"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska-Janik pochwaliła się metamorfozą. Planuje kolejne! "Mój mąż woli szatynki"

Agnieszka Łyczakowska-Janik za sprawą programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskała sporą rozpoznawalność oraz miłość. Na początku roku wraz z mężem Wojtkiem powitali na świecie córeczkę. Teraz uczestniczka pochwaliła się zmianą fryzury i zastanawia się nad kolejną metamorfozą. - Mój mąż woli szatynki - komentuje sama zainteresowana.

Multimedia

Metamorfoza Agnieszki z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Agnieszka Łyczakowska-Janik to uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". W przypadku Agnieszki i dobranego jej Wojtka udział w show był strzałem w dziesiątkę. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, które z początkiem roku powitało na świecie córeczkę.

Agnieszka i Wojtek powitali na świecie córeczkę! "Oboje jesteśmy bardzo szczęśliwi"Zobacz więcej

Kobieta zmienną jest

Uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" z powodzeniem utrzymuje zainteresowanie mediów. Świeżo upieczona mama pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła jej fryzura. Dla Agnieszki to nic nadzwyczajnego - lubi eksperymentować z kolorami włosów. W programie występowała jako blondynka, zaś niedługo później - przyciemniła kolor włosów.

Lubię eksperymentować i muszę przyznać, że nigdy nie miałam kolorystycznej wpadki, zawsze to co wymyśliłam było na danym moment strzałem w 10! ;) Chwile przed zgłoszeniem się do programu „ślub od pierwszego wejrzenia” byłam blondynką, a zaraz po ślubie wróciłam do ciemnego koloru bo mój mąż woli szatynki ;) - napisała pod postem.

Agnieszka, jak widać, lubi zmiany i zastanawia się nad kolejną.

Czy to była dobra zmiana?! Chyba tak, najbardziej siebie lubię w ciemnych włosach :) - napisała.

A Wy w jakiej fryzurze lubicie Agnieszkę najbardziej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ZjmnNNN,nn--+'++'_+'("("(")29910,) (gość)

    Można

    SkkdkxoxkzłAmzk na

    04.02.2022 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×