"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka już zrzuciła ciążowe kilogramy! Zdradziła, ile schudła

Agnieszka i Wojtek poznali się za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W przypadku tej dwójki, decyzja o udziale była strzałem w dziesiątkę - są dziś szczęśliwymi rodzicami małej Antosi. Agnieszka pochwaliła się, że już udało jej się zrzucić ciążowe kilogramy!

Multimedia

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znaleźli to, czego poszukiwali w życiu - szczęście i miłość. Zakochani na początku stycznia powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Antosię.

Agnieszka i Wojtek powitali na świecie córeczkę! "Oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi"Zobacz więcej

Mimo, że Agnieszka urodziła 4 stycznia, a miesiąc wciąż trwa, uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdążyła się już pozbyć ciążowych kilogramów! Jak wychwycił portal Plotek.pl, na prowadzonym przez siebie kanale na YouTube "Życie od pierwszego wejrzenia", Łyczakowska-Janik podzieliła się z fanami przemyśleniami o macierzyństwie i ciąży.

Sielanka młodej mamy

Świeżo upieczona mama przyznała, że bardzo docenia możliwość bycia z noworodkiem w domu. Szczególnie, że dziewczynka "każdego dnia wygląda inaczej", jak wyznała młoda mama, zauważa serwis Plotek.pl. Agnieszka zdradziła również, że w ciąży przytyła 12 kilogramów.

Ostatnie 2-3 kilo przytyłam dosłownie tydzień-dwa przed porodem, co było dla mnie szokiem bo ja długo, długo nie tyłam, wręcz schudłam na początku ciąży, a potem bardzo delikatnie sobie przytyłam - podzieliła się z fanami, cytuje wypowiedź Agnieszki serwis.

Ciążowa waga długo jej jednak nie towarzyszyła.

Dzisiaj się bardzo ucieszyłam, bo weszłam na wagę i okazało się słuchajcie, że po trzech tygodniach mam już wagę sprzed ciąży, więc schudłam już swoje kilogramy, które przytyłam w trakcie ciąży - cytuje Agnieszkę serwis .

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nutka (gość)

    ja też na początku schudłam, bo cały czas mi było niedobrze. Potem przytyłam a teraz znowu schudłam, zaczęłam jeść tylko to co zrobię na parzę, piję dużo mineralnej cisowianki i trochę zaczęłam ćwiczyć. Coś już tam widać, że jest mnie mniej

    02.02.2022 12:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×