„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Relacja Macieja narodziła się jeszcze w czasie małżeństwa? „Już się z nią zobaczyłam”

Finał 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sam w sobie był zaskakujący, jednak to kolejny odcinek okazał się iście wybuchowy. Wciąż nie milkną echa po słowach, jakie w nim padły! Sporo zmieniło się u Macieja, który był w parze z Martą. Uczestnik dość szybko znalazł sobie nową partnerkę, o której postanowiła opowiedzieć jego programowa żona Marta. Czyżby obecna relacja Maćka narodziła się jeszcze w trakcie trwania jego małżeństwa?

Multimedia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” - Maciej i Marta

Maciej Mikołajczak i Marta Podbioł byli jednymi z uczestników ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ich małżeństwo jednak praktycznie od samego początku było skazywane przez widzów na porażkę, co ostatecznie potwierdziło się w trakcie finałowego odcinka, kiedy to para jednogłośnie zadecydowała o tym, że chce się rozwieść.

W ostatnim, 14. odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8” okazało się, że Marta i Maciej nie utrzymują już ze sobą żadnego kontaktu. Co więcej, Maciej dość szybko pozbierał się po rozstaniu z programową żoną. Widzowie mieli już okazję zobaczyć, jak mu się żyje z jego nową partnerką - Patrycją.

Marta już tak nie wygląda! W nowej fryzurze trudno ją rozpoznaćZobacz więcej

Prawda o nowej partnerce Macieja wyszła na jaw?

Ostatnio Marta postanowiła udzielić wywiadu, w którym przyznała, że dobrze kojarzy nową wybrankę jej programowego męża. Okazuje się bowiem, że Patrycja, z którą obecnie jest Maciek, miała być gościem na weselu jego i Marty.

Podejrzewam, że już się z nią zobaczyłam, bo ona była prawdopodobnie na weselu, o ile to jest ta dziewczyna. Tam była taka przyjaciółka jego Patrycja (...). On się o niej ciepło wypowiadał - wyznała Marta na łamach Party.pl.

W dalszej części rozmowy programowa żona Maćka utwierdziła się w przekonaniu, że Patrycja rzeczywiście pojawiła się na jej weselu. Mimo to wstrzymała się z oskarżeniami, jakoby Maciej i jego nowa partnerka mieli nawiązać relację w trakcie trwania ślubnego eksperymentu.

Byłam trochę zdziwiona, że ta jego aktualna dziewczyna była na naszym ślubie. Zaczęłam myśleć, czy on był uczciwy, czy oni nie zaczęli ze sobą kręcić w czasie eksperymentu, ale nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam na to żadnych dowodów - stwierdziła.

W odcinku specjalnym on opowiadał właśnie o jakieś przyjaciółce, o którą się starał i która mu dała szansę po programie. Szkoda, że nie dała mu wcześniej szansy, to może byśmy uniknęli scysji, ale miłość ma różne sposoby na dotarcie do ludzi - podsumowała Marta, dodając, że Maciej „być może porównywał ją ze mną”.

Zobacz galerię

Justyna naśmiewa się z Marty? Ten komentarz mówi wszystkoZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • EDGE (gość)

  Baby widać typowe Grażyny b,jak pies ogrodnika. Sama nie zje I nikomu nie da.

  22.12.2022 12:05
 • Janka (gość)

  Ukarać pajaca

  05.12.2022 19:14
 • Marynia (gość)

  Marta byłaby bardzo atrakcyjna tylko zadbać o siebie powinna pozbyć się nałogu palenia i stronić od piwa i od towarzystwa z tym związanego. Jeżeli to zrobi to będzie Super Kobieta.

  05.12.2022 15:45
 • Obserwatorka (gość)

  Jak oglądam program, to zawsze jedna para jest z góry skazana na porażkę, jest źle dobrana, żeby program był ciekawszy i było w nim więcej emocji. Tylko twórcy programu zapominają, że to są ludzie prawdziwi i nie powinni się w ten sposób nimi bawić. W imię oglądalności.

  05.12.2022 12:48
 • Ba (gość)

  Tak to jest jak ślub biorą ludzie którzy widzą się pierwszy raz przed ślubem to nie może się udać 🤷

  04.12.2022 22:53
 • Emerytka (gość)

  Justyna nie ma się co naśmiewać z Marty bo sama wyszła na zmanierowana i wredna osobę zrobiła sobie żart z męża niech weźmie ślub z swoim jamnikiem a Marta po prostu o siebie nie dba tak jak powinna młoda kobieta

  04.12.2022 20:57
 • Emerytka (gość)

  Justyna nie ma się co naśmiewać z Marty bo sama wyszła na zmanierowana i wredna osobę zrobiła sobie żart z męża niech weźmie ślub z swoim jamnikiem a Marta po prostu o siebie nie dba tak jak powinna młoda kobieta

  04.12.2022 20:57
 • Kama (gość)

  Mogła mu się nie spodobać ale obrażać poniżać wyśmiewać to nie było fajne co to za facio

  04.12.2022 11:10
 • Laura (gość)

  Dziewczyno skończ już się produkować, weź lepiej się za siebie i się ogarnij, Maciek to już przeszłość, wygląda to na zazdrość. Niech chłopak sobie układa życie, rób to samo.

  04.12.2022 10:48
 • Faro (gość)

  Tragedia

  04.12.2022 09:48
 • Nina. (gość)

  Co za podłych ludzi skojarzyli ze sobą , Justyna, Marta i Maciej to, podli ludzie , to patologia !!! Jak można było tak nie trafnie sparować tych ludzi!? Ci psycholodzy to jacyś bezmózgowcy!!!! Po prostu MASAKRA.

  03.12.2022 17:42
 • Emerytka (gość)

  Justyna wypisuje komentarze o Marcie a sama jest psychicznie nie zrównoważona i zaniedbana pasuje do swojego jamnika może się z nim całować fuj vroza

  03.12.2022 17:00
 • Buov (gość)

  Pieprzenie teraz ten plastus powinien zapłacić karę za ukrywanie się miał kogoś biorąc slub.

  03.12.2022 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×