"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agata Ząbczyk z 3. edycji pokazała ukochanego! Wreszcie jest szczęśliwa?

Agata Ząbczyk z 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała ukochanego! Czy po nieudanym małżeństwie, zawartym w reality show TVN wreszcie jest szczęśliwa?

Multimedia

Agata ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana!

Agata Ząbczyk była uczestniczką 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci zdecydowali, że najlepszym dla niej kandydatem jest Maciej Kiełbowski. Oboje nie potrafili jednak się dogadać. Po zakończeniu telewizyjnego eksperymentu, postanowili zakończyć swoje małżeństwo.

Agata zaręczona z innym uczestnikiem programu? Kim jest jej wybranek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jakiś czas temu Agata pochwaliła się w mediach społecznościowych, ale znalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Wskazywano wtedy, że jest nim inny uczestnik show TVN - Jacek Wojciechowski, który brał udział w 1. edycji "Ślubu". Jego związek także się nie udał. Teraz Agata opublikowała zdjęcie ze swoim prawdziwym ukochanym! "Zdjęcie perfekcyjnie nieidealne. Jednak tacy jesteśmy. Jesteśmy sobą" - napisała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy i gratulacji dla zakochanych. My także życzymy szczęścia!

Program zostaje przeniesiony na antenę TVN i zmienia porę emisji! Kiedy zmiany wchodzą w życie? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - o programie

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" sześć osób, które marzą o wielkim uczuciu i związku na całe życie, dostaje szansę na znalezienie miłości. W poszukiwaniu drugiej połówki samotnym pomagają eksperci. Czy we współczesnych czasach możliwa jest miłość na całe życie? Czy naukowcy dowiodą tego, że przeciwieństwa się przyciągają? Czy parowanie różnych typów osobowości może mieć wpływ na długość związku?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×