanowił jednak ponaciskać Dorotę dalej w tym temacie, dając jej wyraźnie do zrozumienia, że chce szybko spłodzić potomka. Wszak babcie czekają, a chrzestni już wybrani... Teraz z kolei Dorota nie będzie mieć łatwo z Piotrem i jego zaborczością w tym temacie. Następnie Piotr zaczął naciskać w temacie... przeprowadzki Doroty do niego. Nie dopuszcza do siebie wizji, że mógłby przeprowadzić się do niej.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka i Kamil

Agnieszka i Kamil są już jak stare małżeństwo. Jakby znali się od lat. Na razie są pochłonięci spotkaniami z rodziną Kamila. Po powrocie do domu, Agnieszka postanowiła... przemeblować mieszkanie Kamila! Mężczyzna musiał potulnie zgodzić się na nowe porządki w mieszkaniu. Koniec kawalerskiego życia.

Agnieszka sugeruje, że ma już nowego partnera? Próbuje nabrać widzów, że nie wyszło jej z Kamilem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×